Treść opublikowana przez adadur
-
Rower spadł z dachu problem z naprawą z AC
Po pierwsze nie "straszyłbym" ubezpieczyciela bo to nic nie da a przyniesie to odwrotny skutek. Po drugie cale OWU w łapki i przeczytac ze 3-5 rady bo AC sa to indywidualne umowy na dany zakees określony w OWU. Znajdz punkty ktore mozesz zakwestionowac i te na ktorych mozesz sie oprzec. Napisz informacje do wypozyczalni aby cie wsparli w tej sprawie. I tak na koniec ... jezdze z tymi uchwytami i powiem ci ze musiales popełnic blad w montażu roweru ... lape zaciska sie w najnizszym punkcie ramy, a opaskami mocno sciaga kola i zalwca sie nieco sposcic powietrza by lepiej sie napiely ... lub musiales mocno przegiac z wytycznymi do poruszania sie z rowerem.
-
Nawigacja płytka A4b6
Sprawdz jakoej wersji masz mapy ale wsparcie dla tych map skonczylo sie. Aktualne tylko do rns-e
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Bierz osprzet taki ktory nie jest malowany lub nie ma innych powlok ... lity plastik najlepszy firma nie ma znaczenia. Polecam serie Niloe Legranda zrobisz na tym wszelakie wymyslne gniazdka nawet jak nie ma ich w katalogu poniewaz ma w opcj ramke-adapter do serii mosaic.
-
Opinie 2.5TDI quattro
Jawor jeśli skupić się na ostatnich wypustach 2.5 tdi to użytkownicy nie będą tak załamani jak ty to postrzegasz, zaleta takiego auta często jest też wyposażenie ponad przeciętną albo wyżej. A Knoxsowi jeśli nie ma wygórowanych żądań to jedyne co mogę poradzić to brać auto w jak najlepszej kondycji technicznej - mówimy tu o pasających silnikach a te auta mają po tylu latach problemy z blacharką.
-
VCDS 12.12 i Win 10
Wieczorkiem sprawdze ... ... po czym mozna sprawdzic ze kabel uwalony?
-
Opinie 2.5TDI quattro
Jawor ale kolega moze ma sluszny kierunek ... optuje w mocnego diesla z q ... 3.0 ciezko troche znalezc a 4.2 to tylko w s-kach chyba ze w a6c5. 1.8t a do tego z q to rarytasy i drogo jak za 1.9 z q Jak 2.5tdi to tylko z odtatnoego polrocza produkcji i tylko 180km tak by mial tipa (lub manual) bo w innych spotkasz tez multitronika
-
BiXenon samopoziomowanie pomoc w ustawieniu.
A dlaczego nie pojedziesz do tego mechanika? Sprawsz czy nie ma bledow i zapal swiatla przed uruchomieniem czy aby na pewno nie buja swiatlami po wlaczeniu zaplonu
-
VCDS 12.12 i Win 10
niestety nic nie pomaga - tak myślę że chyba znajdę kogoś ze starszym windowsem i spróbuję bo pomysły mi się skończyły
-
VCDS 12.12 i Win 10
No niestety dogranie sterów od Kamila nie podziało - dalej mam komunikat: Tu jeszcze status kabelka (coś mi się to nie podoba):
-
SWAP 1.9 TDI
Ingerecja w osprzet + czip i bedzie ok ... no chyba ze masz q to mocy nigdy dosc
-
Przestala działać klima!!
Jakas przyczyna zerwania sprzegla byla ... ja bym sprezarke dal do przegladu.
-
Przestala działać klima!!
Fota troche zbyt bliska ... ale wydaje sie ze sprzeglo sie posypalo ... a jak tak to czy lozysko ci nie halasowalo wczesniej lub inne niepokojace dzwieki. Wirnik musial dawac bardzo duze opory ze zerwalo sprzeglo ... aby sie zatarla tak sama z siebie ... malo prawdopodobne chyba ze malo bylo oleju (i czynnika).
-
VCDS 12.12 i Win 10
64 bit Tak win widzi vcds ross tech
-
VCDS 12.12 i Win 10
Wczesniej smigal pod win 8.1 potem po upgrade na win 10 rowniez ... ale jakis czas temu przeinstalowalem od zera na win 10 i nie moge odpalic kabla. Tzn. Instaluje sie... podpinam pod kompa i kiedys system z automatu znajdowal urzadzenie USB i dogrywal sterowniki, poczym kabel smigal. Teraz nie wyskakuje "chmurka" o dogranie sterownikow a po podpieciu kabla nie nawiazuje polaczenia. A moze uwalilem? Jak to sprawdzic?
-
Kontrolka ciśnienia oleju kontrolka świec auto straciło na mocy
Od poczatku swych poczynan jestes bardzo nieodpowiedzialny ... przejechanie 2 km s tetax to. Jesli wyrypalo lozyska w turbo i opilki metalu polecialy w dolot bedzie mialo to swoje konsekwencje. To trzeba wszystko dokladnie sprawdxic a jak trzebs rozebrac i umyc. Myslisz ze metaliczne resztki od tak sie przepalą. Swoja droga masz caly czas problem z turbo.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Jak to kotlowia trzeba bylo walic gres techniczny na sciany i sie nie przejmowac designe ?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Zaleta przetrzen i wiecej swiatla. Wada to o wiele trudniej zagospodarowac takie okno no i troche wiecej ciepla przez nie ucieknie
-
[B7 BKE] Dziwna sytuacja doradźcie - Błąd 16618
Skasuj wszystkie bledy. Zrob logi jak powyzej odcinke odrazu da sie dojrzec. No na staw sie na czyszczenie lub regeneracje turbo
-
[B7 BKE] Dziwna sytuacja doradźcie - Błąd 16618
NoeZerknij na stan przewodow podcisnieniowych idacych do n75 a nastepnoe do turbo. Odepnij tez wtyczke od czujnika cisnienia doladowania i sprawdz czy auto muli od nizszych obrotow
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Urlopuje sie nad morzem ... ale koszalin czy kolobrzeg moze dalo by rade odwiedzic
-
Kontrolka ciśnienia oleju kontrolka świec auto straciło na mocy
Turbo puscilo olej w dolot ... rozkrecic obejrzyj bo przywrocenie smarowania nic nie da.
-
[B7 BKE] Dziwna sytuacja doradźcie - Błąd 16618
Zerknij na stan przewodow podcisnieniowych idacych do n75 a nastepnoe do turbo. Odepnij tez wtyczke od czujnika cisnienia doladowania i sprawdz czy auto muli od nizszych obrotow
-
klimatronik zamiana z B6 na B7
Zastosuj tylko sie do punktu 1 j bedzie ok
-
Kontrolka ciśnienia oleju kontrolka świec auto straciło na mocy
Zakladam ze cos z w ukladzie doladowania ... a blad wywalil czujnik cisnoenia na dolocie ... bez paniki ... pomacac i namierzyc nieszczelnosc.
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kolegi ze srebrnego avanta spotkanego w Bytowie i pokierowanie na wlasciwa droge ?