Treść opublikowana przez t_stepniak
-
Plaster miodu + ori zderzak
Mam u siebie grill plaster miodu i mam juz kupioną siatkę, może na weekend zrzucę zderzak i wpasuję siatkę to wrzucę zdjęcia jak to wygląda
-
Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
Jeszcze fotka przed / po dla zainteresowanych Lepiej z utrzymaniem czystości niż w oryginalnych, ponieważ są nowe, brud łatwiej schodzi i nie trzyma się tak Ja zauważyłem na plus jeśli chodzi o głośność, jest zdecydowanie ciszej no i reszta to tylko i wyłącznie wygląd.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Przecież jak wół wszystko napisane w pierwszym poście
-
Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
U mnie zalegają i nie mogę się zebrać, żeby pojechać do tłumikarza i je zamontować Udało się w końcu, 2x 90mm Ulter RS
-
Plaster miodu + ori zderzak
Tak myślałem, stąd pytanie możesz coś więcej napisać?
-
Plaster miodu + ori zderzak
Wygląda bardzo ok gdzie kupiłeś kratki, które masz we wlotach?
-
Plaster miodu + ori zderzak
ja na dniach zamawiam do siebie, ale najpierw porwałem się na xenony, które są już w drodze
-
Plaster miodu + ori zderzak
Podrzucisz fotki na priv? dużo roboty, żeby zamontować?
-
Plaster miodu + ori zderzak
Odgrzewam kotleta jaka kasa potrzebna na taki grill ? na pewno podejdzie do zwykłego zderzaka ?
-
Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
Będzie głosniej pewnie, same końcówki nic nie zmienią Nie do końca rozumiem "oryginalny podwójny wydech" - w B6 z 1.9 tdi był pełny zderzak i 2 zagięte rurki w dół, których nie widać. Jeżeli masz inaczej to ktoś coś kombinował już przy tym
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj ok 16-17 na Wawelskiej w Warszawie na wysokości GUS'u czarne A4 B6 sedan na WCI. Pozdrawiam Przeleciałem obok bus-pasem ale ramkę wyhaczyłem
-
Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
Ja właśnie dzisiaj zamówiłem 2x Ulter 90mm rs wrzucę fotkę jak zamontuje
-
Wewnętrzne oświetlenie LED
Różnica OEM / Tomnik, w razie gdyby ktoś się jeszcze zastanawiał
-
Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
No to teraz dylemat. Napisałem do sklepu i odpisali, że do tego wydechu będzie odpowiedni 55mm, Ty piszesz, że 50mm jest ok ..ciekawe
-
Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
a jakie do 2.0tfsi? zamontowałem wydech i przymierzam się do tych ulterów ale nie wiem jaka średnica montażowa
-
Swap ori wydechu z 2.7TDI do 1.9TDI FWD
napisałem priv, zeby nie zaśmiecać tematu
-
Swap ori wydechu z 2.7TDI do 1.9TDI FWD
niestety mail nie doszedł. Jak bys mógł jeszcze raz wysłać .. apropos dokładki - byłoby super
-
Swap ori wydechu z 2.7TDI do 1.9TDI FWD
[email protected] ok to czekam na fotkę jak będzie git to możemy się jakoś ustawić
-
Swap ori wydechu z 2.7TDI do 1.9TDI FWD
jak już zmieniam to chyba chciałbym od razu od s-line w i kolor samochodu, ale dzięki za propozycje to na ile byś mnie podliczył wydech + wymiana ?
-
Swap ori wydechu z 2.7TDI do 1.9TDI FWD
Musiałbym najpierw znaleźć dokładkę do zderzaka. Gdybym miał już wszystko to ile byś chciał za wszystko?
-
Swap ori wydechu z 2.7TDI do 1.9TDI FWD
Jestem zainteresowany wydech jest w jednej części czy cięty? skąd jesteś (może odbiór osobisty wchodzi w grę?) masz może jakąś fotkę?
-
zabudowa obudowa subwoofera
nie ma dramatu, a felgę 17' z oponą można za 150 zł kupić. Dzięki za fotki
-
Swap ori wydechu z 2.7TDI do 1.9TDI FWD
a podejdzie to to do B7 1.9 bez większego problemu ?
-
zabudowa obudowa subwoofera
No to nie zostaje nic innego jak szukanie 17' w zapas Dzięki za info !
-
Swap ori wydechu z 2.7TDI do 1.9TDI FWD
Dzięki za info! końcówki to w każdej chwili idzie dorwać. Teraz zostaje czaić się na portalach aukcyjnych tak jak piszesz