Treść opublikowana przez adadur
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siema sąsiady ... zamierzam podskoczyć do ASO w Gdańsku po parę drobiazgów - do którego się udać? ... jakieś zniżki może?
-
Zasada działania automatycznej klimatyzacji
Sebul nigdy nie wylaczaj klimy bo po co? Zimą sama zadba o siebie i niv ci nie bedzie parowac. Jak trzymasz pod chmurka to rano by odmrozic sxybki odpal odszranianie tylko zmniejsz obroty wentylatora.
-
Olej w dolocie co i jak ?
Poltorej roku trmu wkoncu egr mnie wkur. i kupilem nowy. Do tej pory nie na z niego przedmuchow i ta okolica jest czysta od oleju. Reklamuj swój bo cos z nim nie tak.
-
Wymiana osłon i odboi amortyzatorów tylnych avant
Zadnego nie ma wplywu. Zawieszeniem w tym przypadku jest sprezyna a amortyzator to tylko tlumik drgan. Co do odbojow i oslony. Kupilem zestaw sachs do zawieszenia 1be. Nie wiem ale za groma nie szlo wcisnac oslony w balwanka, do tego byla krotsza od ori oslony. Balwanek byl ok wiec oslone zalozylem dotychczasowa ori. Jest też dłuższa wiec lepiej osloni trzpiec amorka.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
[emoji6]
-
Wymiana osłon i odboi amortyzatorów tylnych avant
Panowi mam pytanie czy potrzeba "specjalnych" narzędzi do odkręcenia/dokręcenia nakrętki na trzpieniu? Chodzi mi o nakrętkę z 1:20 z poniższego filmu (tu pominęli jak to zruszyć , gościu odkręca już palcami) następnie jest dokręcana 2:00 flmu:
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Wiecie już jakich to konkretnie silników dotyczy (chodzi o auta VW Audi Skoda i Seat)? Wcześniej gdzieś wyczytałem że jakiej rodziny ... ale nie mogę już tego znaleźć. Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz - "ekoprogram" aktywował się na hamowni na stanowisku, zastanawiam się czy tunerzy TDIków o czymś takim wiedzieli i czy była szansa to dostrzec analizując mapy ... idąc dalej jeśli sterownik ma taką opcję "eko" i sam sie przestawia to rewelka, ja to chcę w aucie ... jak ruszę w drogę to niech zap...la a jak stoję w korkach nich jedzie w "eko"
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To rzućcie jakieś propozycje terminu ja się mogę w tygodniu dostosować...
-
WOT - World of Tanks
bediks jak dasz radę to postaraj sie o czołgi premium z każdej nacji z poziomu 5-8 tier (chociaz po jednym) - będziesz w ten sposób szkolił sobie szybciej załogę na "topowe" tanki i wiecej zarabiał ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Panowie może jakieś spotkanko co?
-
windows 10 a windows 8.1 z MSDN AA
Podpowiedzcie mi ... Kupiłem lapka z Windows 8 i praktycznie od razu przesiadłem się na 8.1 przez aktualizację. Teraz mam możliwość aktualizacji do Windows 10. Oryginalnie mam partycje recovery z systemem i pytanie czy tam jest ten pierwotny z czasu zakupu tj. Windows 8 czy na recovery też się nadpisał na 8.1? Jeśli nadpisał się na 8.1 to rozumiem że 10 też tam się nadpisze. Pomyślałem sobie że aktualizację na Win 10 zrobię sobie na "odświeżonym systemie".
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tez polecam za elzamem - Grunwaldzka... i bierz securit
-
Czy to zgon czujnika cofania?
Jak pamietam taka opcja kodowania jest pytanie jak zareaguje sterownik ... wg powinno cos takieho przejsc
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja plany urlopowe zmienilem w dwie godz. o 180º i zamiast podziwiać gradobicia nad pl morzem wyleguje sie na plazy i basenach przy 34 st.C w chorwacji. Zjede na opierunek... caly piatek mam wolny od soboty znow jade na tydzien Ja plany urlopowe zmienilem w dwie godz. o 180º i zamiast podziwiać gradobicia nad pl morzem wyleguje sie na plazy i basenach przy 34 st.C w chorwacji. Zjede na opierunek... caly piatek mam wolny od soboty znow jade na tydzien
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja w tym czasie na urlopie
-
Nie działa klima, ciepłe przewody, brak błędów
Ja tam nie wierze mechanikom bo bywa czesto ze robia tylko to co sie pokaze palcem a nic przy tym nie pomysla i tak ... normalny mech. By sprawdzil powody zerwania sprzęgła i dzwonil do klienta.... a wiadomo ze w 95% powodem jest sprężarka
-
AKCJA SERWISOWA AUDI
To co obgadales.... jest jakas akcja dla 1.9 tdi?
-
Jakie powinno być ciśnienie w klimie? Bo coś za duże chyba mam.
max ciśnienie sprężania to 29-30 bar ... problemu szukaj gdzie indziej ... Wstaw opisy błędów Po której stronie masz kompresor - po stronie pasażera czy kierowcy?
-
Smartfon DUAL SIM
Dzieki tego akurat nie bralem pod uwage puki co skupilem sie na samsungach
-
Czy to zgon czujnika cofania?
Dzięki młodziak kupiłem już jakiś czas temu ten co pisałeś 4B0 919 275 B - udało się pod kolor auta... wiec wszystko P&P
-
Smartfon DUAL SIM
Ma ktoś doświadczenie albo rozeznanie który smartfon na dwie kart sim jest wart zainteresowania?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak klima?
-
Bagażnik dachowy ,box
nie pamiętam w zeszłym roku się pytałem o koszty wypożyczenia ale odpuściłem (ale coś 20-25 zł i do tego kucja) - Kiedyś przyglądałem się boxowi Inter Pack - wygląd i funkcjonalnie OK.
-
Bagażnik dachowy ,box
U mnie przykladowo warunki wypozyczenia sa chore i się nie kalkuluja
-
Bagażnik dachowy ,box
Bagażnik - jak masz opory w zakupie Thule za kilka stówek czy WingBara za ok. 1000 zł kup ori bagażnik - np. tu: http://allegro.pl/audi-a4-b6-avant-kombi-bagaznik-dachowy-oryginal-i5425474167.html Pasuje idealnie - uważaj by w kpl. był kluczyk do mocowania ... jeśli nie to będziesz w metalowym musiał coś do kupić (torx z dziurką) masz sedana - trochę większy problem, ale bywają i takie. Boks - tu musisz sobie odpowiedziec jakie masz potrzeby, ja jeszcze się waham czy jest on mi potrzebny, gdyż trochę kosztuje a wielki pakunek pozostanie na lata i trzeba go gdzieś przechowywać. Ja wybrałem Thule Motion 600.