Treść opublikowana przez rodzyn889
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
W tym sezonie felgi idą na drugi plan. Juz ponad 10 tys zostało w pakowane w auto w mody i jakieś tam naprawy, a chciało by się więcej porobic... a tu lada dzień polerka jeszcze i szyberdach. A może Oz Superturismo? ? Znalazłem w dobrej cenie kpl 18 ".
-
2.0 TDI 170
klepanie jak i tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/307761-audi-a4-b7-8v-czy-16v/page-2
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Tak nie chce wydać 3 tysięcy na felgi im mniej tym lepiej Na razie mam rs4 repliki 18" 8j ale wole coś lepszego
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
prawy po każdej myjni . Ale nie mam czasu żeby tam zajrzeć alltracki sprzedane ;/ czy ktoś miał widział ma foto a4 b7 na Tomasonah Tn1??
-
Audi a4 b7 8V czy 16V
VW czyli koncert - AUDI/SKODA/VW i inne z pod tej marki mają Dożywotnią Gwarancje Mobilności po przeglądzie. Ja robiłem ostatnio przegląd w ASO i mam friko assistans.
-
Audi a4 b7 8V czy 16V
Dlaczego wszyscy piszecie o tych linkach w bagażniku o strachu jazdy za granicę. Przecież volkswagen oferuje swoim klientom darmowy assistance laweta do najbliższego serwisu vw i auto zastępcze nieodpłatnie do 3 dni. Dgm jest ważny 2 lata i 30tys km od wykonania przeglądu okresowego w serwisie .
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
No włąsnie pracuje nad tym Na szybko po pracy kilka foto na obecnym setupie. Jutro wrzuce wykres z hamowania auta. Wycięty DPF, regeneracja ori turbo i program.
-
Dystans ET45
A jaki ma być efekt?
-
srebrna be siódemka S-line....;)
jaki stan grilla i jaka cena?
-
A4 b7 bke
też mam właśnie ten patent tylko z podkładkami nad sprężyne Tylko trochę więcej dałem niż 10mm i u mnie jest wyżej, zobaczymy jak na 18". Mam nadzieje ze będzie tak ładnie jak u ciebie:) Noi fajnie bo pakujesz pełne auto a on nie jedzie tyłem po glebie
-
A4 b7 bke
Ładnie siedzi na tych springach. Mierzyłeś tył względem przodu czy jest różnica tak jak na zamontowanym eibachu ?
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
NOWY MOD Kluczyk stage 1 - trochę krzywo naklejony
-
Wady i zalety 3.0 TDI
Łachy nikt nie robi należy się jak psu buda. 2 lata gwarancji, wszystkie pozycje części na FV. Proponuje skończyć temat CIG dla aut powyżej 5 roku. Jak ktoś będzie miał możliwośc to proszę doyptać u siebie u partnera serwisowego. K.G. + przegląd = brak limitu czasowego na pokrycie kosztów.
-
Wady i zalety 3.0 TDI
Częsci 3600zł bez marży (pracownicza), stawka 50% robocizny (bo to pracownik) około 2300zł. Z tego 70% pokrywa importer a 30 płaci klient. Dla klienta indywidaulnego stawka 100% rbh + częsci 5300 około, więc powiemy 2500zł . Nie są to opowieści dziwnej treści, tylko to co można uzyskać, i na co dzień wielu klientów otrzymuje CIG wystarczy zapytać, nie ma ograniczeń wieku auta. Auto a6 c6, pokazywałem w galerii jakie kupiliśmy.
-
Wady i zalety 3.0 TDI
No tak, nie ja, może nie było to dokładnie 1200zł ale kwota zbliżona. Ale tak działa CIG przecież. Nikt nie serwisuje auta w ASO ?? Nikt się tym nie interesuje tylko po garażach? Przecież są osoby co mają nowsze auta, do 2 lat gwaracja, pozniej 3 lata dobej woli z katalogu importera, a pozniej serwisując auto mamy CIG.
-
Wady i zalety 3.0 TDI
Dobra wola jest obligatoryjna 70/30 (partner serwisowy może objąć tym całą naprawę lub jej część więc nie jest to loteria) zależy jak się dogadasz. Napisałem że 1200zł za wszystko, definicja obejmuje czesci i pracę. Wymogiem otrzymania dobrej woli jest org. ksiązka serwisowa, i wykonanie przynajmniej ostatniego przeglądu podstawowego + okresowego. Pamiętajmy, że to dobra wola i jak ktoś wpadnie z bomby i będzie żądać to zapewne powiedzą że się nie da. Ale da się i się opłaca! i nie jest to rabat, tylko dofinansowanie naprawy przez importera.
-
Co to za urządzenie?!
Masa
-
Wady i zalety 3.0 TDI
To i wtrące się w dyskusję o rozrzad . Nie wiem czy ktoś was serwisuje swoje auta w ASO ale ihmo może się opłacić . Mi się opłaciło i mojemu znajomemu z pracy . A6 c6 2006r rozrzad grzechotka auto serwisowane do 2010r kolejny właściciel robił w garażu i my teraz przegląd na 220tys w aso. Wiec możemy skorzystać z INDYWIDUALNEJ DOBRE WOLI PRODUCENTA, i iimporter dofinansowuje naprawe w 70% na całość , dostajemy 2 lata gwarancji na wszystko i elementy pośrednie . A płacimy około 1200zl za nowy rozrzad Tak samo chyba zrobię z turbo A miast regenerować wezmę sobie nową z aso za 30%.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
patrze na zdjęcia z pierwszej strony i te z 118 i nie dowierzam, że to samo auto widnieje na nich Mega projekt! Ja teraż żałuje że zamiast gwintu kupiłem springi
-
Audi a4 b7 8V czy 16V
Dlatego kupiłem drugie auto na dojazdy do pracy bo szkoda Audi Leonem w równy rok jak go miałem 60tyskm z groszami zrobione, a i tak w lato jeździłem moto Koniec ot, bier 16 V
-
Audi a4 b7 8V czy 16V
Przepraszam za off top ale w 7 lat 100 tys ? Ja kupiłem moja trochę ponad 3 miesiące temu i 30tys strzeliło moment . A jest to wyłącznie prywatne auto . Chyba ze ktoś ma kilka aut
-
Audi a4 b7 8V czy 16V
16v. 30 tys bezawaryjnie . Robie przeglądy w aso mam DGM na terenie całej Europy i nie potrzebuje żadnego assistance
-
Miałem piękne ori 18" czas na zdroworozsądkowe 16" pomóżcie (zdjęcie)
jak masz tam zimówki to może się zmianeimy na taki sam wzór? 225/45/17 sava eskimo dot 2014 7mm opony.
-
Procedura wypalania DPF 2.0 TDI PD
W poniedziałek odbieram mojego po modyfikacjach: Regeneracja turbo + downpipe, wycięcie DPF i program, chłodnica egr zostaje jak jest. Zobaczymy jakie pozytywy i negatywy całego zabiegu
-
nabijanie okładzin sprzęgła warszawa i okolice
odezwij się na pw ogarniemy