Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. W module komfortu Tapatalk
  2. Dezynfekcja raz dwa razy w roku czynnik co dwa lata... Tapatalk
  3. Pierwsze co sprawdz bezpieczniki. Odszukaj rozpiske pinow w kostce jak powyzej kolega wrzucil. Multimetr w lapki i zmierz napiecie. Jesli po obu stronach bedzie napiecie oraz tak samo to problem z fotelem/ mata Tapatalk
  4. adadur odpowiedział(a) na Odyniec temat w Audi A4 B6
    Ustawialem nie raz sam i nie raz na stacji bo światła to podstawa ... wracajac ze stacji zawsze minimalnie korygowalem pod siebie a ostatnio doszedłem do takiej wprawy ze sam ustawiam. Zaczynam pod sciana a potem dostrajam na ciemnej drodze. Tapatalk
  5. Rowniez dzieki ... trzeba troche czesciej Tapatalk
  6. Tez mnie ciekawia objawy ... bo u mnie nie wyglada to wizualnie dobrze ale kompletna cisza Tapatalk
  7. Jeśli ktoś się waha jeszcze ... spokojnie ktoś będzie - do zobaczenia. Szukamy sie na dole (najniższy poziom) od strony północnej ściany.
  8. Dzięki Patryk za odp. Bartek każdy miał swój pierwszy raz ;-) Robimy podejście na 14 bo dawno nic się nie działo może coś się uda ... jakby nie wypaliło to spróbujemy między świętami a nowym rokiem.
  9. Panowie spotkalem Grzesia i o tym samym rozmawialismy ... ja bardz chetnie. To co pod dachem na cerfie ? 14 grudnia (środa) powiedzmy 18 pasowalo by? Ewentualnie piwko gdzie zwykle... lub w przerwie po swietach a nowym rokiem. Tapatalk
  10. Widzialem taki uklad w A4b5 sciagnietym ze skandynawi. Wtedy mnie zainteresowalo i troche poczytalem. Tam tego typu instalacje sa bardzo popularne ale budowa i idea ich jest inna. Po pierwsze sa to uklady ze masz gniazdko elektryczne we wnetrzu i podpinasz sie pradem. Uklad sterujacu zaleznie od temp. wlacza podgrzeaanie bądź nie i jedna wazna rzecz ktorej u ciebie mi brak, uklad ten ma dodatkowa pompe plynu aby wymusic jego obieg. Auro w ten sposob ma wstepnie podgrzany silnik i po uruchomieniu w mrozy ma o wiele lżej bo i olej tez troche sie podgrzeje no i szybko cieplo w kabinie. Wada tego taka ze to uklad do podlaczenia czy na posesji czy w garazu wiec nieco inna idea niz opisujesz. Zaleta tak ze nie obcisza aku. Tapatalk
  11. Mozesz miec zwarcie wewnetrzne na akku podjedz gdzie sprzedaja maja urzadzenie do sprawdzenia. Sprawdzil bym tez podlaczenie do masy. Auto bedzie odpalalo puki akumulator daje ok 9 V ale to juz jego minimum sprawny powinien miec wiecej. Tapatalk
  12. To pakujesz to pod śrubę mocującą mechanizm. Zanim zamontujesz tapicerkę: chwyć klamkę od zewnątrz pociągnij za nią na otwarcie i przymknij drzwi ... uszczelka w ramie okna powinna równomiernie i jednocześnie dochodzić po całym obwodzie Tapatalk
  13. Absolutnie nie. Nie wszystkie to mialy Tapatalk
  14. ... szybciej niż autem ;-) Tapatalk
  15. Ktoś tu zerka ... czy wszyscy zapracowani?
  16. Nic tańszego nie ma? Tapatalk
  17. Szukam dobrego rozwiązania do diagnostyki volvo s60 z 2005 r. Odczyt i kasowanie błędów. Pomiar wartości. Kodowania i adaptacje. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  18. Jak mały kawałek taśmy nakleisz na uszczelkę drzwi i na listwę chromowaną to jak chcesz otworzyć drzwi ... trzeba taśmę rozciąć
  19. Przed demontażem sugeruję w kilku miejsca okleić ramkę taśmą malarską i przeciąć ją na styku z uszczelką - niby pierdoła ale pomaga. Przód tył ciężko przestawić ramkę ale góra dół to łatwo się pomylić - a po co ma hałasować lub przeciekać. Ważna informacja - pianka wygłuszająca pod tapicerka drzwi i przyklejana do konstrukcji drzwi trzyma się na taki lepki środek - nie stosujcie żadnych silikonów, mas bitumicznych czy innych uszczelniaczy dekarskich i takich tam - jęśli ktoś chce zrobić to tak jak fabryka przewidziała niech zakupi SZNUR BUTYLOWY - to jest to co daje fabryka i zachowuje właściwości latami. BTW - maty wygłuszające car audio często są na podkładzie butylowym
  20. adadur odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    + i - działa tak: jadąc na tempomacie klikasz + lub - ... auto o 1,5 czy 2 km/h przyspieszy lub zwolni, możesz kliknąć 3-5x to na pewno da się odczuć, możesz też wcisnąć + lub - i go przytrzymać, poczujesz reakcje i auto zapamięta prędkość z momentu puszczenia przycisku. Czyli nie musisz klikać FIX. Podepnij jeszcze raz pod VAGa ... poklikaj guziki by zrobić te test 0/1 ... zwróć uwagę na reakcje na VAGu. Następnie przeczyść manetkę - na szybko kontakt powinien wystarczyć i obserwuj ponownie odczyty z VAGa - jeśli zauważysz poprawę może warto lepiej przeczyścić by za pół... czy rok nie wracać do tematu.
  21. Do ktorej tak jestescie bo sie "sciemnia" ;-)
  22. Mow do mnie jeszcze ... jakis namiar moze
  23. Pojawie sie u sąsiadów na spocie mam nadzieje ze ktoś będzie
  24. Może ktoś wypisać dywaniki welurowe z ETKI (generalnie chodzi o kolor soul - szaro-czarne)
  25. Bieniek dzięki dogadałem się

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.