Treść opublikowana przez Maciek0502
-
Polecane opony zimowe
Ja polecę w/w nokiany wrd3. Mam, używam i są genialne. Dobrze się spisują zarówno na błocie pośniegowym, jak i na sniegu. Mokra nawierzchnia też nie jest im straszna. Jedno co, to przy szerokości 205 można już pomyśleć o asymetrycznym bieżniku. Ale to jest już kwestia do wyboru dla Ciebie.
-
B6 DIVISION
OOOO ma taki bajer?
-
B6 DIVISION
RicS3, pod podporą aku, a także na w pobliżu nadkoli powinny być otwory do odprowadzania wody. może liśćmi się zapchały?
-
B6 DIVISION
Ludzie, jak jest z zabezpieczeniem drzwi z tyłu przed otwarciem przez dzieci? Czy ten mechanizm "na kluczyk" jest integralną częścią zamka czy jest jakoś dokładany? Z jednej strony go nie mam....
-
B6 DIVISION
W Volvo swego czasu maskownice wygłuszałem uszczelkami szczotkowymi (takimi do szaf). Dają radę, polecam!
-
B6 DIVISION
Siemka. Pytanie: Czy zabezpieczenie drzwi pasażera z tyłu (ten mechanizm przekręcany kluczykiem) jest integralną częścią zamka czy jest w jakiś sposób demontowalny? Muszę domontować go z prawej strony
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Dzięki. Myślałem że da się zrobić jakoś ładnie z podświetleniem itd. Będę coś rezał z A6......
-
B6 DIVISION
Poszukuję informacji: czy w B6 były gniazda zapalniczki w tylnej części tunelu środkowego? (jak w A6C6?) Jeśli tak to jakiś nr części całego panelu gdzie można zdobyć i ew. nabyć taki bajer?
-
B6 DIVISION
Również zainstalowałem ori z AL-KO ze odpinaną kulą w dół (8E0 800 491) .
-
B6 DIVISION
A się pochwalę. Zmontowałem sobie hak I działa. Nic nie popsułem (chyba) kaju, wielkie dzięki za wiązkę i pomoc telefoniczną. Masz u mnie dobrą butelkę.
-
Listwy Dekory LED
aleksbend, za dużo tych ledów. Ale to jest tylko moje zdanie.
-
B6 DIVISION
staniek jakiś nr części masz?
-
audi-maniacy z ełku i okolic
pozdrowienia dla Ełku z Giżycka
-
B6 DIVISION
Dzięki kaju po raz drugi . A kto mi powie jak powinien być oryginalnie zamontowany moduł haka? W lewym boczku mam jedno miejsce na śrubę (pod anteną) ale jest za duża średnica. Koło parktronica nie mam miejsca.
-
B6 DIVISION
Którędy w oryginale prowadzi się wiązkę od MCE do Modułu Przyczepy? Środkiem, pod fotelem? Którędy to zrobić najłatwiej?
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
Idę się bawić
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
zderzak i tak będę zrzucał. Ale na wiązce mam uszczelkę ori i szukam którędy ją wprowadzić do auta. Mam jeden otwór pod lampą lewą, drugi mam pod kołem zapasowym... I nie wiem który jest od wiązki. Resztę instalacji mam ogarnięte. Masz może zdjęcia jak jest zamontowany moduł?
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
Witam. Szybkie dwa pytania: którędy wprowadzić wiązkę z haka do auta (pod kołem zapasowym czy gdzieś indziej szukać) oraz potrzebuję zdjęcia jak jest zamontowany moduł haka (mam ori). jakieś śruby, ramki czy coś?
-
B6 DIVISION
Którędy się wprowadza kabel z haka do auta? ma ktoś zdjęcia jak wygląda hak z AL-KO zamontowany? konkretnie to potrzebuję zobaczyć jak jest przykręcone gniazdo el. do tej ruchomej ramki.
-
B6 DIVISION
Radio to 1/3 sukcesu. 2/3 to antena. Dla przeciętego Kowalskiego który używa radia jako antyradar wystarczy midlandowski alan 109 czy 199, tti, czy prosty inny prosty model. Natomiast przy antenie trzeba dłużej pomyśleć: Stała z dziurą w blachach czy może na montażu, a może magnes. Mimo wszystko polecam anteny w przedziale 80-120 cm z dwóch powodów: mieszczą się w bagażniku bez zginania i dają zadowalające zasięgi mówiąc kolokwialnie.
-
B6 DIVISION
no właśnie chyba coś leci na IC;ka. Bo w środku syfi nie było jak wsadzałem paluchy. Ale leci do kąpieli i zobaczę co dzieje się powyżej. Tam idą jakieś przewody- chyba wspomaganie Powoli rodzi się w głowie plan na mody...
-
B6 DIVISION
Wszystkie przyciski na panelu działają. Gdy ustawię temperaturę na 18* dmuchawa dmucha jak głupia tylko gorącym. Jadę za chwilę na warsztat. Zobaczymy co w trawie piszczy. A i tak miałem jechać bo IC ma cały zalany jakimś olejem... Co może brudzić IC na zewnątrz? Mam ori montowany pod lampą...
-
B6 DIVISION
Byłem na VAG'u. Pokazało jakieś zwarcie na czujniku. Jutro zrzucę osłonę i zobaczę co tam może zwierać
-
B6 DIVISION
Ok, dzięki za szybkie info