Treść opublikowana przez yaboo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
[ALL B7] Kluczyk
spóbuj zrobić adaptację VAG-iem.. kluczyk jest raczej dobry tylko wykodował sie i należy go dopisać ponownie procedurę masz tutaj, na przykładzie B6, ale w B7 też działa http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=74077.0
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
[B7 BKE] Oznaczenie na fisie komunikatu
na manetce jest przycisk reset, :gwizdanie:
-
ori przebieg w RS4
Ta sama firma, podobna sytuacja inne auto będziesz pan zadowolony http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=233336.0
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Dostałem list z pogróżkami - co dalej?
też mam psa golden retrivera , mieszkam w bloku na szczęście rasa mało szczekająca hehe tez były jazdy z sąsiadami, szczególnie jak zostawał w domu sam to potrafił zatęsknić i szczeknąć, ale nikt mi listów nie wysyłał, po prostu rozmową z sąsiadami załatwiłem.... i już nikomu nie przeszkadza, taka psia natura ze pies musi szczekać... a dla swojego szczekacza kup coś takiego jak będzie na podwórku w domu mu zdejmuj i będziesz miał spokój z sąsiadami... albo jak radzą koledzy na szkolenie go oddaj http://www.obrozaantyszczekowa.pl/?pies-nadmiernie-szczeka,6
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum