Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek0502

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek0502

  1. adrian242424, czytaj proszę "ze zrozumieniem"- model A4 i D4 powinny być poprawione
  2. Witam. Z oponami Nokiana jest pewien problem. Te produkcji Fińskiej są całkowicie w porządku. Żaden problem nie występuje. Przygody są z oponami z produkcji rosyjskiej. Model A3 i D3, model do SUV'ów i na offroad miał jakąś wadę fabryczną mieszanki i ciężko je było wyważyć. A jeśli się udało, to i tak coś się w nich zmieniało i po krótkim czasie trzeba było ponownie wyważać... Finowie byli w Rosji, przeprowadzili jakieś swoje działania i produkcja modeli A4 i D4 powinna być poprawiona. Na razie nie miałem informacji o problemach z tymi modelami
  3. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pasuje. Tylko nie działa w wersji EU
  4. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    półosie?
  5. do 30A zasilanie można wziąć bezpośrednio w puszcze bezpieczników- znajdź wolne miejsce, zobaczy czy masz listwę zasilającą w jednej "nodze" a w drugą wsadź kabel z zasilaniem do modułu. Najlepiej sprawdzić na rozpisce bezpieczników, w którym miejscu jest oryginalnie montowany bezpiecznik dla przyczepy. Kodowanie jest w dwóch lub trzech miejscach. Jeden jest od PDC (jeśli moduł haka jest z B7- potrzeba kabla łączącego te moduły ) Drugi od świateł (kontrolka kierunków i przeciwgielne)
  6. Czy temat tych modułów jeszcze żyje? Można taką zabawkę zamówić?
  7. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    EGR mam nowy
  8. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy uszkodzenie / rozszczelnienie tego złącza może skutkować zapachem spalin w kabinie?
  9. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie ma takiego wymogu. To ty decydujesz do jakiego warsztatu wstawiasz auto (chyba że masz nowe auto z AC, w leasingu - wszystko zależy od umowy)
  10. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak Ci dają psie pieniądze, to informujesz towarzystwo, że nie będziesz się z nimi kopał, bierzesz rozwiązanie bezgotówkowe i wstawiasz do ASO. Robią Ci na ori i nie interesuje Cię nic. (jeszcze auto zastępcze sobie weź)
  11. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wstaw do ASO, to Ci zrobią. Nie kombinuj. Przejedziesz się ty i gość co Ci fakturę wystawił. Poza tym za ori zderzak fakturę wystawić może tylko ASO. Nie lubię kombinatorów........
  12. hej, udało Ci się sprawdzić czy da się zamienić te dekielki?
  13. Słuchajcie, miałem podobny problem. Rozwiązanie było następujące: audi w pierwszej połowie 2002 roku i starsze miało inne kodowanie niż rocznik 2003 i młodsze. Te piloty ze sobą nie współpracują. Sprawdź numer MK, i porównaj to z danymi z pierwszej strony posta o module komfortu. Chyba że walczysz ze swoim starym kluczykiem- to wtedy jest uwalona płytka
  14. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hej, Czy istnieje polsko języczny odpowiednik wiki z ross tech?
  15. Maciek0502 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    bez spryskiwaczy nie przejdziesz przeglądu
  16. masz dwie opcje. Albo zmieniasz MCE (chyba że masz obsługę), lustro z czujnikiem światła itp) Albo szukaj modułu DRL z czujnikiem zmierzchu: http://allegro.pl/modul-swiatla-dzienne-drl-czujnik-zmierzchu-usb-i6418839143.html
  17. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    podłączam się pod pytanie. tyle że potrzebuję do pinów
  18. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sedrak Dan - gratulacje i bezawaryjności. beny2303 chyba bym wolał takie cyfry, ale prawdziwe, niż wszędobylskie "200 tyś, Niemiec do kościoła jeździł"... w sąsiednim landzie chyba......
  19. skąd oni biorą konsultantów... Na swioch D3 mam w dwa sezony najechane 25 000 km (pół na pół miasto / trasa) i nie widać śladów zużycia
  20. Bravo pajda
  21. :wallbash:
  22. pajda, dlatego napisałem że wszystko zależy od użytkowania, ale równie ważnym aspektem jest sposób przechowywania opon... Ale zgodzę się z Tobą- 5 lat na DOT i cześć oponie,,,,
  23. Jeśli otworzy maskę przez odkręcenie zamka, to alarmu nie uruchomi. czujnik jest w zamku.
  24. WRD3 produkowane były na pewno w 2015 roku. I z 2016 chyba też widziałem... To że opona jest "starszym modelem" w niczym nie przeszkadza, jeśli guma jest w miarę świeża. Dla opony zimowej okres przydatności to 5 do nawet 7 lat ( jeżeli jej używamy!)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.