Treść opublikowana przez rodzyn889
-
Naprawy i doposażenie samochodów grupy VW (audi / skoda / seat itp ) Warszawa.
Z tym aku to dobre jaja były, serwis mobilny dzień drugi u klienta Tutaj bardzo patowy przypadek . B8 2.0 tdi, akumulator prawie rozsadziło uszkodziło cele , napięcie spalilo regulator i finalnie przepaliło instalacje napięcie plus . Na szczęście udało się ogarnąć temat w porę zanim auto się zapaliło W międzyczasie nawet było w Aso audi ale zlali tam ten temat.
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
W związku z tym iż poprzedni właściciel robił rozrzad w jakiejś formie bosch coś tam stwierdziłem ze wole go zrobic po swojemu w Aso . Zatem auto otrzymało nowy kpl rozrzad z pompą wody ,nowy pasem wielorowkowy nowy napinacz tego paska nowy płyn chłodzący , przy okazji zrobiłem regenerację pompy wspomagania i rozrusznika żeby po ozniej nie było niespodzianek Wpadły tez nowe żarnik philips 6000k, ale pięknie oświetla drogę . Z 4300 był taki problem ze na mokrym bardzo słabo świeci . 6000k nje ma z tym problemu Kolejna rzecz to w związku z szumami opisywanymi na forum wymieniono na nowe usCzelka drzwi i usCzelki ramy przy aucie . ps: NIE MA WIELKIEJ RÓŻNICY WIEC TAK MA BYĆ W TYM MODELU I tak mniejszymi przy 240 niż w Passacie B8, tam się nie da nic mówić nawet Cena nie gra roli
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
W weekend kupiłem passata b6 w variancie i powiem wam ze największy błąd bym zrobił zmieniając a4 b7 moje na jakiegoś passata cc. Niestety ale te auta są daleko w tyle Kilka foto Bardzo długo szukałem żeby cala buda była w org lakierze ale udało się aczkolwiek nie było tanio . W środku rns mfd, fotele lemans elektrycznie sterowane , 2x klima , Fotochromatyczne wsteczne i boczne kierowcy , czujniki przód i tył i takie tam inne bajery
-
D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
wczoraj mi padł jeden, kupiłem osram d1s w cenie 225zł za sztuke w ASO, 2 lata gwarancji jak padnie.
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
nie ładne
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
dzisiaj dzień PT: MeguArius Day usuwanie hologramów - Moja wygrana z lakierem Mycie 2x piana itp kazdy wie oco b Suszenie sprężonym powietrzem, oklejanie i maszyna: Pierwsza wartwa Meguar Swirl Druga Warstwa Megsa Polish Trzeci Ice Wax któego jeszcze mam dużo Środek gruntownie wysprzątany i przy okazji mycie parownika Tunapem. PS: TDI już było pomalowane jak kupiłem ;/
-
Naprawy i doposażenie samochodów grupy VW (audi / skoda / seat itp ) Warszawa.
No no turbo juz długo nie pociągnie )
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
O BOŻE JAK SIĘ WSZYSCY RWĄ DO POMOCY, JEJKU. Lepiej na piasku napisać zapytanie prznajmniej wiatr się nim zainteresuje.
-
AKCJA SERWISOWA AUDI
AKCJA NA CEWKI JEST JUŻ OD 5 LAT. AKCJA NA CEWKI W AUDI SKODA VW JEST JUŻ JAKIEŚ 5 LAT, DLA WYBRANYCH MODELI 2.0 BENZYNA 1.8T. NIC NOWEGO
-
Suzuki GSX-R 1000 By MartineZ
miałem, najlepszy gsxr jaki wyszedł, wywal te kominy i kata dopiero zobaczysz jaką to moc w sobie na gume tak lekko wchodzi, że można by tylko na jednym jeździć cały dzień.
-
Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
DOŻYWOCIE, TYLKO UZUPEŁNIAĆ W RAZIE WCIEKÓW NAPRAW ITP.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Panowie pytanie, po polerce Ultimate Compound zostały hologramy na drzwiach, czy zastosować w kolejnym kroku przed naniesieniem wosku : meguiar's SWIRL REMOVER? Zda to egzamin? Czy po Zastosowaniu compounda myć auto przed swirlem, czy od razu nakładać? Czy tylko Swirlem i darować sobie uprzednio UC? Czy może na koniec dać coś innego typu: MEGUIARS CLEASNER WAX?? Mam mega: Ultimate compound, Swirl remover, Ultimate polisch, czerwony pad i czarny do glazowania, do wosku aplikator i mikrofibra do wcierania (bez rotacyjnie) Więc myjnia, osuszanie, swirl + czerwony pad, dalej politura na czarny pad megs ultimate polisch i na koniec ice wax. Zda to egzamin?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
ORGINAŁ
-
[B6 AMB] wymiana oleju w tiptronicu
Olej febi 45zł za 1 litr - filtr oleju z uszczelką 200zł, robota z 300zł wg mnie dla Tipa.
-
Sector - Detailing - Pasja dla twardzieli pozytywnie zakręconych
SZACUN ZA ROBOTE kilka dni w garażu :hi:
-
Naprawy i doposażenie samochodów grupy VW (audi / skoda / seat itp ) Warszawa.
Spoko ciężko z terminami ostatnio, dzisiaj oglądamy ALLROADA dla Marcina i robimy przegląd Mateuszowi W 3.0 TDI. Kurde Samego oleju 9 Litrów
-
Naprawy i doposażenie samochodów grupy VW (audi / skoda / seat itp ) Warszawa.
zadzwon jutro po 15 pomylimy
-
Nie swiecaca sie kontrolka swiatel mijania
Ot taka sytuacja umnie, zanim aktywowałem ww. kontrole puściłem procedurę sprawdzania zegarów - i ta kontrolka u mnie się nie podświetla jest nieaktywna. Czyli jednak nie ma w każdym b7 wystepuje.
-
Spotkania na drodze
Ktoś z ta w sobote na Warsaw Night Racing był? S4 (chyba) czarne kombi na czarnej feldze startowało
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
nie, były jak kupowałem Ale chyba tam są fabrycznie czyż nie?
-
Naprawy i doposażenie samochodów grupy VW (audi / skoda / seat itp ) Warszawa.
Dzisiejszy tydzień pod znakiem nierównej walki z dpf w audi kolegi Marcina , na szczęście wygraliśmy Zapełnienie 58g, brak możliwości dopalenia awaryjnego zp owodu pożaru pojazdu, przekroczono o 3g ;/ wymiana uszkodzonego czujnika różnicy ciśnień który w pierwszej kolejności pozwoliłaby filtr sięzapchał i nie mógł sięsam dopalić. Dalej pozostało albo czyszcznie ręczne albo wycięcie. Zakupuliśmy Cartec DPF Cleaner, wyjeliśmy sondy , wlaliśmy i po 10 minutach w trase Tak kopcił, że jak wracaliśmy a2 to jeszcze było widać dym DPF czyściutki jak nowy, oby posłużył na lata. Przestroga dla potomnych nie jeździć z kontrolką dpf za dużo bo można tylko sobie pogorszyć. Niestety przybyło oleji wiec trzeba wymienić
- B7 Crew
-
[A4 B5] Zielona Żaba 97' 2.8 ACK :)
ILE
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Nie pamiętam już miejscowości 30tysi (kurde tańśza niż moja a4 ;/) koleś miał jeszcze A8 L i jakiegoś merca chyba i firmę transportową, czy coś takiego dużo ciężarówek Brudas Znaleziony na mieście od znajomego foto
-
Rozbite RS6
HAHA nie tramwaj dalej jeździ, ale rs już nie będzie