Treść opublikowana przez rodzyn889
-
Yokohama Advan Sport 103 czy 105, a może Dunlop Maxx RT ?
Miałem sportmaxx 225/45/17 w leonice, na suchym mega oponki ale na mokro czułem pewien strach w ostrych zakrętach, potrafiło uślizgnąć.
- B7 Crew
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Daj im jeszcze trochę czasu, może klock isię lipnie docierają??
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
będą jak umyje i wychodząc z pracy będzie widno
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Ok dzięki za cynk Już wszystko wiem zanim pójdą amory zamawiam stabilizatory przód i tył z RSA
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
8E0512145 - one mają trochę ponad 1cm. bez nich tył siedzi niżej niż przód. Ogólnie 200km za mną i nie jestem zadowolony z tego setupu. Wg mnie buja bardziej niż 1Be. Szukam teraz amorów może dam jakieś twardsze będzie lepiej . Podobno springi h&r są twardsze
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
MOje przejścia z eibachem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/292286-rodzynek-a4-b7-20-tdi-brd-quattro-nowa-baza-do-modow/page-4
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
O i z montażu Felga s line wchodzi idealnie bez dystansu Dziś kolejny przegląd: I kilka upominków wpadło Po myjni zostawili mi coś takiego i zapach z logo audi bardzo miło Zamontowany zawias Eibach - i muszę przyznać że koledzy z forum mieli racje, jest bardziej komfortowy niż slinowe springi (buja). Z przodu usiadło fajnie (nie zawadza nigdzie) ale mogło by być niżej, tył usiadł masakrycznie więc zastosowałem podkładki z zawiasu 1BR i obecnie jest ciut wyżej niż na s-line springach. Jak w leonie wsadziłęm takeigo eibacha to szorowałem osłoną na wzniesieniach A tutaj auto jest w 100% funkcjonalne (SZOK!) Idealnym rozwiązaniem było by przód eibach tył s-line ZOabczymy jak to się ułoży, pierwsze foty:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
oby czekam na info w temacie 300mm na tył.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a ja już założyłem ;/
-
Sprężyny eibach 35mm zbyt nisko
Jak chcesz mam springi z sline quattro - 20mm
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak pilna? Może uda mi się wyrwać (bielany) daj pw
-
Kłopoty z czujnikiem wstecznego - świecący wsteczny
wymiana czujnika to 25minut samemu od strony prawego koła Czujnik hansa 20zł orginał coś koło 150 ?
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
teraz to wiem, przy okazji obrobiłem śrubę regulacji Więc regulacji już nie mam, zatem jutro nowy kpl .
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
zamontowałem jak w pierwszym poście, podciąłem i jest wg mnie lipa bo leci na maske. Trzebe jednak troche poregulować i będzie git
-
Jeden z pilotów domyka wszystkie szyby, ale niestety nie otwiera, a drugi pilot działa ok
Musisz zakodować, vasem - vcdsem lub innym U mnie było to samo. Zakodowałem funkcje i jest git.
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Na postojach W5W Led http://www.ledlumen.pl/produkt-1694-samochodowe.htmlchyba ta już nie pamiętam . Na Drl tez były ale stopiło mi oprawki tak się grzały :/ juz nie mogę się doczekać wiosennych modów No i ja też spryski mod po 35,5 płaciłem u siebie w ACO. Już są lada chwila montaż Hamowanie założone, zdjęcia robocze na szybko Z tyłu Eibach Pro + podkładka 1BR przód ori S-line (nie zdożyliśmy założyć eibacha).
-
Gwarancja Audi a Rezanie?
Lub jeżeli element który zmieniłeś miał bezpośredni wpływ na uszkodzenie kolejnego
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dziękuje No i kolejny problem, po regeneracji tłoczków hamuje, ale pedał miękki jak faja ;/ Trzeba robić procedure odpowietrzenia pompy vasem czy manulanie uda się to uratować?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie pilna sprawa jestem w trakcie montażu przodu 320mm z 3.0TDI a4 b7 kupione od forumowego kolegi i tarcze kotwicze od 320mm nie pasują maja inne otwory montażowe. Mam zostawić te z 312mm czy to jakoś się przerabia?? Prosze o pomoc.
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
Dziękuje zakładamy na razie bez jak będzie lipa to zastosuje (profilaktycznie zamówiłem 35zł 2 sztu) foto w poniedizałek
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
i to mogę zastosować u siebie w quattro? seryjnie tego nie ma w 1be?
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
NA TEJ FELDZE SŁABO WOGÓLE TO WYSZŁO Co masz na myśli nakładki do zawieszenia?
-
Szukam dobrego i niedrogiego speca od turbo w Warszawie
ab turbo, sts turbo w miarę, jak spierd*** to poprawią . Nie polecam Maglo kołączyńska - paproki jakich mało.
-
Szukam dobrego i niedrogiego speca od turbo w Warszawie
dobry i tani nie idzie w parze