Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rodzyn889

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rodzyn889

  1. rodzyn889 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    cube sprzedaje moduły. Działają do 30km/h po 3cim kierunku Sa tez droższe biorące sygnał z obrotu koła kierownicy Sam bym sobie zakupił ale nie ogarnę montażu
  2. Poszukiwania nadal trwają . Odwiedziła nas zima wiec testujemy quattro W międzyczasie wpadła navi 2015
  3. no ja właśnie nie bardzo wiem jest logo audi wewnątrz a na rsach były 19" . Nie chce dać tyle kasy i kupić chinless . Bo na innej aukcji za 1500 można sobie znaleźć repliki
  4. Czy ktoś może rzucić okiem ? http://olx.pl/i2/oferta/felgi-5x112-audi-rs-vw-volkswagen-skoda-18cali-18-plus-opony-CID5-ID6oLyd.html#:c35d927442 Sprzedający mówi ze 100% orginalne
  5. 225/45/17 mam zimowe u felga s-line prawie taka sama jak 18" sline tylko jest menisk wypukły i inaczej się układa
  6. Ori na pewno nie są, dostałem fotki, ktoś pomoże rozszyfrować?
  7. Super auto ,modyfikacje nie mój gust ale idą no i ten program naprawdę bida . Czy po wycięciu dpf kopci coś ?
  8. Ciężki wybór naprawdę Bbs juz nieaktualne. http://allegro.pl/felgi-bbs-ch-18-5x112-oryginalne-audi-i4899943260.html Okazało się ze nie są z S4 tylko z A3 i maja et 54, nawet bym tego nie wsadził wiec droga eliminacji chyba jutro będzie prezent i władze 18" sline. Oglądam jeszcze 19 ale nie wiem naprawdę Jeszcze taki pomysł wpadł mi do glowy: http://allegro.pl/felgi-audi-rs4-18-5x112-5-opon-okazja-i4903183200.html Mam zdjęcia felg od wewnątrz nie ma oznaczeń producenta tylko jest et 45 I wymiar . Myślicie ze to chińczyki ?
  9. W poniedziałek będę miał 18" na profilu 40 to ci powiem jaka wg mnie jest różnica 19 vs 18 bo jeszcze nie mam porównania . Dzisiaj cały dzień latam na 17" 225/45 zima i jest miodzio xD
  10. Kupno felg to straszna męczarnia nie mogę się zdecydować oglądam zdjęcia ,szukam na aukcjach jakiejś alternatywy i nie wiem
  11. Pro mi wystarczy chyba Po jeździłem dwa dni na 19" do wczoraj i stwierdzam że to nie dla mnie xD dzisiaj jadę je oddać bo mają wadę biją powyżej 140km/h .Myślę nad takimi dwoma 18stkami : S4 Bbs Ch 7,5j : S-Line a8 7,5j chyba: Znalazłem BBS z S4 za 1400 same fele, i za 1550 zł s-linowe 18" z oponami . Nie wiem sam ..
  12. Kolejny mod do auta, wczoraj zakupione za bezcen 19" 8,5j et 45 CMS. Póki co nie mogę się przekonać do tego wzoru, wolałbym Dare lub Xxr ale kupiłem te i kupę kasy zostało na odwiedziny w Sport mile Opony jakiś matador 2013 r 235/35 około 6 mm . Założone dzisiaj na probe na tył dałem 15mm dystans dla wypchnięcia felgi i jest jeszcze trochę miejsca , Jakie wrażenia ? - wogóle nie czuć spadku mocy mimo większego koła - auto mega stabilne - świetne trzymanie w zakrętach - poprawił się wygląd - czuć ze to 19" ciężej kręci się kierownica - czuć wyboje, nowe zawieszenie ładnie wybiera ale jednak wszystko idzie w auto nie w oponę - trzeba uważać na nasze polskie drogi, jechałem przez łódź wczoraj to myślałem ze nigdy nie wyjadę z tych dziur :/ - Spalanie ? Samo Quattro pali już swoje, a na 19" nie będę nawet mówił ile Na chwile obecna tyle na wiosnę eibach i dokladka a 19" ładuje do garażu na teraz. Wysłane z Note 3
  13. Opony będą 235 / 35 na chwile obecna zawieszenie 1be s-line ale będzie eibach -30 mm na wiosnę . Dystanse mam 15 mm z 17" ale też nie chce żeby wadziło o błotniki czy nadkola .
  14. Pomoże ktoś ? Felga 19" 8,5j et 45 czy będzie pasować bez rzeźby czy będzie problem z zaciska mi ? Hamowanie w aucie 320/288 - kilka stron wcześniej kolega kładł et 35 i tarło o zaciski , czy ktoś kładł takie felgi ? Będę zobowiązany za szybka odpowiedz gdyż wieczorem jadę takie oglądać.
  15. W trakcie przygotowywania summer set Dokładka z cupra juz czeka . Został tylko dylemat jakie kupić felgi ? Na pewno będą to 18" 8,5j chyba max 9, oponę chce 225/40/18 : a myślę o 3sdm 0.01 lub Xxr 530 lub Tomason TN4 . I w takiej kolejności będę szukać Tarcze chciałbym zimermann sport przód i tył pisałem do firmy ale chyba nie mają :/ W ostateczności Power Disc przód i jakieś sporty tył . Może ktoś ma jakieś poglądowe zdjęcia lub fajne felgi na sprzedanie chętnie popatrzę
  16. Panowie potrzebna pomoc . Auto A4 sedan 170km quattro mam możliwość kupić 3sdm 0.01 18" tylko ze dwie felgi są 8,5j a dwie 9,5j. Teraz pytanie czy to wejdzie ? Czy do quattro można kłaść różne rozmiary felgi ? Opony będą 225/45/18 jeśli się uda .
  17. Po doświadczeniach w leonie z olejami S/B, polecam org olej VW/AUDI, droższy ale pewny.
  18. Spokojnie można malować Jamalowałem ramke pod tablice w perłe i było git
  19. Włąsnie pożyczyłem ps3, kończe uncharted III i biorę się za GTA 5 jak by ktoś chciał online (andy)
  20. Tez tak myślałem do wczoraj po przejechaniu pół Polski obejrzeniu kilku ulepów kupiliśmy audi a6 c6 3.0 Tdi quattro. Wersja na wypasie + MMI które robi mega robotę, no i jakiś szyber el. fotele, skóra, rolety miejsca opór, łopatki przy kierownicy i bajerów tyle że połowy moja 4ry nie ma Auto ma takie odejście, że jestem w szoku ale w ostrych zakrętach auto z A4 nie ma szans wynosi co bardzo, ale po powrocie na prostą znowu a6 góra ) Program u sportimle polska na wiosne i a6 nie będzie miała naszns w serii Przy obecnym setupie A6 267km/h, A4 240 km/h, goniliśmy się z GTI ale odpuścił
  21. mie się właśnie podoba 4 Łapy winter set session
  22. A tak wygląda polakieorwana podkładka tablicy rej i na myciu jeszcze czekam na dokładkę
  23. A oto napęd pompy po 180 tysiach przebiegu: JEszcze 100 k km by polatał
  24. Też oddałem dzisiaj mój wał do WAŁ-CAR. Wymieniają mi podporę na nową bo wybita dość i zaczyna być czuć przy ostrej jeździe. 100pln
  25. Miał być okazało się że cena 1450zł to cena za grill, a na aukcji był KPL zderzak. Więc kupiłem używake s-line.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.