Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek0502

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek0502

  1. Kup nową... Nie uratujesz tego. Nową jest sens uszczelniać
  2. W tej cenie i w rozmiarze 215/65 R16 98 H masz opony: -Yokohama W.Drive V905. (za 1300,- kpl) -bardzo dobre opony- MOIM ZDANIEM -Fulda Kristal Control HP2 (1200,-) -Semperit Speed-grip (1000,-) - miałem starszy model w Volvo C70 i przy 220 KM dawały radę -Toyo W/T open country (1100,-) -Dębica Frigo HP (900-1150,-) -BFGoodrich.G-Force Winter (1300,-) Podejrzewam że znalazł byś również parę opon klasy premium
  3. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak Rafał nie bedzie miał to i ja widziałem u siebie takie coś luzem... tapatak napisał z hjułałej p8
  4. To jest to, co pisałem kilka stron wcześniej... Im zimniej tym nokian się lepiej czuje
  5. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja szukam i szukam i nie mogę znaleźć w rozsądnych pieniądzach
  6. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiesz że gdzieś dzwonią, tylko nie wiesz gdzie. Poniżej 5 st C, włącza się dodatkowa grzałka w nagrzewnicy płynu. Ale to chyba tylko dieslach, które nie miały na wyposażeniu webasto tapatak napisał z hjułałej p8
  7. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy wkład popielniczki w wersji 1 i 2 dn jest taki sam?
  8. A, to fakt. Na Ori ksenonie tak... Ja mam dokladany ;-) tapatak napisał z hjułałej p8
  9. W5W? Standardowa żarówka...
  10. Czyli nikt nie ma dojścia do tańszych??
  11. Mam pytanie. skąd wziąć mechanizm płyty do RNS-E? model dv35m520? Znalazłem na aliexpresie, na ebayu... Ale może ma ktoś dojście do tańszych, bądź jakiś zamiennik?
  12. Philips blue vision- fajne białe światło Miałem w poprzednim autku. I kupić można za 10 zł fajną zwykłą żarówkę z homologacją...
  13. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zabrakło mu tylko diodek w felgach.... tapatak napisał z hjułałej p8
  14. Jest druga opcja sprawdzenia... Wyciągasz fotel kierowcy, podpinasz osłony słupka B, podnosisz podłogę, i otwierasz schowaną tam puszkę. Odczytujesz numer i wiesz ;-) tapatak napisał z hjułałej p8
  15. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w '02 mam "wycieraczkę"
  16. Co do hałasu z opon. Zimówki rzadko są ciche. Mam model d3 195x60x15 i zauważyłem, że im zimniej tym są cichsze. Albo się przyzwyczajam :-P tapatak napisał z hjułałej p8
  17. Ja mam podświetlany... Może ktoś na zamianę ma ?
  18. Nie. tapatak napisał z hjułałej p8 Rozebrałem bębenek i nr części to 8L0 857 113A tapatak napisał z hjułałej p8
  19. Ogarnąłeś temat?Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka No właśnie nie. Mam auto ze stycznia 2002, czyli chromowany z podświetleniem powinien być do mojego auta (wg początku tematu). A może kluczyk za mało wchodzi w bębenek? tapatak napisał z hjułałej p8
  20. Zwerbuję może kumpla i podjedziemy odezwę się po weekendzie
  21. Maciek0502 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    rosiaksdz widziałem ten filmik i pomysł chodzi po głowie....
  22. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki. Czyli do 433 nie dopasuję 433.92.... A niby taka mała różnica...
  23. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    8E0 959 433 AE
  24. Karakowiak cofnął... cały przód poszedł się je.....ać To jak, SPOCIMY cosik? jakiś piątek/sobota wieczór???
  25. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    POMOCY Mam A4 B6 MY 2002 Ponowię pytanie odnośnie kluczyków scyzoryków do naszych audiczek Wymieniłem obudowę w swoim i nie mam danych, a chciałbym dorobić drugi pilot. Dostałem nówkę w pkt dorabiania kluczyków, ale nie mogę go wklepać. Stary pilot przekodowuję sobie VCDS'em jak chcę, a nowego nie widzi. Jaka powinna być częstotliwość? Z wlepki wychodzi że 433,92 MHz, ale wziąłem od kumpla taki kluczyk (ori tylko z MY 2004) i auto moje go nie widzi... Jakieś pomysły? Sugestie? była jakaś zmiana kodowania czy coś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.