Treść opublikowana przez yaboo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
[ALL B7] Pionowe chromy w audi a4 b7 s-line...?
ori grill w B7 ma albo ramkę w chromie albo czarną jak ta którą pokazałeś, nie było pionowych czy poprzecznych chromów takie są tylko na allegro z taśmy chrom na metry ...
-
[B6 AKE] Obroty i spalanie
mam AKE quattro w manualu spalanie na trasie srednie 8 litrow, w miescie max 12, na postoju nie patrz na spalanie na kompie .... moim zdaniem masz zbyt duże zuzycie paliwa z tym, że zalezy jak to wyliczasz tankujesz do pełna i dolewasz po 100 km, czy wg FIS ?? Jesli teraz masz takie wysokie spalanie to co będzie w zimę ????
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
[B6 BDG] 2.5TDI Gdzie kupić wałki? (puste)
zapytaj u Świątka http://www.swiatek.com.pl/go.live.php
-
[B7 BRD] Zgasł i niechce zapalić
kolega miał podobny problem z tym że w passacie B6 z wtryskami siemensa wiec te same co w BRD, padła cewka w jednym i auto zgasło nie było możliwości odpalenia, odpinając po kolei wtyczki doszliśmy, że padniety wtrysk nie pozwala na uruchomienie silnika, po odpięciu wtyki z uszkodzonego odpalił na 3 garach.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
[B7 BPW] Szarpanie w zakresie 1800-2220 rpm
w BPW i innych 2.0 EGR jest sterowany elektrycznie
-
[B6 ASN] problem z odpaleniem po wypadku :///
sprawdź klemy czy dobrze dokręcone może zaśniedziały i nie ma przejścia, lub masę no i czy aku naładowany.
-
[ALL B7] Wariuje czujnik samopoziomowania xenonów
Miałem podobną sytuację nie można było zrobić nastawów okazało sie, że źle zamontowano nie czujnik tylko dzwignię łączącą z wachaczem trzeba było ją obrócić i przekroczona była górna wartość regulacji, w blokach pomiarowych widać dokładnie zakres pracy czujnika, nie pamiętam które bloki ale w etykiecie sterownika są podane graniczne wychylenia, a drugi przypadek to przecierający się zbyt krótki przewód przy przednim lewym kole, w czasie jazdy zapałała się i gasła kontrolka poziomowania ksenonów w kompie zero błędów, na chwilę pomaga wyjęcie bezpiecznika i kontrolka nie zapala się ... ale to doraźne rozwiązanie do czasu usunięcia usterki... :gwizdanie: