Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek0502

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek0502

  1. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też mi się tak coś zdawało... Paliwo w olej to wiem jak puścić ale w drugą stronę, pierwszy raz słyszałem... A turbo wyślę na regenerację, bo i olej w dolocie jest....
  2. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    C4NC3R, geometria się chyba zacięła, turbo mi się zawiesiło w trasie, a teraz stojąc przed autem słyszę jak coś w turbinie grzechocze. Mechanik twierdzi, że jeśli był problem z turbo, to często siadają uszczelki na wtryskiwaczach. A przez to olej idzie w powrót paliwa i do kotła....
  3. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam pytanie: w związku z tym, że posypało mi się turbo i auto trafia na warsztat, mechanik wyraził chęć wymiany uszczelek na wtryskiwaczach i sprawdzenia czy w zbiorniku paliwa nie ma oleju silnikowego. Czy to ma sens? O ile uszczelki jeszcze rozumiem, to jak z tym olejem w kotle?
  4. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Już ogarnąłem
  5. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, szybkie pytanie: W lampie sprężynka która jest pod "światłem mijania" jest pod tą metalową blaszką wystającą z obudowy, czy na niej? Próbuję naprawić lampę, bo wyskoczyła mi środkowa regulacja i jedno światło mam ostro w lewo skierowane
  6. Cały czas obserwuję, więc jeśli termin by mi zagrał
  7. marek990, w avancie mam po lewej stronie za tapicerką mam ori moduł. Zaczyna się od numerów 8E0....jeśli masz gdzie indziej to nie jest ori wiązka tylko jakiś dokładany system. Oryginalnie moduł łączy się cyfrowo z kompem. Z modułu do przodu idą chyba 5 kabli. jeden pod zasilanie w bezpieczniki, dwa do kompa, jeden pod czujnik pedału hamulca i jeden pod stacyjkę. Dodatkowo jest masa, ale ona jest podłączana z tyłu. Z modułu wychodzi jeszcze druga wiązka do świateł (ja mam 13 PIN gniazdo). PDC mam przekodowane na kompie, że jak wykryje przyczepkę, to wyłącza czujniki
  8. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, mam problem: Od jakiegoś czasu, po zamknięciu drzwi z pilota centralnym, po pewnym czasie (w chwili zaniku napięcia całkowitego) centralny otwiera mi jedne drzwi. Błąd na komputerze pokazuje jako sporadyczny. Gdzie szukać awarii? Nie spisałem numeru błędu
  9. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja jestem z giżycka, ale nie ma mnie na miejscu. Pisz co trzeba, chłopaki sprawdzą
  10. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Słupek B czy C? Musisz i tak rozebrać całość nadproża. Rączka przednia, i Tylna. Pod zaślepką AIRBAG masz śrubę. Zaślepkę ściągnij delikatnie podważając od strony tylnych drzwi.
  11. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Daj na PW
  12. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W ubiegły piątek albo czwartek.
  13. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    RicS3, to Ciebie widziałem ostatnio w Giżycku?
  14. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Można spróbować regeneracji. Czasami "walnięcie" tych wtryskiwaczy jest spowodowane nieszczelnością uszczelek.
  15. lolek_7- bardzo fajny patent. Dobrym miejscem jest też schowek pod climatronikiem. Też jet sporo miejsca (przy koszach 1 din)
  16. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poleci ktoś surowy klucz scyzoryk, z pilotem 3-przyciskowym, najlepiej z transponderem?
  17. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    feniks, jeszcze jak by ten napis quattro zniknął. Czysta forma jest fajna
  18. Zależy na jaki samochód, jaki napęd. Czy jest możliwość zamontowania mniejszej felgi. Ogólnie na zimę bierzemy opony możliwie wąskie. Chodzi o zwiększenie siły nacisku.
  19. Krawędzie między lamelkami od strony nacierającej również dostają po nosie. Nie widać tego w oponach 15-18" bo głębokość bieżnika jest stosunkowo niska. 7-8 mm przy nowej oponie. Jak pojeździsz na ciężarówce z bieżnikiem kostkowym, który ma 2-3 cm głębokości to pięknie widać starte krawędzie....
  20. "Ząbkowanie" opon jest zależne od ciśnienia w kołach, musisz mieć za mało wiatru.
  21. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś z forumowiczów porusza się po okolicach giżycka? Czarny Avant, felgi ciemne z polerowanym rantem, z przodu zderzak sline.
  22. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pytanie na szybko: Czy ktoś w okolicach Giżycka ma możliwość kodowania modułu komfortu?
  23. Dobra decyzja. Nokian nie miał w swojej historii problemów z oponami (chyba). Zjeździłem ich parę kompletów (na ciężarówkach, pojazdach opancerzonych, pseudoterenówce i teraz na audi katuję) i nigdy nie było problemów.
  24. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja nigdy nie miałem żadnego shitu na korku od castrola. Możesz rozwinąć myśl? Z tego co wiem to "majonez" na korku lub bagnecie świadczy o problemie w silniku, a nie cienkim oleju. Odpowiedź typu: bo na forum X tak było napisane mnie nie satysfakcjonuje. Jeżdżę na teraz na Mobilu, wcześniej wlany był Castrol Edge. W Volvo (2,5T benzynogaz :-) lałem różne oliwy i problem był raz przy orlenowskim oleju. W zimę trzeba było odpalić grzałkę w misce olejowej, bo zgęstniał (ok. -35*C)
  25. Przepraszam, mój błąd: model asymetryczny to Nokian WR A3. Modele te ukazały się jednocześnie, stąd moje zakręcenie. D3 są tylko symetryczne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.