Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radzio49aa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radzio49aa

  1. Seria 163 czy więcej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Tak dla kolegi audio s4 b5 2.7 biturbo wystroił na 540 kucyków Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. W tykocinie masz podobno dobry warsztat. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. To ze jest temat ze avant To juz zapytać nie mozna ? Bo od razu denne odpowiedzi. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Moze i dla ciebie głupie a dla innych nie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. W sedanie tez to działa czy nie ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Mam kratki do b6 to mogę konus oddać Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Jak powyciągać piny z kostki B w słupku ? Trzeba jakimś specjalnym chwytakiem ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Na początek mozna by było pokutować i zaizolowac w koszulki połamane kable. Ja u sobie tak zrobiłem i juz prawie rok śmiga bez problemowo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Na początku sprawdziłbym kable w harmonijce czy nie sa połamane Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Masz nagłośnienie audi czy bose Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Tak plus ta przejściówka aby grały 4 głośniki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Musisz jeden kabel pociągnąć spod puszki bezpieczników i podciągnąć go do kostki radia. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Da sie włożyć. Ja właśnie miałem nieoryginalne i założyłem oryginalne. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Nakładasz albo kupujesz z taka wtyczka separator http://allegro.pl/separator-antenowy-audi-a2-a3-a4-a6-tt-antena-lodz-i5532736818.html Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. http://allegro.pl/wzmacniacz-separator-antenowy-vw-seat-skoda-audi-i4882614216.html Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Jak to zamontujesz to wszystkie głośniki bedą grały ale nadal pozostanie problem z antena Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Fachowo nazywa sie to separator antenowy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Chcesz to wszystko mam. Ramkę o adapter Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Zapomniałem dodać o adapterze który Brdzie dawał plus na antenę. Bo w audi wzmaczniacz anteny jest zasilany poprzez kabel anteny. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Jeśli masz wzmaczniacz i tubę to bedziesz musiał jeszcze dodatkowo pociągnąć kable do tylnich głośników. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Dołożyć tylko jeden kabel z bezpieczników do radia. Radio masz oryginalne widoczne na zdjęciu ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Będziesz musiał pewnie pociągnąć plus po stacyjce, Jak nie miałeś wzmacniacza seryjnego i tuby to powinny grac wszystkie głośniki.
  22. a jakie wcześniej miałeś radio zamontowane?
  23. wiązkę drzwi pod elektryczne szyby. Ale też mogę wyjąć z b7 kompletna wiązkę ze słupka B do MK
  24. Witam, Przymierzam się zrobić elektrykę szyb z tyłu. Ale nie wiem z którego schematu mam korzystać. Mój samochód jest z 2001 rok a silniczki oraz wiązkę pod elektrykę mam z 2005 z b7,
  25. tak sie naprawia w dzisiejszych czasach samochód Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.