Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek0502

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek0502

  1. Radia są czułe na skoki napięć. A może gdzieś masz zwarcie. Dużo może być przyczyn. Pod co podpinasz CB?Natapane z P8
  2. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju, a na trzech pinach powinno być zasilanie po kluczyku? Natapane z P8
  3. Na pewno. Masz antenę zmasowaną. Kabel wrzucasz w obudowę klapy i podsufitką do przodu. Tylko kabel musi być odpowiednio dłuższy, ponieważ Ori mają ok 7 metrów. A to za mało o ok. Półtora metra... Natapane z P8
  4. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok. Też mnie to ciekawi bo jeżdżę z odłączoną... Natapane z P8
  5. Jest opcja jeszcze montażu anteny na klapie. Wtedy kabel możesz schować w wiązkę przy zawiasie. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5930695393 Natapane z P8
  6. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    do mnie to już nie napiszesz, bo Ci wiązke od razu wcisne mam rozpiszę Ci za małą godzinke Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Kaju, jak jest z tym zasilaniem na silnik wycieraczki tył? Natapane z P8
  7. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pytanie mam odnośnie doładowania. Czy ktoś ma wykres zależności ciśnienia doładowania i obrotów? Silnik AWX 1.9 tdi Natapane z P8
  8. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I EGR do wymiany. Węże nie pasują... Kołnierz na dolot jest o 5 mm za krótki... Zamówiony już z WAHLER'a a ten pójdzie na reklamację
  9. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zobaczę czy nowa rura będzie pasowała. Jak nie, to zmieniam na wahlera a tego na reklamację...Natapane z P8
  10. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zamawiam drugi... Natapane z P8
  11. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Super. dzięki. Natapane z P8
  12. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mogę jutro się spytać ,bo znajomy prowadzi autoland,a możesz podrzucić ten numerJeden numer to: SQ 322 012 838 80 69, a drugi to R 19095. Oba są na naklejce auto landu. Nie ma innych oznaczeń na pudle ani zaworze.Natapane z P8
  13. Beczka to przedłużacz kabla. Łącznik pomiędzy wtykami antenowymi. Niestety, ale kable będą podatne na uszkodzenia. Najpewniejsza metoda to dziura w dachu i bat na stałe.
  14. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie miałem czasu, mechanik dał ciała, i wyszło ma hurra.... Natapane z P8
  15. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spokojnie. Problem chyba tkwi po stronie EGR'a. Kołnierz tej rury nie wchodzi do końca. Ma ktoś możliwość sprawdzenia kto jest producentem zaworu? Kupiony w auto land, czarny karton, i dziwne numery Natapane z P8
  16. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zamówiłem w Inter. 40 zł taniej niż w AutoLand a jakoś do domu w piątek trzeba jechać... Natapane z P8
  17. Bat na stałe... Ewentualnie próbuj wstawić beczkę. Będziesz mógł wymieniać tylko odcinek przetarty. Innej rady nie ma. Natapane z P8
  18. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ori dostanę w Inter Cars, bądź Auto Land? Natapane z P8
  19. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak, dokładnie. Jeden ząbek jest prawie płaski. Jadę do sklepu później i kupię nową rurę. Dzięki wszystkim za pomoc.Natapane z P8
  20. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O tą rurę chodzi ;-) Natapane z P8 I masz u mnie duże piwo. Faktycznie ta rura występuje w dwóch "wersjach" z końcówką P i N. Więc musze zobaczyć jaką mam i kupić te drugą ;-P Natapane z P8
  21. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok. Jutro też spróbuję skontaktować się z jakimś "zakładem utylizacji" ;-) Natapane z P8 http://img24.otofotki.pl/obrazki/kd90_schemat.jpg Chodzi mi o rurkę oznaczoną na foto. Natapane z P8
  22. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz może nr tej części? Kawałek drogi, więc oszczędzając paliwo spróbuję bliżej... Będę z Tobą w kontakcie. Natapane z P8
  23. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak. A jesteś z Grudziądza lub okolic? Natapane z P8
  24. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie. Chodzi mi o gumową rurę wchodzącą w EGR od strony kabiny. Dolot powietrza zimnego. Samo kolanko... Natapane z P8
  25. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witajcie. Mam problem z dolotem. Wyrwało mi kolanko z EGR i nie mogłem wsadzić. Haczyk był spłaszczony i sprężyna nie wchodzi w niego. Czy były różne te kolanka? Mam zmieniony EGR na nowy i wydaje mi się że kolanko i kołnierz EGR maja pod innym kontem ustawione haki. Ma ktoś może nr tej części? Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka Witajcie. Mam problem z dolotem. Wyrwało mi gumowe kolanko z EGR i nie mogłem wsadzić. Haczyk był spłaszczony i sprężyna nie wchodzi w niego. Czy były różne te kolanka? Mam zmieniony EGR na nowy i wydaje mi się że kolanko i kołnierz EGR maja pod innym kątem ustawione wypustki na sprężynę. Ma ktoś może nr tej części? Albo wie gdzie w Grudziądzu można dostać nowe bądź używane kolanko? Natapane z P8

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.