Treść opublikowana przez radzio49aa
-
Chiptuning 1.8t 163km
Seria 163 czy więcej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Chiptuning 1.8t 163km
Tak dla kolegi audio s4 b5 2.7 biturbo wystroił na 540 kucyków Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Chiptuning 1.8t 163km
W tykocinie masz podobno dobry warsztat. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Avant, stockowy subwoofer - poprawa grania?
To ze jest temat ze avant To juz zapytać nie mozna ? Bo od razu denne odpowiedzi. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Avant, stockowy subwoofer - poprawa grania?
Moze i dla ciebie głupie a dla innych nie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Avant, stockowy subwoofer - poprawa grania?
W sedanie tez to działa czy nie ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Opadają środkowe kratki nawiewów
Mam kratki do b6 to mogę konus oddać Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Jak powyciągać piny z kostki B w słupku ? Trzeba jakimś specjalnym chwytakiem ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Na wyświetlaczu nie pokazuje otwartych drzwi
Na początek mozna by było pokutować i zaizolowac w koszulki połamane kable. Ja u sobie tak zrobiłem i juz prawie rok śmiga bez problemowo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Na wyświetlaczu nie pokazuje otwartych drzwi
Na początku sprawdziłbym kable w harmonijce czy nie sa połamane Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Radio b6
Masz nagłośnienie audi czy bose Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Radio b6
Tak plus ta przejściówka aby grały 4 głośniki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Radio b6
Musisz jeden kabel pociągnąć spod puszki bezpieczników i podciągnąć go do kostki radia. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Radio b6
Da sie włożyć. Ja właśnie miałem nieoryginalne i założyłem oryginalne. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Radio b6
Nakładasz albo kupujesz z taka wtyczka separator http://allegro.pl/separator-antenowy-audi-a2-a3-a4-a6-tt-antena-lodz-i5532736818.html Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Radio b6
http://allegro.pl/wzmacniacz-separator-antenowy-vw-seat-skoda-audi-i4882614216.html Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Radio b6
Jak to zamontujesz to wszystkie głośniki bedą grały ale nadal pozostanie problem z antena Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Fachowo nazywa sie to separator antenowy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Radio b6
Chcesz to wszystko mam. Ramkę o adapter Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Radio b6
Zapomniałem dodać o adapterze który Brdzie dawał plus na antenę. Bo w audi wzmaczniacz anteny jest zasilany poprzez kabel anteny. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Jeśli masz wzmaczniacz i tubę to bedziesz musiał jeszcze dodatkowo pociągnąć kable do tylnich głośników. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Radio b6
Dołożyć tylko jeden kabel z bezpieczników do radia. Radio masz oryginalne widoczne na zdjęciu ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Radio b6
Będziesz musiał pewnie pociągnąć plus po stacyjce, Jak nie miałeś wzmacniacza seryjnego i tuby to powinny grac wszystkie głośniki.
-
Radio b6
a jakie wcześniej miałeś radio zamontowane?
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
wiązkę drzwi pod elektryczne szyby. Ale też mogę wyjąć z b7 kompletna wiązkę ze słupka B do MK
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Witam, Przymierzam się zrobić elektrykę szyb z tyłu. Ale nie wiem z którego schematu mam korzystać. Mój samochód jest z 2001 rok a silniczki oraz wiązkę pod elektrykę mam z 2005 z b7,
-
Strefa Śmiechu
tak sie naprawia w dzisiejszych czasach samochód Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk