Treść opublikowana przez Maciek0502
-
Polecane opony zimowe
adrian242424, czytaj proszę "ze zrozumieniem"- model A4 i D4 powinny być poprawione
-
Polecane opony zimowe
Witam. Z oponami Nokiana jest pewien problem. Te produkcji Fińskiej są całkowicie w porządku. Żaden problem nie występuje. Przygody są z oponami z produkcji rosyjskiej. Model A3 i D3, model do SUV'ów i na offroad miał jakąś wadę fabryczną mieszanki i ciężko je było wyważyć. A jeśli się udało, to i tak coś się w nich zmieniało i po krótkim czasie trzeba było ponownie wyważać... Finowie byli w Rosji, przeprowadzili jakieś swoje działania i produkcja modeli A4 i D4 powinna być poprawiona. Na razie nie miałem informacji o problemach z tymi modelami
-
B6 DIVISION
Pasuje. Tylko nie działa w wersji EU
- B6 DIVISION
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
do 30A zasilanie można wziąć bezpośrednio w puszcze bezpieczników- znajdź wolne miejsce, zobaczy czy masz listwę zasilającą w jednej "nodze" a w drugą wsadź kabel z zasilaniem do modułu. Najlepiej sprawdzić na rozpisce bezpieczników, w którym miejscu jest oryginalnie montowany bezpiecznik dla przyczepy. Kodowanie jest w dwóch lub trzech miejscach. Jeden jest od PDC (jeśli moduł haka jest z B7- potrzeba kabla łączącego te moduły ) Drugi od świateł (kontrolka kierunków i przeciwgielne)
-
Moduł automatycznego opuszczania lusterek po włączeniu biegu wstecznego
Czy temat tych modułów jeszcze żyje? Można taką zabawkę zamówić?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Czy uszkodzenie / rozszczelnienie tego złącza może skutkować zapachem spalin w kabinie?
-
B6 DIVISION
nie ma takiego wymogu. To ty decydujesz do jakiego warsztatu wstawiasz auto (chyba że masz nowe auto z AC, w leasingu - wszystko zależy od umowy)
-
B6 DIVISION
Jak Ci dają psie pieniądze, to informujesz towarzystwo, że nie będziesz się z nimi kopał, bierzesz rozwiązanie bezgotówkowe i wstawiasz do ASO. Robią Ci na ori i nie interesuje Cię nic. (jeszcze auto zastępcze sobie weź)
-
B6 DIVISION
Wstaw do ASO, to Ci zrobią. Nie kombinuj. Przejedziesz się ty i gość co Ci fakturę wystawił. Poza tym za ori zderzak fakturę wystawić może tylko ASO. Nie lubię kombinatorów........
-
Kapsle do felg B6 s-line
hej, udało Ci się sprawdzić czy da się zamienić te dekielki?
-
Czy jest ktoś z Giżycka
co tam?
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
Słuchajcie, miałem podobny problem. Rozwiązanie było następujące: audi w pierwszej połowie 2002 roku i starsze miało inne kodowanie niż rocznik 2003 i młodsze. Te piloty ze sobą nie współpracują. Sprawdź numer MK, i porównaj to z danymi z pierwszej strony posta o module komfortu. Chyba że walczysz ze swoim starym kluczykiem- to wtedy jest uwalona płytka
-
B6 DIVISION
Hej, Czy istnieje polsko języczny odpowiednik wiki z ross tech?
-
Bixenon Xenon od A do Z
bez spryskiwaczy nie przejdziesz przeglądu
-
Światła dzienne z wykorzystaniem świateł drogowych
masz dwie opcje. Albo zmieniasz MCE (chyba że masz obsługę), lustro z czujnikiem światła itp) Albo szukaj modułu DRL z czujnikiem zmierzchu: http://allegro.pl/modul-swiatla-dzienne-drl-czujnik-zmierzchu-usb-i6418839143.html
-
B6 DIVISION
podłączam się pod pytanie. tyle że potrzebuję do pinów
-
B6 DIVISION
Sedrak Dan - gratulacje i bezawaryjności. beny2303 chyba bym wolał takie cyfry, ale prawdziwe, niż wszędobylskie "200 tyś, Niemiec do kościoła jeździł"... w sąsiednim landzie chyba......
-
Polecane opony zimowe
skąd oni biorą konsultantów... Na swioch D3 mam w dwa sezony najechane 25 000 km (pół na pół miasto / trasa) i nie widać śladów zużycia
-
Polecane opony zimowe
Bravo pajda
-
Polecane opony zimowe
:wallbash:
-
Polecane opony zimowe
pajda, dlatego napisałem że wszystko zależy od użytkowania, ale równie ważnym aspektem jest sposób przechowywania opon... Ale zgodzę się z Tobą- 5 lat na DOT i cześć oponie,,,,
-
Centralny zamek, pomocy!
Jeśli otworzy maskę przez odkręcenie zamka, to alarmu nie uruchomi. czujnik jest w zamku.
-
Polecane opony zimowe
WRD3 produkowane były na pewno w 2015 roku. I z 2016 chyba też widziałem... To że opona jest "starszym modelem" w niczym nie przeszkadza, jeśli guma jest w miarę świeża. Dla opony zimowej okres przydatności to 5 do nawet 7 lat ( jeżeli jej używamy!)