Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek0502

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek0502

  1. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Yokohama mi uznała na 16" również na bocznej scianie Natapane z P8
  2. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak nie znajdę to się uśmiechnę browarem do Ciebie Natapane z P8
  3. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Super. Firmuś, jakiś link na Allegro masz? Natapane z P8
  4. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fajny patent z tymi lampkami. Czym malujesz plastiki? Też się przymierza do malowania deski i tunelu środkowego. Przy okazji. Poleca ktoś przyciski szyb z Allegro? Od kogo brać? Pożyczy mi ktoś ten zamek na schowku na trójkąt? Mam opcję dorobić metalowe...
  5. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Musisz sanki opuścić Natapane z P8
  6. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju, a nad kabelkiem do rns-e dla mnie myslałeś? Natapane z P8
  7. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może wystarczy. Tego na aucie nie zmienisz... Miśki przy kontroli niech sprawdzą nr VIN na OC i dowodzie rejestracyjnym lub budzie. Natapane z P8
  8. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A masz na nim nr VIN? Wydaje mi się że to powinno rozwiązać problem. Natapane z P8
  9. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy wydech z 2,5 ma większą średnicę/ przepustowość niż z 1,9? Natapane z P8
  10. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z 2,5 to będę szukał zderzaka (lub dokładki) tył i wydechu :-) Natapane z P8
  11. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czarne mam auto, felgi czarne, więc zaciski będą złote ;-) Natapane z P8
  12. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Narazie finanse cienkie, bo Audi wchłonęło ponad 5 tysi na doprowadzenie zawiechy i silnika do stage 0. Ale w tym roku będzie czarna szyba i złote zaciski... Natapane z P8
  13. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam nadzieję. To jeden z pierwszych modów (po LED w kabinie, haku i felunku)
  14. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pierwsze zakupy dotarły ;-) Natapane z P8
  15. Maciek0502 odpowiedział(a) na adik1983 temat w 1.9TDI
    Ale wąż z Turbo powinien być przykręcony i zabezpieczony opaską zaciskową... Natapane z P8
  16. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zgadzam się z grzes283. Trochę tej gumy na feldze musi być... 16 na zimę i 17 na lato to komfortowy setup na polskie drogi. Przynajmniej te mazurskie.... Spokojnej nocy. Czuwaj! Natapane z P8
  17. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok. Jutro rozkrecam sprzęgło Natapane z P8
  18. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ratunku! Co to i z czym zjeść? Zdechła klima... Natapane z P8
  19. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Auto jest codziennie użytkowane. Drogi są niezłej kondycji, ale zimą też będę jeździł. Chyba spróbuję setupu Ori nowy amor i eibach -30. Najwyżej pójdzie w ludzi. Gwint nie wchodzi w gre Natapane z P8
  20. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jaka to sprężyna i jakie amortyzatory?Natapane z P8
  21. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chciałbym trochę obniżyć i usztywnić auto, ale nie tracić komfortu.Teraz mam 1BA i auto stoi wysoko. Wagę zobaczę po robocie....
  22. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka Czy taki zestaw: http://allegro.pl/show_item.php?item=5367581294& plus http://allegro.pl/sachs-amortyzatory-osl-przod-tyl-audi-a4-b6-i5953818192.html to dobry pomysł do Avanta 130 km? Polecicie coś lepszego w podobnym pieniądzu?
  23. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pytanie do modziarzy: planuje przeróbkę lamp na bixa, mam już zbiornik płynu, zderzak, czujniki do samopoziomu. Brakuje mi kabli, modułu i ??? W lampie będę miał zmienione silniki, więc co muszę jeszcze przerobić w instalacji? Jakiś link? Ewentualnie porady? Natapane z P8
  24. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O tej porze to drugie śniadanie już jem ;-) Wesołego dnia! Natapane z P8
  25. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To są otwory służące do ustawienia sanek przedniego zawieszenia na płycie geometrii w ASO. Dzięki!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.