Treść opublikowana przez adadur
-
karta z lte a telefon bez lte
można zapodać drugą kartę SIM dla swojego numeru ... w domu postaw router GSM i w obrębie chaty będziesz miał na WiFi całkiem dobrego neta. Karta SIM do LTE nic nie ma, to kwestia telefonu.
-
Kino Domowe 5.1 Do Domu
do 2500 za ampli i głośniki to tylko w używce szukać ... wybór może być całkiem ciekawy, a sprzęt nawet 2 półki wyższy można kupić
-
FIS błędnie wyświetla temperaturę zewnętrzną, G17 OK
A pokazuje ci w st. C?
-
Platforma cyfrowa NC+
Panowie jak oceniacie propozycję przedłużenia - w zasadzie pakiet Superpremium+ z HBO z CM oraz jakieś VOD za 84 zł?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie historia tylko wersja ... przecie ma FISa
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
gratulacje!!! ---------- Post dopisany at 02:13 ---------- Poprzedni post napisany at 01:54 ---------- oooo no to będę zaglądał Jak masz hak to zapodajesz na hak bo to najlepsze rozwiązanie ... a nie masz to odpuść temat bo drogi gips O klapie nawet nie myśl... dla mnie kiepski pomysł Bagażnik za klapą też podnosie spalanie ale ronda można agresywniej pokonywać... Na dach ... szukaj ori bagażnika B6 B7 do avanta ... ja kupiłem za ok. 200 zł Do tego na dachu mam 3x Thule proride 591 ... przejechane już z rowerkami ok. 800 km i w niedziele kolejne km ... uchwyt mega ... bardzo szybki montaż, wystarczająco stabilny - sprawdzałem kilkunastokrotnie w trasie i żadnych oznak poluzowania czy coś. Jeżdżę z rowerkami 90-120 w zależności od drogi i pogodny ale zdarzyło mi się pocisnąć jakieś 135 km/h bo można się zapomnieć że na dachu ok. 50kg bo diesel ciągnie i nie odczuwa tak tego ale spalanie ok. 1 litr wyższe ... zależy od prędkości. Co do hałasu ... to jest dziwnie/śmiesznie trochę bo z rowerami zero odgłosów ale bez rowerów słyszę go przy 110-120km. Najlepsze bagażniki to te gdzie na dachu w uchwycie zdejmujesz przednie koło ... ale potem co z kołem zrobić? z takim uchwytem bardzo szybko pojedziesz, hamowań i przeciążeń bocznych też znacznie więcej zniesie. ---------- Post dopisany at 02:28 ---------- Poprzedni post napisany at 02:13 ---------- No właśnie ... wypożyczenie na godzinę to koszt 5-6 zł a doba 25-30 zł (nie wiem jak z kaucją itp) ... Ja teraz przez niespełna 2 tyg. zrobiłem ok. 220km praktycznie po lasach, do tego zwiedzona okolica i widoki bezcenne. Kompletnie nie wyobrażam sobie jazdy po lasach słowińskiego parku narodowego na wypożyczonym rowerku (chyba że rekreacyjnie przejechać 3-5km i z powrotem) no i kosztowało by mnie to co najmniej kilka obiadów w knajpie (za jeden rower!!!). Także jak jest możliwość to brać rower i się nie zastanawiać nawet stary wysłużony (przegląd to 50 zł) ... chyba że trzeba z 1000 km je wieść to bym się zastanawiał.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Teraz mam wyjebane 3 tyg. urlopu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adam chyba szuka jelonka na lakierowanie bo aparacik poszedł w ruch co? Mam już kilka fotek znaszego parking i generalnie kiedy jest taka sytuacja parkingowa zawsze je robię ... ale k**wa głąby są ślepi i linii nie widzą, by stanąc równo mają poblem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
padł wentylator
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Dzisiaj wypad spowrotem ale po 20-m moze znowu bede Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Starówka rozpiżdżona i brakuje jej jakiegos centralnego punktu... np rynek. Waly natomiast spoko. Bedi na latanie za d*pami nie bylo czasu. Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Jestem w delegacj i kolega ... lecimy na starowke Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Jakas starowka jest? Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Witam. Na krotko jestem w Szczecinie, Co w tu warto zobaczyc? Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Najwazniejsze ze żebyś ty był zadowolony Prawda ... na to składa się kilka rzeczy ... kasa, atmosfera, warunki, szefostwo itp.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
taaaa...?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Grzesiu widziałeś? Audi A4 B6/B7 komplet fotle półskóry SWING + boczki (tapicerka) Olsztyn
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tyle to mial pare lat temu Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no sobie przesiadkę wymyśliłeś ...- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wczoraj zapodalem temat teściowi, miał na dziś przygotować wiec mozna podjechać popołudniu lub wieczorem , bo ja dziś z maluchami w domu - gorączka u oliwki Jakby robił tył to nie ma potrzeby użycia ściągaczy.- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Robisz przód czy tył?- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zależy co to znaczy zrobić klimę ... serwis sezonowy czy coś naprawić?- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
na mazurskiej- Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Kup ori - bywają w promocji i są tańsze od Valeo czy Bosch - bez promocji niewiele drożej - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody