Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Winiety kupisz na pierwszej lepszej stacji paliw - w jednej części wpisujesz nr rejestr. Nie bądź frajer raczej trzymaj prędkość obowiązującą (+max 10 km/h). Do końca nie wiem jak jest respektowane posiadanie żarówek zapasowych - bo to jakieś chore jest.
  2. Mogłyby faktycznie dwa rowery wejść w kombiaka wiec przymierz ... A pozatym masz dwie opcje przewozu roweru: 1) bagażnik za autem - wchodzi w grę jeśli masz hak - generalnie platformy są od 2-4 rowerów, cena ... 1-1,5 zł za coś dobrego + czasami dorobienie tablicy 2) na dachu, potrzebne belki bazowe na dach - wertuj portale ogłoszeniowe za 200-250 dostaniesz ori Audi i do tego uchyty na rower od 100 do 400zł. (polecam Thule ProRide) wchodzą bez problemu szerokie opony górali, rowerki są na tyle stabilne że można zapomnieć że ma się je na dachu. nie polecam rozwiązania mocowania rowerów na stelażu powieszonym na tylnej klapie - moim zdaniem bzdura i tyle. Pierwsze rozwiązanie ma trochę więcej zalet ale jest droższe - mniejsze opory powietrza - spalanie (dyskusyjne kiedy jedziesz do 110 km/h), mniejsza wrażliwość na podmuchy wiatru, łatwy (de)montaż rowerów, niższe auto - wiedziesz na tereny marketów itp, Drugie rozwiązanie jest też OK - normalny dostęp do bagażnika, w dieslu nie czuć i przy niektórych bagaznikach nie słychac że coś mamy na dachu (należy pilnować się prędkości), możliwość wykorzystania belek do innych celów (coś przewieźć, do boxu, serfingu itp itd.), monteż rowerów nie jest problemem - chyba każdy dźwignie te 12-17 kg.
  3. A mamy tu jakiegoś serwisanta od elektronarzędzi - mam niebieskiego boscha i smar na uchwycie SDS już trochę wysechł i nie wiem czy konieczne jest użycie specjalnego smaru i ogólnie jak to przesmarować.
  4. downgrade OK można by zrobić ale przy swapie na 2,7/3.0 TDI to pół auta trzeba by zmieniać - i koszty nie warte takiego zabiegu lepiej od razu kupić takie auto.
  5. Jak jesteś studentem to pomyśl o programie work&travel do usa, ewentualnie Norwegia.
  6. Myślę że będzie dobrze jak powiesz że tylko mechaniczne wycofanie (przyciskiem) ciężarka bezwładnościowego może zdjąć blokadę zapłonu i żadne inne magiczne sztuczki nie pomogą.
  7. Polecam Rowy - są naprawdę OK. Miejscówka fajna ale na weekend a za taką kasę to lepiej do CRO się wybrać
  8. Wszystko generalnie zależy co to za droga/ parking - czyli generalnie oznakowanie które określi czy mogłeś tak zostawić auto czy nie.
  9. 2,4,9,32,34,42 5% odpalasz
  10. dziadek kup coś w końcu "for fun"
  11. Moje typy na felasie: https://www.flickr.com/photos/rushinroulette/15258455236/in/album-72157631968882168/ oraz https://www.flickr.com/photos/rushinroulette/8514153616/in/photostream/
  12. to jak szukanie igły w stogu... napisz coś więcej czy to nowość na lato 2014 czy raczej coś starego, w jakim stylu muza itp
  13. Polecam apke Shazam genialnie rozpoznaje utwory tylko trzeba fragment nasluchac.
  14. adadur odpowiedział(a) na toma085 temat w 1.9TDI
    Dev i ty takie rzeczy... Sprawdzisz ale tylko wyraźną roznice w odczycie pomiedzy dwoma czujnikami zabudowanymi w jednej obudowie. A przecierz oba moga byc juz trafione i co wtedy... Prawidłowo to tylko z miernikiem w lapkach i odnoszac odczyty do wzorcowej chatakterystyki - ma tam naniesione wlascowe pole (zakresy) pracy
  15. Jeśli była by to dziura to silnik może nie wpaść w tryb serwisowy ale zmułowanie będzie odczuwalne w momencie kiedy turbo najwięcej pompuje i im wyższy bieg tył łatwiej to odczuć. No po to jest forum... Daj znać na PW aby się zdzwonić.
  16. A może buczenie od wydechu - od cieknącego EGR zasyfiał się łącznik elastyczny i teraz poległ. Przy dziuże w dolocie miałbyś "batorego" z tyłu i zmulone auto a o tym nie wspominasz. Jak coś to kanał w garażu jest...
  17. są to auta już ponad 10 letnie wiec im prostsza konstrukcja tym lepiej bo mniej do zepsucia ale nie zgodzę się, że przy "zdrowych" motorach koszty utrzymania któregoś się jakoś wyższe - rzekłabym "jeden pies" z małą przewaga 2.7BiT z uwagi na osiągi
  18. Prawda jest taka że trzeba dokładnie czytać OWU i to ze zrozumieniem.
  19. 2.8 w przedlifcie a 3.0 w poliftowej wersji ale tu też doszedł motor 2.4 - ogólnie niszowy motor, ale jak idziesz tak grubo to nie lepiej 2.7 BiT
  20. W święta śmigam w "polskie alpy" i jak coś to po nowym roku... Przy okazji ... Życzenia radosnych świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w rodzinnym gronie oraz sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku
  21. adadur odpowiedział(a) na Bingo_o temat w Audi A4 B6/B7
    Bixenon to tak naprawdę nazywany jest Audi Xenon Plus - od zwykłych xenonów różnią się czarnym/grafitowym środkiem i tym jak włącza się światła drogowe to przestawia się klapa na ksenonie oraz odpala jednocześnie żarówka H7.
  22. ... tak by nie przekroczył mocy RMS bo wtedy przepłacasz. ale po co dumać ... ten sam sprzedawca ma cały komplet: http://allegro.pl/jbl-gt5-1204br-mocny-mac-audio-grube-kable-i4846358487.html okablowanie też swoje kosztuje ... jedynie podpytał bym czy masowy przewód mógłby dać takiej samej długości jak zasilający - po prostu lepiej jest podpiąć bezpośrednio pod aku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.