Treść opublikowana przez rodzyn889
-
Ceny paliwa marzec 2026
Warszawa, mory/bronisze - stacja PEGAZ na biedrze, 3,35 ON Jak bym wiedział że cena urośnie to już bym tankował w beczki bo mam 4x 202l I by sobie leżało na gorsze czasy.
-
Naprawy i doposażenie samochodów grupy VW (audi / skoda / seat itp ) Warszawa.
Do wszystkich osób które piszą do mnie na pw. W sprawach serwisowych tylko [email protected]. Jak już większość wie pracuje jako Doradca Serwisu i niestety na forum wchodzę raz na jakiś czas a nie jestem w stanie też wisieć na telefonie. Myślę że forma mailowa do tej pory sprawdzała się bardzo dobrze. Zatem proszę na mail wszystkie zapytania o usługi wyceny i terminy. Pozdrawiam
-
Ceny paliwa marzec 2026
3,74 Łowicz bliskka. 3.81 Orlen WarszAwa Połczyńska
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
ZMIEŃ OPONY, NA IDEKS MNIEJSEJ PRZYCZEPNOŚCI, BEDZIE MNIEJ PALIĆ może po prostu nie umie jeździć? albo tak mu wycieli, że się nic nie zmieniło
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
podjedź może coś znajde - połczyńska 118a Czy ktoś z naszych ma możliwość zmiany dawki paliwa? Chciałbym zmienić dawkę rozruchowa z 1 na 2. Org Vas nie ma dostępu do tego sterownika bo juz próbowałem
-
Dziwny dźwięk - Tiguan 2.0 TFSi CCTA 4 motion 2011r
NIECH PRZYJEDZIE DO MNIE JAK JEST W WARSZAWIE, kontakt masz na pw
-
Dziwny dźwięk - Tiguan 2.0 TFSi CCTA 4 motion 2011r
film daj
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
Ostatnio po zmianie opon na zimowe, rozmiar taki sam jak lato, spalanie spadło śreno o 1L : 225/40/18 Kleber Krisalp Hp2 Autosrada 140 - 6,2 / 6,8 Autostrada 130 - 5,6 / 5,9 Miasto do 7L bez butowania. I auto lepiej się zbiera, chodź przyczepność jest gorsza. No ale coś za coś,
-
Naprawy i doposażenie samochodów grupy VW (audi / skoda / seat itp ) Warszawa.
tak, jak już wczesniej pisałem dopalaliśmy tak dpfa marcinowi, to była ostatnia deska ratunku, i pomogło tylko my wpuszczamy przed filtr dpf, i w trase, kopci jak star
-
Spadek mocy powyżej 120 km/h
10 takich samych tematów na forum
-
Problem z połaczeniem bluetooth
zrobiłem reset nastaw nie pomogło, wymje puszkę i wsadzę może po hard resecie pomoże
-
Problem z połaczeniem bluetooth
Witam, chciałbym odgrzać kotleta. Miałem połączony przez BT Note3 teraz mam Xperie z5 i niestety nie mogę jej sparować, po włączeniu zapłonu nie wykrywa bluetooth samochodu, moduł jest sprawny ma opcje telefonu. I kurde próbowałem już na wszystkie sposoby i nic
-
Łańcuch czy pasek - Tiguan 2.0 TFSi CCTA 2011r z USA
ŁAŃCUCH + PASEK.
-
Corvette C5- Stano
JAK TO LATA? iLE KUCA JAKI MOMENT?
-
Naprawy i doposażenie samochodów grupy VW (audi / skoda / seat itp ) Warszawa.
Tak jest dzisiaj 2.4Q oraz 1.9 tedei Gratki dla właściciela sedana, mega zadbany i super się prowadzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie z kim rozmawiałem na spocie na temat malowania felg i renowacji ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w ASO Inchcape
-
Naprawy i doposażenie samochodów grupy VW (audi / skoda / seat itp ) Warszawa.
nie, podwykonawstwo, zazwyczaj STS Turbo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Piękna a6 na sprzedaż
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja jestem juz od godziny utknołem w pasażu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Powinienem mieć jedna bo mi nie czytał navi sprawdzę w aucie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Potwierdzam obecność .
-
Naprawy i doposażenie samochodów grupy VW (audi / skoda / seat itp ) Warszawa.
Tip tronic to tak jak Ci pisałem olej wymienimy ale nie regenerujemy, jedz do samco na połczyńskiej na miejscu robią i dają gwarancje, nie korzystałem z ich usług ale to bardzo duża firma już wiele lat na rynku.
-
Nie jedzie wiecej niz 140km /h + braki mocy .
Najpierw logi później pogadamy ewentualnie procedura sprawdzania przepływomierza potrzebujesz kogoś z kompem do tego
-
Nie jedzie wiecej niz 140km /h + braki mocy .
Zamulony . Ja mam ahu i lepiej się zbiera a maksymalna to 210