Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. można zapodać drugą kartę SIM dla swojego numeru ... w domu postaw router GSM i w obrębie chaty będziesz miał na WiFi całkiem dobrego neta. Karta SIM do LTE nic nie ma, to kwestia telefonu.
  2. do 2500 za ampli i głośniki to tylko w używce szukać ... wybór może być całkiem ciekawy, a sprzęt nawet 2 półki wyższy można kupić
  3. Panowie jak oceniacie propozycję przedłużenia - w zasadzie pakiet Superpremium+ z HBO z CM oraz jakieś VOD za 84 zł?
  4. nie historia tylko wersja ... przecie ma FISa
  5. gratulacje!!! ---------- Post dopisany at 02:13 ---------- Poprzedni post napisany at 01:54 ---------- oooo no to będę zaglądał Jak masz hak to zapodajesz na hak bo to najlepsze rozwiązanie ... a nie masz to odpuść temat bo drogi gips O klapie nawet nie myśl... dla mnie kiepski pomysł Bagażnik za klapą też podnosie spalanie ale ronda można agresywniej pokonywać... Na dach ... szukaj ori bagażnika B6 B7 do avanta ... ja kupiłem za ok. 200 zł Do tego na dachu mam 3x Thule proride 591 ... przejechane już z rowerkami ok. 800 km i w niedziele kolejne km ... uchwyt mega ... bardzo szybki montaż, wystarczająco stabilny - sprawdzałem kilkunastokrotnie w trasie i żadnych oznak poluzowania czy coś. Jeżdżę z rowerkami 90-120 w zależności od drogi i pogodny ale zdarzyło mi się pocisnąć jakieś 135 km/h bo można się zapomnieć że na dachu ok. 50kg bo diesel ciągnie i nie odczuwa tak tego ale spalanie ok. 1 litr wyższe ... zależy od prędkości. Co do hałasu ... to jest dziwnie/śmiesznie trochę bo z rowerami zero odgłosów ale bez rowerów słyszę go przy 110-120km. Najlepsze bagażniki to te gdzie na dachu w uchwycie zdejmujesz przednie koło ... ale potem co z kołem zrobić? z takim uchwytem bardzo szybko pojedziesz, hamowań i przeciążeń bocznych też znacznie więcej zniesie. ---------- Post dopisany at 02:28 ---------- Poprzedni post napisany at 02:13 ---------- No właśnie ... wypożyczenie na godzinę to koszt 5-6 zł a doba 25-30 zł (nie wiem jak z kaucją itp) ... Ja teraz przez niespełna 2 tyg. zrobiłem ok. 220km praktycznie po lasach, do tego zwiedzona okolica i widoki bezcenne. Kompletnie nie wyobrażam sobie jazdy po lasach słowińskiego parku narodowego na wypożyczonym rowerku (chyba że rekreacyjnie przejechać 3-5km i z powrotem) no i kosztowało by mnie to co najmniej kilka obiadów w knajpie (za jeden rower!!!). Także jak jest możliwość to brać rower i się nie zastanawiać nawet stary wysłużony (przegląd to 50 zł) ... chyba że trzeba z 1000 km je wieść to bym się zastanawiał.
  6. Teraz mam wyjebane 3 tyg. urlopu
  7. Adam chyba szuka jelonka na lakierowanie bo aparacik poszedł w ruch co? Mam już kilka fotek znaszego parking i generalnie kiedy jest taka sytuacja parkingowa zawsze je robię ... ale k**wa głąby są ślepi i linii nie widzą, by stanąc równo mają poblem
  8. Dzisiaj wypad spowrotem ale po 20-m moze znowu bede Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
  9. Starówka rozpiżdżona i brakuje jej jakiegos centralnego punktu... np rynek. Waly natomiast spoko. Bedi na latanie za d*pami nie bylo czasu. Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
  10. Jestem w delegacj i kolega ... lecimy na starowke Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
  11. Jakas starowka jest? Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
  12. Witam. Na krotko jestem w Szczecinie, Co w tu warto zobaczyc? Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
  13. Najwazniejsze ze żebyś ty był zadowolony Prawda ... na to składa się kilka rzeczy ... kasa, atmosfera, warunki, szefostwo itp.
  14. Grzesiu widziałeś? Audi A4 B6/B7 komplet fotle półskóry SWING + boczki (tapicerka) Olsztyn
  15. Tyle to mial pare lat temu Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
  16. no sobie przesiadkę wymyśliłeś ...
  17. Wczoraj zapodalem temat teściowi, miał na dziś przygotować wiec mozna podjechać popołudniu lub wieczorem , bo ja dziś z maluchami w domu - gorączka u oliwki Jakby robił tył to nie ma potrzeby użycia ściągaczy.
  18. Zależy co to znaczy zrobić klimę ... serwis sezonowy czy coś naprawić?
  19. Kup ori - bywają w promocji i są tańsze od Valeo czy Bosch - bez promocji niewiele drożej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.