Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rodzyn889

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rodzyn889

  1. Nie widać żeby leciał, ale koszt nie duży więc spróbuje
  2. Czy instnieje spolszczenie menu dla FIS gdy jednostką jest RNS-E?
  3. rodzyn889 odpowiedział(a) na LPC temat w 2.0TFSI
    Chyba Ci sie kolego pomylilo z Stage 1 ,to co wedlug Ciebie ma pomoc jak nie wymiana tlokow i pierscieni ? Tylko i wyłącznie nowy kpl + blok, bo po pierścień zamiast uszczelniacz i zbierać będzie działać jak pompka. Przeciez to na potęge leci czy audi czy vw czy skoda...
  4. Mam tego playa - 6 miechów miesiąc w miesiąc no limit Ściągałem po 500gb danych wg licznika czasami więcej. Obecnie wszedł mi limit i dokupiłem pakiet że zdejmujesz limit na cała umowe płące 50 coś złotych, router wifi za 1zł. Lte raczej w miastach
  5. Panowie przymierzam się do kupna CB, jednak nurtuje mnie pytanie. Czy CB będzie ściągać szumy generowane przez Xenon?
  6. rodzyn889 odpowiedział(a) na LPC temat w 2.0TFSI
  7. rodzyn889 odpowiedział(a) na LPC temat w 2.0TFSI
    pRODUCENT ZALECA WYMIANE TŁOKÓW KORBOWODÓW I PIERŚCIENI, ale to zawyczaj nie pomaga, lub pomaga na jakiś przebieg, lecz problem wraca (każdy przyapdek należy brac indywidualnie) niektóre biorą niektóre nie. Robiliśmy wiele razy taki myk. I niestety silnik do wymiany Ale jeśli chcesz robić w aso koszt takiej naprawy około 12k możesz zwrócić się o indywidualna dobra wole. W audi masz ma to 10 lat pokrycie 50% producent 15% aso i 35% klient . Wtedy warto bo masz 2 lata nowej GW na podzespoły
  8. Masz może nr części lub jakieś foto o który chodzi?
  9. Panowie czy ktoś z WAW uczęszcza na S4 Tarchomin? Ewentualnie planuje zmienić siłownie bliżej pracy, czy jakaś godna polecenia w okolicach ulicy połczyńskiej lub na metrze Młociny??
  10. W nd będę montować u Siebie Pro Kit, teraz pytanie o ten nieszczęsny tył. Jak za bardzo usiądzie czego się boje czytając wątek, mam zastosować podkładki: 8e0512145? Czy orginalnie na sprężynach 1BE są inne czy takie same?
  11. Jak i kolega mam dziwny problem . Na 5 tys km znika 300ml może 500ml płynu . Termostat nowy ,rozrzad nowy, na zewnątrz bbrak wycieków ,nie kopci ... brak pomysłów :/
  12. Piękny jak do sieprnia nie pogonisz go to jestem u Ciebie po niego Bo będę szukał rodzinnego kombi na drugi pojazd lada dzień
  13. Turbo, egr? Może jakiś odczyt błędów ? Jest już taki temat na forum
  14. Daj nr vin ci sprawdzę
  15. cięzki temat, tam podswietlająci diody takie małe, jak zdejmiesz panel to ewentualnie może ktoś CI polutuje nowe diody?
  16. Dzięki koledze sieman wybór padł na 320/288 Zimmermany + klocki z org.
  17. Pozdrawiam kolege z ŁWC, często Cie widuje na parkingu Dobrą felge wychaczyłeś
  18. rodzyn889 odpowiedział(a) na barrowiec1 temat w Audi A4 B6/B7
    u mnie też skrzypi ale jak jest zimno, tuleje tył są nowe. W nd montuje eibacha obejrze te amory tylne.
  19. Mam polifta B5 i też nie mam temp, na klimatroniku sprawdzanie jest mega uciążliwe, ale jest kod wejscia w obsługe klim.
  20. Trzeba coś przerabiać żeby weszła?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.