Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rodzyn889

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rodzyn889

  1. Miałem sportmaxx 225/45/17 w leonice, na suchym mega oponki ale na mokro czułem pewien strach w ostrych zakrętach, potrafiło uślizgnąć.
  2. rodzyn889 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Stabilizatory przytule jak z RS
  3. Daj im jeszcze trochę czasu, może klock isię lipnie docierają??
  4. będą jak umyje i wychodząc z pracy będzie widno
  5. Ok dzięki za cynk Już wszystko wiem zanim pójdą amory zamawiam stabilizatory przód i tył z RSA
  6. 8E0512145 - one mają trochę ponad 1cm. bez nich tył siedzi niżej niż przód. Ogólnie 200km za mną i nie jestem zadowolony z tego setupu. Wg mnie buja bardziej niż 1Be. Szukam teraz amorów może dam jakieś twardsze będzie lepiej . Podobno springi h&r są twardsze
  7. MOje przejścia z eibachem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/292286-rodzynek-a4-b7-20-tdi-brd-quattro-nowa-baza-do-modow/page-4
  8. O i z montażu Felga s line wchodzi idealnie bez dystansu Dziś kolejny przegląd: I kilka upominków wpadło Po myjni zostawili mi coś takiego i zapach z logo audi bardzo miło Zamontowany zawias Eibach - i muszę przyznać że koledzy z forum mieli racje, jest bardziej komfortowy niż slinowe springi (buja). Z przodu usiadło fajnie (nie zawadza nigdzie) ale mogło by być niżej, tył usiadł masakrycznie więc zastosowałem podkładki z zawiasu 1BR i obecnie jest ciut wyżej niż na s-line springach. Jak w leonie wsadziłęm takeigo eibacha to szorowałem osłoną na wzniesieniach A tutaj auto jest w 100% funkcjonalne (SZOK!) Idealnym rozwiązaniem było by przód eibach tył s-line ZOabczymy jak to się ułoży, pierwsze foty:
  9. oby czekam na info w temacie 300mm na tył.
  10. a ja już założyłem ;/
  11. Jak chcesz mam springi z sline quattro - 20mm
  12. jak pilna? Może uda mi się wyrwać (bielany) daj pw
  13. wymiana czujnika to 25minut samemu od strony prawego koła Czujnik hansa 20zł orginał coś koło 150 ?
  14. teraz to wiem, przy okazji obrobiłem śrubę regulacji Więc regulacji już nie mam, zatem jutro nowy kpl .
  15. zamontowałem jak w pierwszym poście, podciąłem i jest wg mnie lipa bo leci na maske. Trzebe jednak troche poregulować i będzie git
  16. Musisz zakodować, vasem - vcdsem lub innym U mnie było to samo. Zakodowałem funkcje i jest git.
  17. Na postojach W5W Led http://www.ledlumen.pl/produkt-1694-samochodowe.htmlchyba ta już nie pamiętam . Na Drl tez były ale stopiło mi oprawki tak się grzały :/ juz nie mogę się doczekać wiosennych modów No i ja też spryski mod po 35,5 płaciłem u siebie w ACO. Już są lada chwila montaż Hamowanie założone, zdjęcia robocze na szybko Z tyłu Eibach Pro + podkładka 1BR przód ori S-line (nie zdożyliśmy założyć eibacha).
  18. Lub jeżeli element który zmieniłeś miał bezpośredni wpływ na uszkodzenie kolejnego
  19. Dziękuje No i kolejny problem, po regeneracji tłoczków hamuje, ale pedał miękki jak faja ;/ Trzeba robić procedure odpowietrzenia pompy vasem czy manulanie uda się to uratować?
  20. Panowie pilna sprawa jestem w trakcie montażu przodu 320mm z 3.0TDI a4 b7 kupione od forumowego kolegi i tarcze kotwicze od 320mm nie pasują maja inne otwory montażowe. Mam zostawić te z 312mm czy to jakoś się przerabia?? Prosze o pomoc.
  21. Dziękuje zakładamy na razie bez jak będzie lipa to zastosuje (profilaktycznie zamówiłem 35zł 2 sztu) foto w poniedizałek
  22. i to mogę zastosować u siebie w quattro? seryjnie tego nie ma w 1be?
  23. NA TEJ FELDZE SŁABO WOGÓLE TO WYSZŁO Co masz na myśli nakładki do zawieszenia?
  24. ab turbo, sts turbo w miarę, jak spierd*** to poprawią . Nie polecam Maglo kołączyńska - paproki jakich mało.
  25. dobry i tani nie idzie w parze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.