Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Na "ząbkach" kołnierza jest tylko delikatny odcisk współpracy ... wyraźniejsze ślady wydają się być na tej klamrze zabezpieczającej. Zanim zdecyduję się na wymianę węża pytam tu może ktoś ma jakiś patent na doszczelnienie tego połączenia. Tak czy inaczej na używkę się nie zdecyduję bo nie wiadomo co się trafi ...
  2. musi być z Gdańska?
  3. adadur odpowiedział(a) na dziadekM temat w 1.9TDI
    szczerze to kupuj ze sprawdzonego źródła bo podróbek nie brakuje - Polecam ori lub Beru. Dziwne jest to, że na wszystkim dobrze znanym serwisie aukcyjnym świeczki można kupić za ponad 20 zł ... nieco droższe znalazłem też u rzekomych przedstawicieli Beru ale to też sprzedawcy tego serwisu ... grom go wie co z tym jest ale odezwałem się do Tom77 (patrz dział ogłoszeń - ogłoszenie komercyjne) podał mi cenę za świece Beru - różnica znaczna bo jedna ponad 50 zł ... podał mi też ile na tym zarabiają, i pewne jest że ktoś kogoś robi w konia ... albo na serwisie aukcyjnym wałki robią albo przepłaciłem, co bardziej prawdopodobne?
  4. Można w PL znaleźć firmy mające specjalne stanowisko Boscha do naprawy popowtrysków - przy sprawnej czesci elektrycznej , gdzie naprawiane są 4 sztuki całkowity koszt oscyluje pod 3 tyś. zł. Jak ktoś wyżej pisał - końcówki od sztuki ok. 370 zł do tego zestaw naprawczy uszczelnień, diagnostyka na aucie i potem na stanowisku do PD Boscha, regulacja, robocizna itd - koleś taką robotę przeprowadzał w Galaxy 1.9TDI auto wyraźnie mnie pali, jest żwawsze (lepiej reaguje) - jak pojechał do swojego mechanika i podpiął pod kompa to takich korekcji w życiu nie widział...
  5. Panowie był czyszczony zawór EGR oraz demontowany wąż ten zaraz przy turbo, czyli od strony turbo szybkozłączka od strony rury dolotowej w pasie przednim skręcany opaską. Po zmontowaniu na 4 biegu ok 2300 obr. pojawia się przedmuch - parska pulsacyjnie ciśnienie. Skłaniam się do wymiany uszczelki wielokrawędziowej 3C0145117 w szybkozłączu oraz klamry zabezpieczającej (prowdopodobnie 1J0 145 769). Uszczelka wydaje mi się w stanie idealnym ale klamra mi podpada mogła się rozgiąć i niedostatecznie trzyma za wąsy ten wąż. Może ktoś ma inne pomysły na rozwiązanie tego np. ma namiar na lepszy pierścień uszczelniający lub sposób na podgięcie wąsów na kołnierzu węża czy coś innego...
  6. lać co fabryka nakazała a przy 500 tyś wspomnisz że te 200 co masz teraz to śmiechu warte...
  7. W Gliwicach na Pszczyńskiej Lucart http://allegro.pl/sklep/26186911_filtry-oleje-lucart-gliwice Pucol wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Po co masz miec lepiej niz my Ja jeszcze u nich brałem: http://www.moto-plus.com.pl/ na allegro też są: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=9657324 dzięki pewnie coś się przyda...
  8. Siema południe Kurna koleś z Gliwic mnie się podpytuje gdzie mógłby się zaopatrzyć w oleje filtry itp. ... pomyślałem że coś podpowiecie gdzie mógłby liczyć na jakiś rabat. Chyba że Dzik i oil-land są nie do przebicia.
  9. adadur odpowiedział(a) na noxes temat w Audi A4 B6/B7
    jeśli przerabiałeś pod ori rozwiązanie wejdź tutaj, powinno pomóc: http://www.audi-portal.com/en/diagnostic/ecu.html jak nie to albo nie ogarniasz tematu przeróbki albo to jakaś rzeźba
  10. podświetlenie nóg i schowka jest na kostce bodaj brązowej wczepionej na tyle schowka - wszelkie żółte kostki tyczą się okablowania AirBagów
  11. Jakby ktoś załatwiał olej dajcie cynka może się podłącze
  12. zapodaj tak czy inaczej nową żarówkę (tak dokup następną) wymontuj oprawkę kierunkowskazu i oblukaj styki zarówno na oprawce jak i w lampie jak masz jakiś "kontakt" spryskaj piny na podłączeniu do lampy
  13. Znaczy się Lexusa się zachciewa
  14. Odpowiedz jest bardzo prosta ... definitywnie odciąć konto użytkownika od sieci. Dodam może tylko że dotyczy to laptopa.
  15. e tam. to nie auta. tym razem mam zamiar kupić w końcu jakiś napęd na tył też można kupuj furacza w dobrym stanie, młodym roczniku i za dobrą kasę ... reszta się nie liczy
  16. siec WEB to tylko www - a to przymało hmmm może faktycznie coś w routerze ustawić ... no jest tp link TL-WR1043ND - router umie rozpoznać jaki użytkownik się loguje czy skonfigurować jakoś wondows (LAN i WAN) by routera nie widział sieci - ogranicze tak tylko dostęp do netu z tego routera ale to i tak coś.
  17. adadur odpowiedział(a) na adi55 temat w 1.9TDI
    Kolego masz rozmiar opon nieodpowiednie do tego auta - będzie też ci przekłamywał prędkościomierzJa jechałem swoim 225 km/h dłuższą chwilę - but całkiem na oporze i nie było żadnych szans na więcej, koła 235/40R18 - wówczas jechaliśmy z kolesiem z forum 800 km po DE gdzie 50% trasy to 160-180km/h i 50% to ok. 180-200 km/h - spalanie wyszło 7,6 litra Sory, że się wtrącę, ale co Ty kolego opowiadasz? Jaki nieodpowiedni rozmiar opon? 235/45/17 Audi schodziło z fabryki. Nieodpowiednim przekłamującym rozmiarem jest 225/45/17. Moim zdaniem Ty masz za szerokie - przy 18" cali odpowiednikiem jest 225/40, a nie 235/40. sorki fakt ... żle spojrzałem - rozmiar to nominał teraz coraz mniej ludzi decyduje się na 17" i 235 z uwagi na koszt opony, koszty paliwa i 7 cali felgę
  18. adadur odpowiedział(a) na adi55 temat w 1.9TDI
    Kolego masz rozmiar opon nieodpowiednie do tego auta - będzie też ci przekłamywał prędkościomierz Ja jechałem swoim 225 km/h dłuższą chwilę - but całkiem na oporze i nie było żadnych szans na więcej, koła 235/40R18 - wówczas jechaliśmy z kolesiem z forum 800 km po DE gdzie 50% trasy to 160-180km/h i 50% to ok. 180-200 km/h - spalanie wyszło 7,6 litra
  19. Ad.1 Kupić tunel bez uchwytu bo z dziurami głupio jeżdzić Ad.2 Koło zapasowe/Dojazdówka/zestaw naprawczy - najlepsze rozwiązanie w avancie to dojazdówka, w piance winny być: lewarek, klucz do kół, srubokrent, haczyk do dekielków, uchwyt do holowania oraz plastykowy trzpień do wymiany koła Ad.3 tak można ... temat grubszy i nie w tym dziale
  20. O udarze w tej wiertarce praktycznie możesz zapomnieć - no może ruszy co najwyżej cegłę ale nie beton. Generalnie nada się tylko do majsterkowania - czyli wiercenie w drewnie i metalu (choć tu też wskazane są dość niskie obroty) Raczej szukaj w dziale "młotowiertarki"
  21. Warto było by ocenić temp w VAGu
  22. nie założysz jej bez demontażu tego elementu podsufitki - chodzi o to że ten element jest tam wewnątrz podczepiony na zawiasie (a'la klapka) i bez demontażu nie wczepisz go. Trochę stary kotlet już... ale może dalej się z tym bujasz
  23. Witam. Potrzebuję informacji (rysunki, opis - najlepiej ELSA) dotyczący ustawiania tylnej klapy bagażnika. Generalnie rys. z wymiarami szczelin oraz info na jakich elementach/śrubach/blokadach koryguje się ustawienie klapy.
  24. Może ktoś podpowie jak skonfigurować konto użytkownika w Windows (8.1) tak by tylko dla tego konta wyłączyć cały ruch sieciowy (Ethernet, WiFi,) - czyli zero dostępu do neta. Podpowiem, że: - wyłączenie karty sieciowej nie sprawdza się bo blokuje neta innym użytkownikom - zapora też się nie sprawdza - ciężko odciąć cały ruch w sieci) - kontrola rodzicielska - raczej blokuje przeglądarki nić ruch w sieci ciężko coś mi znaleźć w necie wiec może tu się jakiś spec się znajdzie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.