Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek0502

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek0502

  1. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/304015-Montaz-i-Podłączenie-elektryki-haka-kodowania Nie potrzebnie zakladasz nowe tematy... tapatak napisał z hjułałej p8 Na telefonie nie pokazało mi że to dalsza część tematu
  2. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeśli masz na myśli "główny plus" idący z aku (i siłą rzeczy również z altka) to jest nim Terminal30, zasila on np. moduł MCE poprzez T10b/9 i T10b/10 (czarna kostka), czerwone przewody 2,5mm2 W punkcie 500 znajduje się zacisk redukujący grubość przewodu z 16 na 6mm2, a w punkcie 501 jest on z kolei rozdzielony na 4 przewody 6mm2. Oba znajdziesz gdzieś w okolicy kolumny kierowniczej. Przewody mają czerwony kolor izolacji więc nie będziesz miał większych problemów z ich namierzeniem. A jeśli chodzi Ci o plus informujący o ładowaniu akumulatora (D+/61 przy alternatorze) to stosowny niebieski przewód 0,35mm2 wchodzi do licznika poprzez T32a/14 (zielona kostka). O to chodziło Dzięki za pomoc
  3. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobry Czy nasze furki mają w kabinie plus po "alternatorze"?
  4. Ostatnie lub przedostatnie zdjęcie w pierwszym poście
  5. widziałem na zdjęciach że plastiki malowałeś, czy mi się wydaje? Jakiej farby/ lakieru/ innego specyfiku używałeś? Zastanawiam się nad plastidipem na swoje plastiki
  6. Nie odłącza mi czujników. Ale nie kodowałem jeszcze czujników, pod hak. Zakodowałem tylko moduł komfortu albo elektryki- nie pamiętam.
  7. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Coś dla fanatyków: New Arrival Audi big umbrella Rain women fashion oversize black and blue parasols men automatic business paraguas windproof http://s.aliexpress.com/7FfMriEF (from AliExpress Android) tapatak napisał z hjułałej p8
  8. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poszukam... tapatak napisał z hjułałej p8
  9. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kable za radyjkiem? Mam dwa podłączone. Jest tam opis który powinien być gdzie? Wzmaki nie są tragicznie drogie... tapatak napisał z hjułałej p8
  10. +1 tapatak napisał z hjułałej p8
  11. Ja mam również moduł z b7 i nie świeci mi ta kontrolka. Co do czujników cofania, to trzeba zakodować w ich module że zainstalowałeś hak. tapatak napisał z hjułałej p8
  12. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No właśnie auto mi gubi zasięg jak tylko wyjadę z miasta. Kabelki wszystkie połączone, więc nie wiem gdzie szukać problemu. A i tak będę "rozdupiać" pół auta bo kasuje CB z samochodu, a kabel puściłem sufitem. tapatak napisał z hjułałej p8 Wzmacniacz wymienic tylko? tapatak napisał z hjułałej p8
  13. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzień dobry! Pytanie mam, bo nie znalazłem odpowiedzi... Czy jak kupię antenkę na dach ori, to dużo rezania jest w aucie aby ją podłączyć? Nie mam takiej na dachy, więc bym sobie doposażył.. Jak jest z GPS? Mam dołożonego RNS-E i antenę mam za radiem, kupić przedłużkę i podłączyć? Czy da się to jakoś przez wzmacniacz?
  14. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma ktoś możliwość wystawienia faktury za części? tapatak napisał z hjułałej p8
  15. A miał być spot... tapatak napisał z hjułałej p8
  16. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też mam problem w dziale sprzedaż... Nie przyjmuje fotek... Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
  17. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czemu forum nie przyjmuje mi zdjęć z serwerów googla? Wywala komunikat że niewłaściwy format.. Jaka powinna być rozdzielczość maksymalna?
  18. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A olej zalany? Może głupi pomysł, ale pierwszy....
  19. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja spinki kupowałem w sklepie, gdzie dorabiają lakiery. Koszt około 10 zł za jeden komplet (śruba i sprężyno-blaszka)
  20. Kolega podał pułap cenowy, i rozmiar felgi, więc znalazłem na szybko... A co do dywagacji na temat WRD i WRA nokiana. Pojeździłem i polecam takie rozwiązanie: węższe opony (195. 205. 215) polecam WRD. Na szersze lacze (225, 245....) polecam WRA. Ale to jest moje zdanie i opina z jazdy na tych oponach
  21. dakine0007, efekt 30 sekund siedzenia na allegro: http://allegro.pl/4nowe-opony-zimowe-205-55r16-nokian-wr-a3-promocja-i6428957578.html http://allegro.pl/bridgestone-lm25-205-60r16-92h-x4szt-wyprzedaz-i6203816150.html http://allegro.pl/4-x-formula-winter-205-55r16-91h-od-pirelli-wlochy-i6427208886.html
  22. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szukam lamp. Pomysł na bixy pójdzie trochę w odstawkę, a potrzebuję info o zamiennikach. Czy są jakieś godne polecenia? DEPO, TYC? Jak zz ich przeróbką na bix?
  23. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy pas przedni jest taki sam do wszystkich rodzajów silnika? Chłodnice są takie same? Mam okazję kupić za rozsądną cenę pas z 1.8... Rozbili mi przód auta..
  24. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie walają się komuś po piwnicy lub garażu Isofix'y?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.