Treść opublikowana przez Maciek0502
-
B6 DIVISION
Yokohama mi uznała na 16" również na bocznej scianie Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Jak nie znajdę to się uśmiechnę browarem do Ciebie Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Super. Firmuś, jakiś link na Allegro masz? Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Fajny patent z tymi lampkami. Czym malujesz plastiki? Też się przymierza do malowania deski i tunelu środkowego. Przy okazji. Poleca ktoś przyciski szyb z Allegro? Od kogo brać? Pożyczy mi ktoś ten zamek na schowku na trójkąt? Mam opcję dorobić metalowe...
-
B6 DIVISION
Musisz sanki opuścić Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Kaju, a nad kabelkiem do rns-e dla mnie myslałeś? Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Może wystarczy. Tego na aucie nie zmienisz... Miśki przy kontroli niech sprawdzą nr VIN na OC i dowodzie rejestracyjnym lub budzie. Natapane z P8
-
B6 DIVISION
A masz na nim nr VIN? Wydaje mi się że to powinno rozwiązać problem. Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Czy wydech z 2,5 ma większą średnicę/ przepustowość niż z 1,9? Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Z 2,5 to będę szukał zderzaka (lub dokładki) tył i wydechu :-) Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Czarne mam auto, felgi czarne, więc zaciski będą złote ;-) Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Narazie finanse cienkie, bo Audi wchłonęło ponad 5 tysi na doprowadzenie zawiechy i silnika do stage 0. Ale w tym roku będzie czarna szyba i złote zaciski... Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Mam nadzieję. To jeden z pierwszych modów (po LED w kabinie, haku i felunku)
-
B6 DIVISION
Pierwsze zakupy dotarły ;-) Natapane z P8
-
waz wychodzacy z turbo
Ale wąż z Turbo powinien być przykręcony i zabezpieczony opaską zaciskową... Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Zgadzam się z grzes283. Trochę tej gumy na feldze musi być... 16 na zimę i 17 na lato to komfortowy setup na polskie drogi. Przynajmniej te mazurskie.... Spokojnej nocy. Czuwaj! Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Ok. Jutro rozkrecam sprzęgło Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Ratunku! Co to i z czym zjeść? Zdechła klima... Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Auto jest codziennie użytkowane. Drogi są niezłej kondycji, ale zimą też będę jeździł. Chyba spróbuję setupu Ori nowy amor i eibach -30. Najwyżej pójdzie w ludzi. Gwint nie wchodzi w gre Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Jaka to sprężyna i jakie amortyzatory?Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Chciałbym trochę obniżyć i usztywnić auto, ale nie tracić komfortu.Teraz mam 1BA i auto stoi wysoko. Wagę zobaczę po robocie....
-
B6 DIVISION
Siemka Czy taki zestaw: http://allegro.pl/show_item.php?item=5367581294& plus http://allegro.pl/sachs-amortyzatory-osl-przod-tyl-audi-a4-b6-i5953818192.html to dobry pomysł do Avanta 130 km? Polecicie coś lepszego w podobnym pieniądzu?
-
B6 DIVISION
Pytanie do modziarzy: planuje przeróbkę lamp na bixa, mam już zbiornik płynu, zderzak, czujniki do samopoziomu. Brakuje mi kabli, modułu i ??? W lampie będę miał zmienione silniki, więc co muszę jeszcze przerobić w instalacji? Jakiś link? Ewentualnie porady? Natapane z P8
-
B6 DIVISION
O tej porze to drugie śniadanie już jem ;-) Wesołego dnia! Natapane z P8
-
B6 DIVISION
To są otwory służące do ustawienia sanek przedniego zawieszenia na płycie geometrii w ASO. Dzięki!