Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek0502

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek0502

  1. A mam pytanie odnośnie przełącznika świateł. Czy działa funkcja AUTO? Czy do A4 B6 '02 ze zwykłymi lampami podejdzie bez rzeźbienia?
  2. Ja sie zastanawiam czy nie kupic przedłużacza do kabla gruchy (lub wyprodukować samodzielnie) i nie wrzucić gruchy w okolicę podłokietnika. Albo spod klimatronika (2dinn)
  3. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam pytanie: wystrzelił (rozpołowił się) w mojej A4B6 1.9 tdi AWX rezonator (tłumik) powietrza. Czy mogę zaślepić rurkę idącą w jego stronę na czas kiedy przyjdzie nowy? W tej chwili nie da się jeździć. Całe ciśnienie idzie w atmosferę zamiast w silnik...
  4. Podepnę się do kwestii rezonatora: Co mogło spowodować jego "wystrzał"? Czy mogę go zdjąć i zaślepić na jakiś czas? (do czasu przysłania przez sprzedawcę)
  5. Co do uchwytu to nie mam pojęcia, ale do dziur- w Volvo zalewałem je kiedyś żywicą (taką do łatania łódek, ale można chyba jakimkolwiek wypełniaczem), wygładzanie i lakierowanie
  6. Goodyaer UG9 to nowa opona, ciężko powiedzieć cokolwiek. UG8 ludzie sobie chwalili bardzo.
  7. W mojej A4 są pod jednym bezpiecznikiem (A4 B6 AWX z 2002 roku)- 36 albo 37....
  8. A3 są droższe od D3. Różnica polega z faktu że celują w różne segmenty aut. D3 jest produkowana pod auta kompaktowe, A3 dla aut o wyższych osiągach.
  9. NOBII, to są różne modele opony, choć podobne. D3 są symetryczne, A3 są asymetryczne. Producent zaleca model WDR A3 do aut o szerszych kołach.
  10. Jesteście z********** - wiele nauki przede mną..........
  11. Tę białą mam przejściówkę. To z żółtej kostki dołożyć do białej czy zamienić?
  12. Mam kilka pytań: 1, czy takie informacje z RNS-E są normalne? 2. Gdzie powinna być zamontowana taka antena? Czy darować sobie tę i poszukać ori na dach? 3. Od czego jest ten kabelek? 4. Do czego jest ta złączka?
  13. Po 4 autach ze stajni Volvo przesiadłem się na spokojniejsze i podobno ekonomiczniejsze audi... Wybór padł na A4 B6 AVANT, 1.9 TDI, 130 KM z manualną pięciobiegową skrzynią. Wyposażenie, ogólnie wrażenia nie zrobiło: (jeszcze wszystkiego nie znalazłem, albo się nie znam) -lakier LZ9W -4x elektryczne szyby -elektryczne podgrzewane i sterowane lusterka -dwustrefowa klimatyzacja (climatronic?) -kierownica multifunkcyjna czteroramienna -Czerwony FIS -RNS-E -MCE w wersji HIGH (literka E na końcu) -Moduł komfortu w wersji AE Do ogarnięcia (i tu proszę o pomoc) -RNS-E nie przyjmuje żadnych płyt Plany: -ciemne szyby -dymione bądź inne ciemne lampy (przód, tył, kierunki) -ładna felga 17" oczywiście czarna -kierownica multifunkcyjna z A6C6 bądź A4B7 (3 lub 4-ro ramienna) -podwójny wydech Co do tej pory zostało zrobione: 2014.10.17- wymiana rozrządu i pompy wody, montaż termostatu, wymiana kompletu filtrów i płynów życiowych 2014.10.27- remont głowicy- już wiem czemu nie było termostatu, auto dalej w warsztacie... 2014.11.05- skończyło się wymianą silnika, bo taniej. Głowica nie nadawała się do remontu. Auto śmiga :-) 2014.12.10- naprawa oświetlenia bagażnika i klapy. Pierwszy mod w audi- podświetlenie kratek nawiewów 2015.07.23- montaż haka holowniczego firmy AL-KO KOBER z b7. Daje radę 2015.07.30- kodowanie haka, przy okazji mod szybki z pilota, automatyczne zamykanie drzwi po przekroczeniu 15 km/h 2015.09.04- komplet zawieszenia przedniego (bez amorów i sprężyn) 2015.11.20- kompletna regeneracja alternatora, wymiana napinacza paska osprzętu 2016.02.15- regeneracja turbo, mycie dolotu, wypalenie kolektora wydechowego, wymiana egr, komplet przewodów podciśnienia 2016.08.17- DZWON.... Pan spod krakowskiej wsi rozbił mi przód Audicy... A zaczynałem lubić to auto... Do wymiany: -zderzak (przy okazji zmiana na taki ze spryskiwaczami reflektorów) -maska (no to montaż podgrzewanych spryskiwaczy mgiełkowych) oraz grill -błotniki (montaż zbiornika na płyn do mycia szyb z pompką do spryków w zderzaku) -pas przedni, ślizgi... -chłodnice -reflektory (i kolejna zmiana w aucie: bixenon od GWERTEGO -sprzęgło klimatyzacji i napinacz paska klimatyzacji Dnia 13.09. 2016 auto dalej w warsztacie... MOD nr 1.: Dokładanie podświetlenia do kratek nawiewów. Zakupione lub wyszabrowane elementy układanki: 3x ori wtyczka od oświetlenia kratek, taśma parciana do wiązek, kabel dwużyłowy (1,2m), osłonki termokurczliwe. Łączymy pierwszą zgodnie z info z forum: brązowy kabel to masa: Po godzinie rzeźby mam takie kable: I test wszystkich kabli: MOD nr 2.: Montaż i zabawa z hakiem. Zakupione lub wyszabrowane elementy układanki: hak AL-KO KOBER ori z B7 moduł ORI 8E0 907 383 B wiązki made by KAJU Auto już po testach Funkcjonalność auta wzrosła, wygląd nie ucierpiał. MOD nr 3.: Montaż zbiornika spryskiwaczy z pompką do spryskiwaczy reflektorów... Zabawki:
  14. Maciek0502 odpowiedział(a) na kreczi temat w Audi A4 B6/B7
    a nie miałeś za dużo płynu?
  15. Na dachu- im wyżej tym lepiej
  16. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jaka cena za kiere?
  17. Maciek0502 odpowiedział(a) na kreczi temat w Audi A4 B6/B7
    Ktoś może zmienił klocki i nie odciągnął płynu. Albo może kapie Ci ze spryskiwacza? Nie wiem którędy biegną wężyki...
  18. Maciek0502 odpowiedział(a) na kreczi temat w Audi A4 B6/B7
    Zmieniałeś klocki hamulcowe?
  19. Maciek0502 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    kristof91, a nie masz ele-szyb? jak nie to Ciągnij kabel z przednich drzwi
  20. Ja od wielu lat używam magnesów i nie zdarzyło się żeby się przesunął (Sirio ML145, President ML145, teraz mam Midland LC-65) Gdy miałem Sirio ML145 montowane na stałe na klapie, to wygięło mi delikatnie blachę pod śrubami mocującymi.
  21. Dzisiaj montowałem antenę do CB. Rozbiórka auta poszła w miarę szybko, przeplecenia kabla antenowego powyżej poduszek (a właściwie w podsufitce): Radio zamontowane w schowku pod kierownicą, elektryka podłączona na plus po kluczyku, (ten drugi kabel biegnie do schowka gdzie zamontowałem dodatkowe gniazda zapalniczki- podłączoną mam tam kamerkę) Masa jak widać pod śrubę.
  22. A co do kwestii "zobaczę co będzie po zimie". Zawsze jeździjcie na punkt wymiany opon celem WYWAŻENIA kół. możesz sobie pod blokiem je wymienić czy w garażu, ale jedź i wyważ.
  23. Ładne dekory. Ori czy oklejałeś jakąś folią?
  24. Z powodu masy własnej. Jeżeli jest na stojaku to ma tendencje do "zsuwania się" z felgi. Pamiętaj że to ciśnienie w oponie odpowiada za dociskanie opony do felgi.
  25. Witam, Strasznie długi temat i nie mogę znaleźć jednej informacji odnośnie podświetlenia kratek nawiewu. Otóż w moich kratkach już są zamontowane kabelki, Kratka boczna dodatkowo jest podłączona (wpleciona?) w przewody wychodzące z przełącznika świateł, środkowa nigdzie nie ma podłączenia. Nie świeci żadna. Gdzie szukać problemu? Można gdzieś dokupić taką wtyczkę żeby podłączyć środkową kratkę i podpiąć ją pod oświetlenie przycisków (jak w pierwszym poście). Jak sprawdzić czy wizytownik i cup-holder mają podświetlenia? Jak je wymontować?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.