Treść opublikowana przez Macco(lm)
-
VAG BAUER Service gdynia
macie jakiś tel kontaktowy do nich bo stronka coś się zawiesiła i nie działa...?
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Witam, ta sama prośba o potwierdzenie wymiarów: WAUZZZ8E94A030791, pewnie seria ale chciałbym się upewnić. Planuje swapa przód i tył na 320/288, ktoś pomoże ? Pzdr
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Ostatnio kupowałem gekonka, zapach fajny, prawie perfumy audi, kosztował 43 zł
-
Wydech 1.8T jaka średnica końcówek?
tak jak kolega wcześniej napisał na rurze od 1.8 jest 46 mm, ULTER ma końcówkę o średnicy kielicha 45 mm (ale jest to wewnętrzna wartość), na zewnątrz pewnie ma 46 mm czyli tyle samo, ale może jakoś na wcisk by weszło. Dobierz 50 mm - mniej zabawy
-
wydech 1.8T do 1.9 TDI
głośniej może odrobinę, raczej nie odczuwalne, czy przymuli ?..... cóż średnica chyba jest podobna jak od 1,9 więc nie powinien
-
Auto Elektryk ul. Świętokrzyska 24 Gdańsk
(58) 309 - 92 - 01 Do elektryka ciężko się dostać, jeśli masz cierpliwość to uderzaj, ja po miesiącu umawiania się zrezygnowałem. Polecam http://www.autoexpert24.pl/na Jaśkowej Dolinie. Elektryk zna się na rzeczy, sam jeździł b6, profesjonalnie, szybko, w miarę tanio.
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
No panie, myślałem że sline wystarcza, ale po przeczytaniu 40 stron cieszę się że nie mieszkamy w jednym województwie, bo musiałbym po nocach jeździć Mody super z wyjątkiem tego zderzaka s4, oby tak dalej, gratki. P.S. daj znać jak będziesz sprzedawał zderzak
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Ładny ten RNS, duża robota jest z dostosowaniem jak w ori było 1-dinowe ?
-
Auto Elektryk ul. Świętokrzyska 24 Gdańsk
znalazłem, dzięki, a ulica to Orląt Lwowskich, choć adres jest Świętokrzyska
-
Które felgi 18" wybrać A4B6
Na 9,5 powinna być już chyba 235, chyba że mocno naciągniesz
-
Auto Elektryk ul. Świętokrzyska 24 Gdańsk
Czy ten mechanik to Auto-Vol ? bo innego nie znalazłem w tym miejscu.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Z tym dobrym wyglądaniem to istotna jest jeszcze szerokość felgi Dokładnie, przy 8" nie poszalejesz. Ja mam 8.5j i 225/40 i jest minimalny naciąg, ale to jeszcze zależy od opony. Mam Bridgestony, dwa modele i jeden idzie troszkę w naciąg, a drugi jest prawie normalnie.......nie wiem dlaczego. Jak chcesz kompromisu, to kup 8,5J, do tego 205/45/18 i masz Ob. zachowany, komfort podobny jak na 225/40, ale nawet fajny naciąg. Miałem tak w Borze, no i przy gwincie fajnie już to można spasować. z Twoich fotek przed gwintem też dobrze wyglądał, ale nie mam pewności czy to były już 225/40 przy 8,5J ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Co polecacie przy 18", żeby dobrze wyglądało i dało się jeździć ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Panowie proszę o podpowiedź czy będzie to pasowało i jak będzie to wyglądało wizualnie: opona: 235/45 R17 + felga: 7,5Jx17 ET 35 (przy zawieszeniu s-line) cel to wysunięcie na tyle żeby dobrze wyglądało ale nic nie ocierało, może coś należy zmienić aby efekt był lepszy ? Ponadto na co jeszcze zwrócić uwagę przy zakupie opon i felg ? Co myślicie o felgach 18" na nasze drogi przy codziennej jeździe ? Dzięki