Treść opublikowana przez Maciek0502
-
Tylna wycieraczka nie chce się wyłączyć
Kup nową... Nie uratujesz tego. Nową jest sens uszczelniać
-
Polecane opony zimowe
W tej cenie i w rozmiarze 215/65 R16 98 H masz opony: -Yokohama W.Drive V905. (za 1300,- kpl) -bardzo dobre opony- MOIM ZDANIEM -Fulda Kristal Control HP2 (1200,-) -Semperit Speed-grip (1000,-) - miałem starszy model w Volvo C70 i przy 220 KM dawały radę -Toyo W/T open country (1100,-) -Dębica Frigo HP (900-1150,-) -BFGoodrich.G-Force Winter (1300,-) Podejrzewam że znalazł byś również parę opon klasy premium
-
B6 DIVISION
Jak Rafał nie bedzie miał to i ja widziałem u siebie takie coś luzem... tapatak napisał z hjułałej p8
-
Polecane opony zimowe
To jest to, co pisałem kilka stron wcześniej... Im zimniej tym nokian się lepiej czuje
-
B6 DIVISION
A ja szukam i szukam i nie mogę znaleźć w rozsądnych pieniądzach
-
B6 DIVISION
Wiesz że gdzieś dzwonią, tylko nie wiesz gdzie. Poniżej 5 st C, włącza się dodatkowa grzałka w nagrzewnicy płynu. Ale to chyba tylko dieslach, które nie miały na wyposażeniu webasto tapatak napisał z hjułałej p8
-
B6 DIVISION
Czy wkład popielniczki w wersji 1 i 2 dn jest taki sam?
-
postojówki/likwidacja żółci na krótkich
A, to fakt. Na Ori ksenonie tak... Ja mam dokladany ;-) tapatak napisał z hjułałej p8
-
postojówki/likwidacja żółci na krótkich
W5W? Standardowa żarówka...
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Czyli nikt nie ma dojścia do tańszych??
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Mam pytanie. skąd wziąć mechanizm płyty do RNS-E? model dv35m520? Znalazłem na aliexpresie, na ebayu... Ale może ma ktoś dojście do tańszych, bądź jakiś zamiennik?
-
postojówki/likwidacja żółci na krótkich
Philips blue vision- fajne białe światło Miałem w poprzednim autku. I kupić można za 10 zł fajną zwykłą żarówkę z homologacją...
-
B6 DIVISION
Zabrakło mu tylko diodek w felgach.... tapatak napisał z hjułałej p8
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Jest druga opcja sprawdzenia... Wyciągasz fotel kierowcy, podpinasz osłony słupka B, podnosisz podłogę, i otwierasz schowaną tam puszkę. Odczytujesz numer i wiesz ;-) tapatak napisał z hjułałej p8
-
B6 DIVISION
w '02 mam "wycieraczkę"
-
Polecane opony zimowe
Co do hałasu z opon. Zimówki rzadko są ciche. Mam model d3 195x60x15 i zauważyłem, że im zimniej tym są cichsze. Albo się przyzwyczajam :-P tapatak napisał z hjułałej p8
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Ja mam podświetlany... Może ktoś na zamianę ma ?
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Nie. tapatak napisał z hjułałej p8 Rozebrałem bębenek i nr części to 8L0 857 113A tapatak napisał z hjułałej p8
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Ogarnąłeś temat?Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka No właśnie nie. Mam auto ze stycznia 2002, czyli chromowany z podświetleniem powinien być do mojego auta (wg początku tematu). A może kluczyk za mało wchodzi w bębenek? tapatak napisał z hjułałej p8
-
audi-maniacy z ełku i okolic
Zwerbuję może kumpla i podjedziemy odezwę się po weekendzie
-
Listwy Dekory LED
rosiaksdz widziałem ten filmik i pomysł chodzi po głowie....
-
B6 DIVISION
Dzięki. Czyli do 433 nie dopasuję 433.92.... A niby taka mała różnica...
- B6 DIVISION
-
audi-maniacy z ełku i okolic
Karakowiak cofnął... cały przód poszedł się je.....ać To jak, SPOCIMY cosik? jakiś piątek/sobota wieczór???
-
B6 DIVISION
POMOCY Mam A4 B6 MY 2002 Ponowię pytanie odnośnie kluczyków scyzoryków do naszych audiczek Wymieniłem obudowę w swoim i nie mam danych, a chciałbym dorobić drugi pilot. Dostałem nówkę w pkt dorabiania kluczyków, ale nie mogę go wklepać. Stary pilot przekodowuję sobie VCDS'em jak chcę, a nowego nie widzi. Jaka powinna być częstotliwość? Z wlepki wychodzi że 433,92 MHz, ale wziąłem od kumpla taki kluczyk (ori tylko z MY 2004) i auto moje go nie widzi... Jakieś pomysły? Sugestie? była jakaś zmiana kodowania czy coś?