Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Czy ktos sie kreci .... i nie mozemy sie znalezc na dachu Janis widzialem biale A4 ale nie wiem czy to ty Dzięki za spocik ... kto nie był niech żałuje
  2. Kto będzie ten będzie ... trzeba rozruszać towarzystwo
  3. Nie mam obeznania w tv ale powiem ci jedno celuj w możliwie największy tv - w tej cenie będzie to coś blisko 50 cali
  4. Ok to wtorek 19 na dachu galerii
  5. w pierwszym poście są nicki spisane
  6. Co tam w świecie czołgistów ... od ostatniego wpisu tutaj się trochę w moim garażu pozmieniało
  7. Weeked jest trudny do ogarniecia... proponuje wtorek godz. 19 na dachu galerii
  8. Pany moze spocik furkowy albo przy piwku... kto co reflektuje i kiedy?
  9. a coś więcej z konkretów ... o co chodzi by że stare grat wołają
  10. Vag jest jak cos to wal na pw to obgadamy co i jak Jak wiesz w czym problem to spoko moge cos tam pomoc jak nie do konca wiesz co dolega mozemy zvagowac auto a jak cos to i mam kolesia mechanika
  11. Poczytaj sobie o tym błędzie i V107 ... może powodować własnie takie dziwne "objawy", zatem przećwicz klime dobrze z VAGiem w łapkach i byc może trzeba wymienić/naprawić potencjometr/silnik tej klapy Trochę znajdziesz na naszym forum a tu coś z zewnątrz: http://www.auditimes.pl/topic/1539-klapy-od-nawiewu/
  12. Odpowiedz jakie ma oznaczenie klapa ktora wywala błąd
  13. Bede chwile po 19 ... moze od wsch. czesci tam wiekszu luz
  14. Nie ma opierdalania trzeba pedalowac
  15. Poniedzialek 19:00 ÷ 19:30 pasi
  16. To jak z tym numerem? Jak byly zmiany moze ktos historie zmiany czesci z etka by wrzucil
  17. Do wlasnego auta z vagiem czasem nie ma kiedy zejsc. Slusznie zerkne na to[emoji6] Na VAGu martwy - błąd: zwarcie do + (choć czasem wydaje mi się że układ nie zgłasza błędu) i w pomiarach też bez reakcji. Da się go wyjąć bez demontaży zderzaka. Może ktoś podpowiedzieć jaki numer ma czujnik aby coś wyszukać?
  18. Sprawdz vagiem czy przy chwilowym zgonie kluczyka sterownik rraguje na wciskanie guzikow
  19. Jeden z czujnikow na tyle raz dziala raz nie. Czy poprawic wtyczke czy on juz umiera i szukac nowego?
  20. Prosze nie...Chybs ze ktos lubi szumny wypoczynek Lubiatowo.... chyba blisko Ustki a nie trojmiasta [emoji6] Na 95% zladuje w rowach w 2 polowie lipca... ktos bedzie w tym czasie
  21. Jestem za. Jakies propozycje terminu bo z miejscowka to na dach galirii sie przeniesiemy chyba?
  22. zauważył ktoś że dziadka nie ma już na forum ...
  23. Adadur ma fabryczne 1BA chyba... a po co Ci temat? 1BE
  24. Teraz spota to trzeba na "cerfurze" zrobić
  25. Webasto w A4 nie jest układem dogrzewającym (spomagającym układ ogrzewania w aucie - jak w Sharanie) ale układem grzania postojowego, więc co tu ma za znaczenie tryb ECON jesli i tak nie ma kluczyka w stacyjce?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.