Treść opublikowana przez Maciek0502
-
Jak zrobić żeby radio w Audi A4 B7 sciszało się po wbiciu wstecznego?
Podepnę się pod pytanie kolegi wyżej. tapatak napisał z hjułałej p8
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Wykręć czujnik na rurze nad pompą tandemową i go wymyj w środku typu penetrus;-) (to tak na szybko i najtaniej) tapatak napisał z hjułałej p8
-
Jak ukryć przewód zasilający od zewnętrznej nawigacji ?
Ja sprawę rozwiązałem tak (zasilanie pod smyrfon który mam zamontowany po lewej stronie zegarów): -w schowku mam dodatkowy rozgałęziacz z gniazdkami zapalniczki podłączony pod bezpieczniki przy słupku A i puszczony nad kolumną kierownicy za radiem i do schowka (są dziury, nie trzeba wiercić). -tą samą drogą co kabel zasilający idzie kabel z zasilacza usb do skrzynki z bezpiecznikami a potem w górę i wcisnąłem go pomiędzy górę deski a obudowę słupka A. Jak potrzeba fot, to wrzucę później z kompa tapatak napisał z hjułałej p8
-
B6 DIVISION
A może po szukaj w ASO. Auta z rozliczenia leasing'u bądź po wymianie na nowsze. Cena nie zawsze jest zabójcza, a historia pewniejsza- nawet jeśli przebieg jest spory, to jest prawdziwy ;-) tapatak napisał z hjułałej p8
-
Polecane opony zimowe
Dział jest :Jakie opony zimowe polecacie" a nie jak wypadają w testach.. Jeśli wejdziesz na inne strony z testami to wyniki są do góry nogami... Zależy kto i co i na jakim aucie testuje. Żadne testy w gazetach nie są miarodajne.... A z pytaniem o symetryczność i asymetryczność to odwaliłeś.... :facepalm:
-
Polecane opony zimowe
Seria opon WR ma model A i D. Model z literką D jest symetryczny a A asymetryczny.
-
B6 DIVISION
Zerknę jeszcze raz, ale wydawało mi się że nie było...
-
B6 DIVISION
Do montażu ISOFIX'a muszę wiercić otwory. Czy od spodu trzeba dawać nakrętki czy juz są? tapatak napisał z hjułałej p8
-
B6 DIVISION
Polecam volvo. A dla kogoś kto lubi zapier..... jest coś takiego jak Polestar ewentualnie tańsze R-Design
-
B6 DIVISION
Frimuś, dzięki za przypomnienie. Szukam kompletnego zestawu do zamontowania systemu AIR BAG OFF. Tylko mam pytanie, gdzie zamontować kontrolkę, bo mam kubek i wizytownik... Znalazłem odpowiedź na pytanie bravo ja Można kupić gdzieś taką kontrolkę w podsufitkę, czy do wymiany cały moduł oświetlenia? I swoją droga... Audi wróciło do żywych- odrodzenie Bandyty: tapatak napisał z hjułałej p8
-
Polecane opony zimowe
Stara szkoła mówi żeby używać węższych opon na zimę niż na lato. Po mojemu jeżeli na lato używamy 225, to na zimę wrzuć 205 lub 215. W zimę stawiajmy na bezpieczeństwo. Węższa opona zapewnia nam większą siłę tarcia (masa auta rozkłada się mniejszej powierzchni)
-
B6 DIVISION
Ojtam, podobno uszy można doszyć ;-) tapatak napisał z hjułałej p8
-
B6 DIVISION
Jak ktoś jest zainteresowany to na PW podam numer telefonu tapatak napisał z hjułałej p8
-
B6 DIVISION
Również właśnie odebrałem lampki od Gwertego. Więc może ktoś potrzebuje lamp zwyklych soczewek? 200 za dwie z moją wysyłką: tapatak napisał z hjułałej p8
-
Polecane opony zimowe
Nie... Używałem tylko tych dwóch kompletów opon. Ich zaletą jest żywotność ;-) tapatak napisał z hjułałej p8
-
Montaż CB RADIO w budzie B6/B7
Jaka jest długość avanta mierzona popielniczki w tunelu do końca bagażnika? tapatak napisał z hjułałej p8
-
Polecane opony zimowe
Mam nokiana wrd3 i jeździłem w poprzednim aucie na w.drive. yokohama cichsza i dobra w prowadzeniu po błocie. Nokian jest lepszy w jeździe po ubitym śniegu. Trochę głośniejszy ale fajny. tapatak napisał z hjułałej p8
-
B6 DIVISION
LUDU!!! Jest ktoś z Wrocławia? Potrzebował bym małej pomocy w odebraniu naklejek z MOTORPOL... Ich cena przesyłki przewyższa wartość naklejek...
-
Bixenon Xenon od A do Z
Fotkę mogę zrobić jutro- auto w lakierni stoi... A kwota.... 15 zł z KW?
-
Bixenon Xenon od A do Z
A nie są takie same jak w zwykłej lampie? Jeśli tak, to ja mam całe reflektory, po kolizji- pęknięte szkło i mocowania, ale może ktoś chce coś potrenować na nich
-
B6 DIVISION
A ceny? orientuje się ktoś? A może ma ktoś blisko i mógłby podejść??? Ja mam 130 km do ASO AUDI... względnie 75km do SKODY (najbliżej)
-
B6 DIVISION
Składam autko po dzwonie i potrzebuję dwóch naklejek: Informacyjnej na klapce wlewu paliwa do diesla (8E0 010 184H) Informacyjno ostrzegawczej na pas przedni, również diesel (4B0 010 157D) Ma ktoś może dojście do takowych?
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
a zakodowałeś fakt podłączenia haka z instalacją?
-
Polecane opony zimowe
Węższa opona ma lepszą przyczepność ( siła nacisku na mniejszej powierzchni) tapatak napisał z hjułałej p8