Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rodzyn889

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rodzyn889

  1. Widziałem wczoraj na żywo na parkingu pod ratuszem , robi robotę
  2. nie ma to jak się zalogować i do pisania, opcja szukaj nie gryzie
  3. rodzyn889 odpowiedział(a) na arkady89 temat w Audi A4 B6/B7
    Nie montuje tego juz lepiej org podkładkę dać . 225/40/18 z dystansem 15mm i felga 8j mi też obcierało tyl
  4. Ja w środę zapodam foto jak wyszło
  5. tak znowu leona ale ostatnio wpadłem na pomysł żeby nie oddawać zonie b7 tylko kupić jej jakiś inny samochód do 20k. Tyle kasy wpakowałem w b7 . Nic się z nim nie dzieje wiec sobie będę jeździć jeszcze Rok a jej kupie leona . A akurat ostry sprzedaje to w ori setupie bym wzial go . A reszta kasy na coś innego xD a za rok ja sobie zmienię albo wtedy leona się sprzeda . Nie wiem myślę ciągle
  6. no właśnie nie wiem co kupić :/ wylewam się tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/312934-zakup-auta-za-ok-40-60tys/ zależy czy a4ka zostanie czy będzie jak odrugie auto. Wsiadam dzisiaj do gallerdo I moje zdziwienie tam a4 w środku Oczywiście jedzie lepiej niż a4
  7. Ja latam na org g13 i eksploatacyjne ubywa go . Zresztą w każdym aucie jakie widziałem ubywa go . ale to dlatego że ma taki skład i znika
  8. Nie ma Już g12. Teraz jest g13 wprowadzony.
  9. W takim wypadku tylko mycie parownika najlepiej tunapem. Uwierz mi przerabiane wiele razy , w aso kosztuje to 149 teraz w promocji .
  10. Dziś miałem możliwość porównania mojego setup 1be + eibach pro kit vs 1 be seria . I stwierdzam że springi eibach do sportowych amor 1 be to źle rozwiązanie . Auto traci na sztywności bardziej buja w zakrętach . Jestem w trakcie poszukiwań stabilizator ów z rs4 22mm. I może inne amory jak to nie usztywni auta . na dniach tez wyjmuje podkładki ze sprężyn tył nich i zakładam talerzyki z b5 na przód . Zobaczymy co to da
  11. Kolego piękne auto ale gdzie ten zewnwtrzny s line widzisz ??
  12. ja też zapodaje sobie ten mod Obecnie mam podkładki pod sprężyny z tyłu, ale jak nie mam obciązenia to wysoko siedzi, jak mam KPL to jest idealnie Wyciągam podkładki i zapodaje talerzyki z B5, tam cynk jak wyszło zawias Eibach pro kit
  13. a jakie mają et i otwór centrujący? To forum audi nie mercedesa
  14. jestem chory na te felgi, ale skąd 4 k ja wezme? Może chcesz w roliczeniu 17" zima albo 18" lato?
  15. JA RACZEJ BEDE DZISIAJ ZOBACZYĆ kto co pomodził ale końće tyre o 19 wiec oby nie było korków
  16. ciągle parking? A taka ładna pogoda :]
  17. Mocna seria to z dpfem czy bez taki wynik ? Kopci coś ?
  18. Turtle Ice Wax szybko aplikujący się, kilkanaście minut i już, i nie zostawia śladów na uszczlkach i gumowych i platikowych elementach Pytanie za 100 pkt gdybym chciał sprzedać ww auto to ile według was jest warte? Zapewniam ze stan mechaniczny i wizualny jest bardzo dobry
  19. rodzyn889 odpowiedział(a) na Slabb temat w Audi A4 B6/B7
    Zmień talerzyki amorów na takie z b5
  20. chodziło mi o wielkość tarcz, felgi widać że 19
  21. Nigdzie nie doczytałem co to za wielkość?? Na tych felgach auto wygląda przekozacko Też chce Kiedy mi je sprzedajesz ?
  22. ja szukam takiego auta A co potrzebujesz wiedzieć?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.