Treść opublikowana przez radzio49aa
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Ja tez miałem i poszedłem na łatwiznę Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Ja u siebie podłączyłem kable ze słupków a do słupków b do komfortu sie nie pchałem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Prowadnice nie sa ci potrzebne ponieważ odkręcisz korbę przekręcasz silniczek i jest ok. W przednich drzwiach kierowcy nic nie ruszasz oprócz przełącznika sterowania do szyb zmieniać go razem z raczka. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
U mnie teść miał podobno sytuacje. Zabrali na 3 miesiące czyli Zabrali 15 lipca a oddali 16 października Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi A4 B6 problem z licznikiem
Jak dobrze pamietam to blok nr 5 i jak jest tempomat to teZ mozn sprawdzić nr 66 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zanik mocy silnika, pomaga zgaszenie silnika
Łopatki ktore sterują geometria w turbo sa zapieczone i turbo albo niedoladowuje albo przeładowuje i wchodzi w tryb awaryjny Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Problem z ubezpieczeniem
W AC z wypłata odszkodowania jest rożnie. Ale z oc jest tak ze muszą doprowadzić pojazd do takiego stanu jaki był przed zdarzeniem. Wiec możesz sie nie zgadzać na och wycenę i zaprowadzić samochód do warsztatu i wybrać dwie opcje naprawę bez gotówkowa albo naprawić wziazsc fakturę i przedstawić firmie o dążyć o zwrot Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Problem z ubezpieczeniem
Wezwij swoje likwidatora z PZU niech PZU wypłaci ci odszkodowanie a sobie ściągnie z warty Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
b6 po chip tuningu
Moze geometria u ciebie stoi ? A wrzuć wykres Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Sorry nie zobaczyłem ze u góry jest Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Tutaj wrzuciłem drugi wykres trochę mniej momentu bo lekko dwunastu szarpał od 1500-2000 obrotów. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
b6 po chip tuningu
Mi po sofcie wyszło 157 i 370 nm A seria 128.7 i 308 nm ale to dlatego ze nie zmieniłem filtra powietrza i dwa wtryski mam inny kod a dwa inny Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi A4 B6 problem z licznikiem
Musisz podłączyć vaga i wszystko bedziesz miał o co kaman Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SWAP 2.7BIT do B7
Ja jakbym miał wyjety silnik 2.7 to od razu na montaż poszły by głowice od 2.8 v6 AMX. Pompa paliwa bosch 044. Wtryskiwacze 630 turbo k04 i myśle ze koło 500 koni by wyszło. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi A4 B6 problem z licznikiem
Nie. Działa na zasadzie plug and play Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi A4 B6 problem z licznikiem
Hej. Jak dobrze pamietam czujnik powinien być z lewej strony nad półosią ale na sto procent pewny nie jestem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Podgrzewanie tylnej szyby i lusterek problem.
https://vimeo.com/140072219 dziś na dowód rano nagrałem filmik przy 7.5 stopnia Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Podgrzewanie tylnej szyby i lusterek problem.
No u mnie tak jest. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wskaźnik paliwa
A moze gdzieś słaba masa jest przy przewodach przy pływaku Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Podgrzewanie tylnej szyby i lusterek problem.
Nie prawda ze lusterka grzeje przy 5 stopniach. Dziś jechałem na dworze było +15 i padał deszcz i lusterka normalnie grzeją gdy włączę grzanie szyby. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Chiptuning 1.8t 163km
Bizon garage. Z hamownia koszt to 500 zl Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Hej. Podłączyłem tylne szyby wszystko działa śmiga ok tylko pokazuje błąd 01332 którego nie da sie skasować Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Chiptuning 1.8t 163km
Ja ostatnio zrobiłem w Choroszczy i jestem bardzo zadowolony Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Prośba o ocenę logów AWX
No to ładna seria u ciebie. Możliwe ze u mnie seria słaba bo mam dwa wtryski o innych końcówkach a dwa o innych Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Prośba o ocenę logów AWX
. A co myślicie o tym nie za mało ? Bo bałem sie więcej ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Chiptuning 1.8t 163km
Zrobiłeś program Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk