Treść opublikowana przez adadur
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Czy ktos sie kreci .... i nie mozemy sie znalezc na dachu Janis widzialem biale A4 ale nie wiem czy to ty Dzięki za spocik ... kto nie był niech żałuje
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Kto będzie ten będzie ... trzeba rozruszać towarzystwo
-
zakup tv - help!
Nie mam obeznania w tv ale powiem ci jedno celuj w możliwie największy tv - w tej cenie będzie to coś blisko 50 cali
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ok to wtorek 19 na dachu galerii
-
WOT - World of Tanks
w pierwszym poście są nicki spisane
-
WOT - World of Tanks
Co tam w świecie czołgistów ... od ostatniego wpisu tutaj się trochę w moim garażu pozmieniało
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Weeked jest trudny do ogarniecia... proponuje wtorek godz. 19 na dachu galerii
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Pany moze spocik furkowy albo przy piwku... kto co reflektuje i kiedy?
-
AKCJA SERWISOWA AUDI
a coś więcej z konkretów ... o co chodzi by że stare grat wołają
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Vag jest jak cos to wal na pw to obgadamy co i jak Jak wiesz w czym problem to spoko moge cos tam pomoc jak nie do konca wiesz co dolega mozemy zvagowac auto a jak cos to i mam kolesia mechanika
-
Zasada działania automatycznej klimatyzacji
Poczytaj sobie o tym błędzie i V107 ... może powodować własnie takie dziwne "objawy", zatem przećwicz klime dobrze z VAGiem w łapkach i byc może trzeba wymienić/naprawić potencjometr/silnik tej klapy Trochę znajdziesz na naszym forum a tu coś z zewnątrz: http://www.auditimes.pl/topic/1539-klapy-od-nawiewu/
-
Zasada działania automatycznej klimatyzacji
Odpowiedz jakie ma oznaczenie klapa ktora wywala błąd
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Bede chwile po 19 ... moze od wsch. czesci tam wiekszu luz
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nie ma opierdalania trzeba pedalowac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Poniedzialek 19:00 ÷ 19:30 pasi
-
Czy to zgon czujnika cofania?
To jak z tym numerem? Jak byly zmiany moze ktos historie zmiany czesci z etka by wrzucil
-
Czy to zgon czujnika cofania?
Do wlasnego auta z vagiem czasem nie ma kiedy zejsc. Slusznie zerkne na to[emoji6] Na VAGu martwy - błąd: zwarcie do + (choć czasem wydaje mi się że układ nie zgłasza błędu) i w pomiarach też bez reakcji. Da się go wyjąć bez demontaży zderzaka. Może ktoś podpowiedzieć jaki numer ma czujnik aby coś wyszukać?
-
Dziwne zachowanie kluczyka?
Sprawdz vagiem czy przy chwilowym zgonie kluczyka sterownik rraguje na wciskanie guzikow
-
Czy to zgon czujnika cofania?
Jeden z czujnikow na tyle raz dziala raz nie. Czy poprawic wtyczke czy on juz umiera i szukac nowego?
-
Znacie jakieś fajne miejsca nad polskim morzem ?
Prosze nie...Chybs ze ktos lubi szumny wypoczynek Lubiatowo.... chyba blisko Ustki a nie trojmiasta [emoji6] Na 95% zladuje w rowach w 2 polowie lipca... ktos bedzie w tym czasie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jestem za. Jakies propozycje terminu bo z miejscowka to na dach galirii sie przeniesiemy chyba?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
zauważył ktoś że dziadka nie ma już na forum ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adadur ma fabryczne 1BA chyba... a po co Ci temat? 1BE
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Teraz spota to trzeba na "cerfurze" zrobić
-
Zasada działania automatycznej klimatyzacji
Webasto w A4 nie jest układem dogrzewającym (spomagającym układ ogrzewania w aucie - jak w Sharanie) ale układem grzania postojowego, więc co tu ma za znaczenie tryb ECON jesli i tak nie ma kluczyka w stacyjce?