Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rodzyn889

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rodzyn889

  1. Na.wystawiona fv naprawe masz 2 lata gwarancji . Pisz pismo Z reklamacja Q tym przypadku fv poszła na TU. Wiec gwarancja jest
  2. weź wsadzaj to na auto, ile mam czekać na efekty ?
  3. Innego bym nie założył na 17 nawet mam takie na sprzedaż xD za 800zl
  4. rodzyn889 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    15mm będzie na styk chyba
  5. MY z grześkiem lecimy montować podkładki 1br do sprężyn sline
  6. Ekstra xD rozwiązany
  7. Przyciemniaj szyby będzie git
  8. na letnich od końca lutego wszystkie auta u mnie
  9. mam 18" 8j + 15mm na tył na strone, z przodu nie wsadze bo obciera o błotnik na eibachu. Prowadzenie na +++ na 17" 7,5j mam przód i tył odystansowany i rewelka
  10. No bo kto wymyślił Oo 19? Korki, ludzie w pracy i T p Ja byłem po 21 ale ile informacji uzyskałem to bezcenne
  11. Ja bedepo 21 zajade jak ktos bedzie
  12. ktoś dzisiaj?
  13. Zapisałem dziewczynę na kwiecie 700zl u bandosa. Ja w 2011 płaciłem 600 tez tam robilem
  14. wARSZAWA kat A 1500zł. Łowicz moje rodzinne mieasto kat A 700zł
  15. Castrol jakieś 30 zł za litr. Wlewasz tubą do oleju, jak zacznie cieknąć to znaczy się ze jest stan i zakręcasz
  16. 230 zł org. Wymienisz dopal dpf kompem i wsio Jak jesteś z waw to podjedź sprawdzimy ci
  17. rodzyn889 odpowiedział(a) na lukasz321 temat w 1.9TDI
    i koło dwumasowe
  18. Auto które kupiłem, a auto które jest teraz to niebo a ziemia, nawet kropelki oleju nie ma na silniku, cały zawias zrobiony na ori, sprzęgło jak wyjeliśmy to aż sięwysypało i inne wcześniej opisne, teraz można jeździć tym samochodem . Dzisiaj kontrolka silnika kopciuch z tyłu i brak mocy do 2 tys, diagnoza wyj**any egr. Właśnie stoi na warsztacie i się wymienia, sam egr po max zniżce 989zł, w detalu 1350zł.
  19. Dajcie namiary na te listwewki w boczki. Ja chcę ten mod
  20. ja mam eibacha -30mm i po przesiadce na 18" 225/40 - 8J z 225/45/17 - 7,5J jest różnica w komforcie, czuć każdy dołek, ciężej się kręci kierą na pewno bo felga szersza.
  21. rodzyn889 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    BIERE!
  22. wiązka wtrysków jest wymieniana na koszt producenta jeśli wtryski się wymienia. Jeśli nie to nie, uszczelka jak pisałęm już wcześniej.
  23. Powoli montuje summer set. Wygląda to jak na foto poniżej . Wsadziłem dystanse hh&r 15mm ale przód ociera na nierównościach wiec finalnie został wyjęty . Zostawiłem tył zobaczymy jak będzie z prowadzeniem . Mam wrażenie ze tył za wysoko jednak siedzi i myślę jak zrobić go niżej , ale żeby nie siedział tsk lipnie jak to na eibachu się dzieje w tym modelu. I ostatnie foto u rodziców po próbie drogowej przed ściągnięciem dystanso przednich .
  24. Dorwałem rotacyjną, do tego pad "abw red pad" pasta megarius ultimate compound, wcześniej glinka, a na koniec turtle ice wax Do spolerowania zaokrąglonych rys po myjniach itp.. Zobacyzmy efekty jak tylko będzie około 15st C robie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.