Treść opublikowana przez MakoUSM
-
Audi A4 B8 2.0 TDI 143 KM CAGA
Co nie zmienia faktu, że jakiś skromny opisik by się przydał
-
[B8 CGKA] moj czorno-bioly rumak :D
To jest prawdziwy Rumak! :thumbup1:
-
Limo by Kasku&Nosb:)
Chyba moja następna będzie niebieska
-
Wymiana dwumasu w b8
Witam. Szukam poleconego, sprawdzonego zakładu gdzie mógłbym wymienić dwumas w b8. Kołobrzeg, Koszalin, okolice. W b6 nie miałbym problemu, ale nowsza buda i już mam pewne obawy co do mojego etatowego zakładu:)
-
Wymiana dwumasy sprzegła
Panowie, a po czym poznać padający dwumas w multitronicu?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Szkoda, że echa brak...
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Fajnie siadło
-
Moja cieszymorda Audi a4 b8 Avant
Dzięki za info nawet nie wiedziałem poszukam i pomyślę nad tym może.
-
Moja cieszymorda Audi a4 b8 Avant
Tak myślałem, że ktoś o to zapyta To mi wpadło przez przypadek i wziąłem... Chyba ori sam bym nie ogarną.
-
Moja cieszymorda Audi a4 b8 Avant
Mały mod wpadł mi w łapki w piątek działam
-
[B8] 2.0 TDI zwykła seryjna czarna pantera(tak moja żona mówi)
Obie opcje są chyba możliwe... Jakoś dziwnie to auto wygląda bez halogenów
-
A4 B8 ALLROAD 2.0 TDI CROATIA1979
Wręcz dostojna!
-
Kołobrzeskie A4 .........
Termin będzie pasował to bym się chętnie pojawił
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Będziesz płakał przy sprzedaży!
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Oj działasz, działasz w temacie bezawaryjności
-
Kołobrzeskie A4 .........
Witam kolegów z kołobrzegu:) Melduje się świeżak w b8 na mieście:p
-
[All B8] Audi A4B8 FL 2013
Światła i kolorek robią tu robotę. Dbaj o multi i bezawaryjności życzę
-
Moja cieszymorda Audi a4 b8 Avant
Ale czujne oczyska musiałem go pomalować, bo był zmasakrowany od kamieni i wyszło jak wyszło, ale na żywo jest lepiej niż na zdjęciu. A co do wycieraczek to one są nieco wyżej jak są na auto, a jak są wyłączone są niżej. Dziwnie Zaraz idę szukać, ale ja mam 10 działających bez suba. Widocznie coś było kombinowane Co do modów to na razie muszę zrobić zawieszenie, bo coś zaczyna do mnie dochodzić. Potem ledy w środku i w przeciwmgłowych, leaving home i będę myślał o neonach Dzięki za te parę słów koleszko:)
-
Moja cieszymorda Audi a4 b8 Avant
Tu już zimy... Na wiosnę wrzucę coś lepszego. B&O wielkiego szału nie robi, ale myślę, że z subwooferem by już było naprawdę przyzwoicie;p To nie słyszałeś nagłośnienia w b8 gdzie nie ma B&O ...doceniłbyś to co masz ...zwykłe gra jakbym słyszał radio safari u ojca polonezie truci 20lat temu Poza ta refleksja furka całkiem spoko , fajnie ze automat Wcześniej była A6 też avant i miałem 6 głośników, więc może dlatego aż tak dużej zmiany nie odczułem:)
-
Moja cieszymorda Audi a4 b8 Avant
Nie wiem... U mnie nie ma;( Bi po małej przeróbce są... Dlatego nie ma :mellow: Zobaczymy jak będzie zimniej i na śniegu. Jak na razie jest elegancko
-
Moja cieszymorda Audi a4 b8 Avant
Tu już zimy... Na wiosnę wrzucę coś lepszego. B&O wielkiego szału nie robi, ale myślę, że z subwooferem by już było naprawdę przyzwoicie;p
-
Moja cieszymorda Audi a4 b8 Avant
Jak na razie jest ok. Nic złego się nie dzieje;p może kolega malowane ma, a to wiadomo jak jest. Ja mam jedna str, ale dość świeżo, więc dłuższy czas będzie spoko. Mam taką nadzieję heh, coś z tym będę działał Dzięki:)
-
Audi A4 B8 2.7 TDI po Modach :)
Chyba za długo jej nie ma żeby móc coś konkretnego powiedzieć... Choć sam jestem ciekawy opini na temat 2.7. Też chciałem coś większego, ale ciężko jest znaleść coś wartego swojej ceny i uwagi.
-
Moja cieszymorda Audi a4 b8 Avant
Witam Kolegów:) Poniżej moja skromna cieszymordka... -szaraczek z 12.2008r -2.0TDI Avant -Multitronic -tu już na zimach 245/40/18 -bixenon , ledy -Fis, MMI 2G -Tempomat -Zmieniarka na 6płyt -nagłośnienie bang & olufsen -czujniki zmierzchu i deszczu -podłokietniki -chrom pakiet -elektroniczny hamulec ręczny -fotele s line elektryka -zawieszenie s line 1BE -zderzaki s line -progi s line -18 s line ori i RS też 18 -przyciemnione szyby -ABS -ESP -8 poduszek -czujniki parkowania -doświetlanie zakrętów -test zegarów i odblokowanie ukrytych opcji itd To jest dość świeży nabytek, ale chyba niczego nie pomyliłem, ani nie pomieszałem;p Na początek plany małe, ale może potem zobaczymy: -ledy w halogenach, w środku i na tablicy- zrobione -składane lusterka -lampy tył neon -listwa chrom pod klapę bagażnika, jest tak starta, że aż wstyd;/ -są trzy małe wgniotki, ale myślę, że bez problemu uda się je wyciągnąć - 1/2 zrobione (tle co się dało) -living/coming home - zrobione -ukryte opcję itd - zrobione -hamulce s4/rs4
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Temat i przede wszystkim Twoje podejście do sprawy robi wrażenie :shock3: Pełen szacun kolego! Mam nadzieję, że Cię kiedyś spotkam w trasie