Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek0502

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek0502

  1. Junior555, posiadasz jeszcze tę kierownice? Ona jest multi czy zwykła?
  2. Może masz zapowietrzoną nagrzewnicę? System doprowadzania płynu do niej jest pomyślany wręcz idiotycznie... Ale to moje zdanie... Spróbuj odpalić auto, troszeczkę je rozgrzać i odpowietrzyć nagrzewnicę odkręcając cybant bądź zdejmując sprężynowy zacisk z górnego przewodu. Pamiętaj o uzupełnieniu płynu....
  3. Jak chcesz to u mnie zalega iPod Classic. 120 GB. Bateria trzyma trzyma kilkadziesiąt godzin (na muzyce dwa dni non stop, na filmy 8-9 godzin- ale musiał bym sprawdzić) plus kabel iPod <=> USB. nie posiadam żadnych kwitków ani pudełek... 500zł...
  4. Jest to wyjście pod IPod (wszystkie urządzenia po 2002 roku, oprócz iPod Shuffle) Bez adaptera podepniesz np iPod Photo 60 gb, szeroki adapter jest do iPod Nano (ten z pierwszego zdjęcia), wąski adapter służy do podłączenia iPod Classic (nie masz go na zdjęciach- powinien być montowany w szczelinie widocznej na zdjęciu 3).
  5. Znalazłem- pod zbiornikiem wyrównawczym jest jakiś korek. Skubany puszczał...
  6. Podepnę się. Kupując auto (kilka dni temu) nie sprawdziłem ogrzewania. Grzebiąc pod maską zauważyłem że przewody od nagrzewnicy są w ogóle nie podłączone. Na rurkach zrobione "U". W związku z tym pytanie: Jak sprawdzić szczelność nagrzewnicy nie zalewając jej płynami (żeby nie napaskudzić w aucie w razie przecieku)
  7. Witam Szukałem i nie znalazłem niczego podobnego, choć dużo tematów jest na temat ucieczek płynu chłodzącego. Objawy: -Znaczący ubytek płynu chłodniczego- litr na 20 km -Zarzygana płynem podłoga oraz maglownica Pytanie: Jak biegną przewody układu chłodzenia i gdzie szukać uszkodzenia? Czu ktoś dysponuje takimi schematami? Czy w Audi istnieje odpowiednik Volvo'wskiego VADIS'a?
  8. Cześć, Od dwóch dni jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B6 z 2002 roku. Jest to moje pierwsze auto tej niemieckiej marki, więc na pewno będę miał wiele pytań. Proszę o wyrozumiałość jeśli niektóre będą głupie. Do tej pory poruszałem się tylko Volvami (480GT, C70 i V70XC) Jeszcze raz witam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.