Treść opublikowana przez pezet202
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
O widzisz, szybko szybko i nie zauważyłem Zderzak lodzio miodzio napisz na priv ile dałeś itp
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Spoko dokładka z cupry sporo zmienia z czasem musze u siebie zamontować
-
Spoty Przemyśl
Ja robilem ostatnio w Ruszelczycach, to jak na Dubiecko jedziesz. wszyscy moji znajomi tam robia od 3 lat i wszyscy zadowoleni. 250zł za element, a jak robisz wiecej to taniej. Jak chcesz wiecej info pisz na priv:-)
-
Spoty Przemyśl
Czyli lipa, Daniel tez nie moze bo w warszawie. Trzeba inny termin ustalic
-
Spoty Przemyśl
O 7:10 rano mamy samolot i w rzeszowie na 10:40 bedziemy, wiec w domu gdzies na 12 bedziemy. Daniel nie odpisuje na smsa, wiec nie wiem czy z poligonu wrocil, a Sylwek tez nie odpisuje bo napisalem na forum wiadomosc do niego. Zobaczymy jutro czy sie odezwa
-
Spoty Przemyśl
To napisze do Sylwka i Daniela czy moga i dam Ci znac
-
Spoty Przemyśl
Ja i zona mozemy byc :-) Nie wiem jak reszta, zobaczymy co napisza :-) chyba ze moze inny dzien zeby wszystkim pasowal, ja mam jeszcze do 8 czerwca wolne i zona tez :-) pisac jak Wam pasuje
-
Spoty Przemyśl
Hehe tez tak mam czasami
-
Spoty Przemyśl
B6 nie b4 prosi się o obniżenie i będzie jej dane
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
Najpierw choroba, a potem brak czasu bo codziennie w robocie i córa chora. A dzisiaj pakowanie torb bo jutro na wczasy z moim dziewczynami Jak wrócę to biorę się porządnie na furmankę bo jeszcze wolne będę miał więc nadrobię wszystkie zaległości
-
Spoty Przemyśl
Ja mam 1BA przod 11klasa wagowa, tyl 10. Wiec wysoko stoji. Czaki mial zawieszenie AP -40mm przod i -30mm tyl. I wlasnie takie mam w piwnicy i czeka na montaz, brak mi tylko amorow tyl a to koszt 600zl. Może uda mi sie kupic czerwiec / lipiec
-
Spoty Przemyśl
Też mam nadzieje że się tak zgadamy że wszyscy będą
-
Spoty Przemyśl
Mam nadzieje że czerwiec - lipiec uda się odpalić zawieszenie AP 40/30
-
Spoty Przemyśl
Bylem tylko 15min, nikt nie przyjechal wiec pojechalem. Ale chlopaki mieli sprawy do zalatwienia i nie mogli przyjechac wiec luz:-) sledz co tydzien ten dzial spoty Przemysl, bo szykuje sie kolejny w czerwcu wiec zapraszamy :-)
-
Spoty Przemyśl
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
Tydzień temu wybrałem się na wycieczkę do Przeworska po kolejny mod wydech od 1.8T z wieszakami i osłonami termicznymi w bardzo dobrym stanie A tak wracałem Blaszki ozdobne s-line już zamontowane w piątek Tak wygląda po ściemie szyb (50% tył, 20% przód) W moim mieście na kopcu tatarskim (widok na miasto) A to z wczoraj z budowy u teścia (żona zrobiła fotki mojej a4 i swojej a3) I córka wszystkich pozdrawia
-
Spoty Przemyśl
Ale fotke zrobilem :-D jutro umieszcze :-D
-
Spoty Przemyśl
no i bylem sam na zlocie :-D 15 min czekalem i nic:-D
-
Spoty Przemyśl
Żebyś nie wykrakał ja rano wstaje i jadę na myjkę auta ogarnąć, potem obiadek u teściowej i na zlot
-
Spoty Przemyśl
To widzimy się Panowie w niedziele o 16:00 na kopcu rano wstaje i musze umyć auto i żonie też aktywna piana i mycie, osuszanie a potem Quick Detailer
-
Spoty Przemyśl
Siemka :-) ja byl bym chetny na caly uklad wydechowy z oslonami :-) bo to kolejny mod jaki chce zrobic :-) bedziesz na zlocie w niedziele o 16 na kopcu?
-
Spoty Przemyśl
No co Ty, nie dasz rady na chwilke. Godzine ustawimy pod Ciebie, może być wcześniej
-
Spoty Przemyśl
Ok. Napisałem do chłopaków czy lepiej 14:00 czy 15:00 im pasuje zlocik na Kopcu Żebyś się do roboty wyrobił
-
Spoty Przemyśl
Robimy w niedziele spot na kopcu. Na ktora masz nocke? Zeby ustalic godzine. Ja dopiero na 21 wiec godzina mi obojetna
-
Spoty Przemyśl
Zeby bylo Nas wiecej to Moja zonka bedzie swoim a3:-) i Jej tez pasuje w niedziele bo ma wolne, bo w sobote ma dzien.