Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M@rcin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M@rcin

  1. http://allegro.pl/show_item.php?item=5704400617#202d5ee168 "lift" z S-Line
  2. żeby nie było spamu, dopisywać się === 10:00 == 1. Paweł212333 2. xMarcin95x 3. 4. 5. == 14:00 == 1. 2. 3. 4. 5.
  3. dokładnie. W wydarzeniu 1600os. sie zadeklarowało, może być problem w późniejszych godzinach zaparkowania obok siebie. Potem będzie że ktoś jest na drugim końcu parkingu
  4. To jak. 10 czy 14 ? Jak wiekszosc nie moze od 10 to jestem za 14
  5. damlew93, szkoda. A co z resztą? Ktoś coś?
  6. jest zakończenie sezonu motoryzacyjnego. Na spocie była propozycja aby wpaść wcześniej i się załapać na imprezę ale coś temat się urwał. Z tego co piszą na FB, inne kluby zebrały się i deklarują obecność. https://www.facebook.com/events/126989500983950/ Myślę, że fajnie by było też dołączyć. Mercedesy czy Hondziarze mogą się zorganizować a my nie ??
  7. Mi tak auto przytrzymywalo chwile na obrotach przy zmianie biegu jak mialem walniety czujnik polozenia sprzęgła. Wymienilem na nowy i wszystkio działa jak powinno. Dlatego pytałem czy masz tempomat.
  8. Panowie, co z niedzielnym spotem ? Godzinowo standard 17 czy jednak jedziemy wcześniej, bo coś ten temat ucichł.
  9. posiadasz tempomat?
  10. http://www.adrenalinemotorsport.pl/aktualnosci/n,zamawiali-taksowke-odbieral-ich-kaskader-w-audi-a8 niezła taksówka
  11. Wg. mnie można by było wpaść wcześniej
  12. W końcu się odważyłem:) było Glamour:) i ten Mc:) Raczej w końcu żona wyjechała za 2 tyg wszyscy do maca ! Jestem i za 2 tygodnie ( jeszcze będzie przepustka) ))
  13. M@rcin odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    super fele
  14. może ktoś podesłać namiary na miejscówkę która zrobiłaby adaptacje common rail'a?
  15. jakie dołki- w którym miejscu ? Mam Uniroyal Rainsport3 (1015) i nic takiego nie zauważyłem.
  16. Dziękuje za spota i do nastepnego. Lucjan, również dzięki.
  17. Ktoś dziś wybiera się pod arenę ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.