Treść opublikowana przez adadur
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dokładnie tak podchodzi większość młodych mam przy pierwszym dziecku potem trochę zmieniają zdanie. Kiedyś na spacerze spodkaliśmy takich dalszych znajomych, mieli markowy piękny wózek w stylu retro - bajerancki (zero zużycia jak w Audi ) potem przyznała, że wózek wozi 7 dziecko... Wózkownia jeśli jest do jest do wózków - nic innego tam nie ma prawa stać, jeśli tylko wy używacie to na ten czas swoją kłódkę możecie zapodać, można się zwrócić do spółdzielni o odmalowanie ... trzeba się tylko zainteresować, a wierz mi jest to wygodne. na kiedy termin?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A w Germanii nie szuka? Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Może i fajny, pod warunkiem, że montujesz bez bazy: fotelik.info :: Emmaljunga First Class - dezinformacja w sieci - . Inna sprawa, że koszt nosidełka/fotelika nie jest jakiś mega duży, więc oszczędzanie i kupowanie używki, nie ma sensu, zważając na fakt że chodzi o bezpieczeństwo dziecka. No błagam zawróć tym w sklepie, albo gdziekolwiek, albo zapakuj do sedana Bielika, wejść wejdzie, a gdzie zakupy ? No, a z tą wózkownią to pojechałeś, no nie Btw moja żona w Łodzi jakoś bez problemu śmigała z wózkiem z gondola i zakupy po klatce, więc raczej jest to możliwe. Łukasz nie kupi ci fotelika 0-13 z bazą bo beknie za to grubo ponad 1000 zł i czy ma ISO-FIXa?. Zapewne skończy się na niezbyt drogim foteliku zapinanym tyłem do jazdy pasami - oczywiście z przodu nie da rady jak nie ma deaktywacji poduchy. Daj mu odetchnąć finansowo bo następny fotelik już nie będzie kompromisów i trochę go szarpnie. Kto zimą będzie zasuwał po marketach z 3-6 miesięcznym dzieckiem, to nie miejsce na spacerki z takim maluszkiem, za to dziury w chodnikach, śnieg i ciapa nie będę problemem - jak będzie miało 8-12 miesięcy to właśnie wówczas powinien kupić wypasioną spacerówkę Inglesina, Per Pegro itp. bo ten wózek poużywa intensywnie jakieś 3 sezony. ---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:00 ---------- Dlaczego merol zapytam??? - w tych latach upadek Marki i tylko słychać jak je rdza zżera - foty zrobione u jednego z lepszych lakierników wiec wszystko zatuszowane pewnie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
cenna uwaga ---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:49 ---------- no właśnie takimi samymi kryteriami się kierujemy z dorotą jak opisuje Adadur i RAfi. nam na Matarni kobieta w Smyku poleciła jakąś nową polską firmę Baby Design i powiem szczerze że przypadł mi do gustu ( dorocie również ) Wózek 2w1 Baby Design Lupo Comfort 2014/2015 (spacerówka +gondola) KURIER GRATIS [id18224] - 1359*zł : DINO Najlepsze Wózki Dziecięce Wielofunkcyjne 2013 i 2014 w sklepie dziecięcym, Najlepsze 3w1 Wózki z Fotelikiem 2014 i Najpiękniejsze Meble do Pok z tym że nie chcę kupić jakiegoś dziada który po roku się rozpadnie i wolę parę groszy dołożyć i kupić coś sprawdzonego. a z drugiej strony nie dam się zwariować i nie kupię wózka za 3 tyś bo to gruba przesada. nosidełko owszem powinno być super ale nie będę płacił za firmę itp. choć w każdym sklepie i na stronach internetowych polecają Maxi Cosi i sam nie wiem co o tym myśleć. Moim zdaniem chyba drogi... Teraz już wiem że nie zawsze warto nową rzecz kupować, obecnie pewnie tak myślisz że trzeba dla dziecka wszystko nowe tip-top itd ale w przypadku głębokiego wózka idz ekonomicznie ... albo nowy tani by przejeździł zimę (1 zimę - kilka miesięcy) albo kup używany markowy: wózek dziecięcy Emmaljunga Smart Duo (4211046887) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. albo bardziej wypasiona wersja: Wózek 2w1 EMMALJUNGA Edge Duo Combi Sport + GRATIS (4186630462) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. na tych wózkaz zjedziesz z Chrobrego i nic im nie będzie a po roku odsprzedaż za niemal tą samą kasę. Zaoszczędzoną kasę zainwestuj w za***iste łóżeczko do domu - wszak maluszek w nim będzie spędzał 20godz. na dobę Co do fotelika - polecam 0-13: FOTELIK SAMOCHODOWY MAXI COSI CITI 0-13 KG POLECAM (4190790555) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Fotelik samochodowy Maxi Cosi cabrio blue Wrocław (4190987211) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i tu fajny: fotelik samochodowy nosidełko Emmaljunga 0-13 kg (4210933298) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jeśli pasuje w stelarz do wózka powyżej podanego to do 1000 zł masz sprzęt najwyższej klasy Poczytaj koniecznie opisy ludzi na aukcjach co sprzedają używane foteliki - dowiesz się na jak długo będzie ci ten fotelik potrzebny ---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ---------- Poszukaj wątek o fotelikach u nas na forum - cięgnie się od lat i dobrze tam ludzie piszą - odsyłają do testów i zabaczysz który jest dobry. Co do wnoszenia wózka na 3 piętro - daj żonie dwie zgrzewki wody i niech leci ... ciekawe co powie. Malutkie delikatne dziecko noszone w dużej gondoli (do tego i stelaż rozumiem) i zawsze torba z akcesoriami dla dziecka oraz czasami siatka z zakupami - bez pomocy 2-ej osoby się nie obędzie ... zejdź do piwnicy najczęściej najbliższe schodów pomieszczenie to wózkowania ... zdobądź klucz zobacz jakie ma obecnie przeznaczenie, jak ludzie trzymają tam graty to niech się z tym zabierają - jak trzeba bardzo prosto i szybo ewentualnych opornych spółdzielnia/zarządca zmotywuje do usunięcia zbędnych gratów. Pomieszczenie powinno być dość schludne i czyste no nie...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nie będę ci mówił jaki ale raczej podpowiem jak do tego podejść z praktycznego względu. Odpowiedź sobie na pytanie kiedy dziecko planowo ma się urodzić i na ile ci posłuży głęboki wózek - po niespełna 10 miesiącach dziecko bardzo stabilnie siedzi (zaczyna siadać najczęściej mając 7-8 m.) a ok. 12 miesiąca raczej już tupta na nóżkach wiec moim zdaniem jeśli szukasz wózka głębokiego na okres jesień-zima-wiosna to kup typowego średniaka byle by ci tam jakieś gadżety pasowany - kobiecie głównie kolory - po prostu byle by nie przepłacać ewentualnie rozejrzyj się za drogim markowym modelem w używce - po jednym dziecku spokojnie się nada na te parę miesięcy. Szykuj za to nie małą kasę na następny wózek - by latem 2015 fajnie pośmigać i tu mogę ci polecić Inglesinę Zippy ŚWIAT WÓZKÓW - sklep internetowy oferujący WÓZKI DZIECIĘCE 2014: INGLESINA - ZIPPY spacerowy 2012 - kolor FIORDILATTE - 1szt. ten wózek posłuży ci i 3 sezony jak będzie potrzeba - u nas przeżył obie córki i potem znajomi wozili syna, dalej nie wiem co się z wózkiem stało... drugi wózek musi być trwały, poręczny, zwrotny i lekki. Podobnie podejdz do fotelika - malutkiemu dziecku (tym bardziej zimą) raczej będziesz ograniczał wożenie a po krótkim czasie będzie trzeba kupować już następny. ---------- Post dopisany at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ---------- Ja kupywałem w Mama i Ja i jakoś tak strasznie nie przepłaciłem. A w Elblągu faktycznie troche nędza Bielik jedź z kobietą do Mama i Ja do 3city i niech sobie pojeździ różnymi wózkami po sklepie, sprzedawca pokaże co i jak ze składaniem itp itd. A później będziesz szukał necie i tyle. Czasem cos cos mądrego mu sie uda sklecić Zgadza się w Gdańsku dwa najlepsze sklepy są na: ul. Jaśkowa Dolina (trochę schowany za drzewami po prawej jadąc od obwodnicy) - jak mi się zdaje filia tego sklepu jest właśnie w Elblągu z tyłu Nomi (o tym co pisze Bartek) z tym że nie ma co tych sklepów porównywać ... ilość asortymentu a i chyba cenami potrafiły się różnić. drugi na Grunwaldzkiej - po prawej za salonem Skody a przed skrętem w prawo w stronę Praktikera. w tych sklepach nie koniecznie musisz kupić ale pomacasz i sprawdzisz naocznie produkty - wózki tam na Grunwaldzkiej w Gd. jak pamiętam mieli w dobrych cenach bo też tam kupiliśmy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak tam po majówce ... ja dorzuciłem parę km do przebiegu... kurna namawiają mnie na Kronach... Treffen 2014 - audi-sport-club-kronachs Webseite! nie będę się rozpisywał co tam jest i co można zobaczyć - wystarczy YT i google Termin w tym roku lipcowy więc może trzeba zahaczyć o imprezę...
-
wyjazd po auto do De, tablice Świecko
Żółte normalnie na 5 dni kupujesz. Jak zalatwiasx przed kupnem to pamietaj by w karteczke od nich wpisac vin auta i wracasz do domu. Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
-
seryjna tuba vs dolozona
Zapodaj foty tych przewodow Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
-
WOT - World of Tanks
Dawno w tym watku nie pisalem... Jak ktos ma chęć wskoczyc do klanu to piszcoe na PW. Ekipa niesamowicie spoko ludzi. Lajtowo bez stresu nikt nie bluzga jak ktos sie sparzyl w innym klanie lub chce w koncu podniesc staty glownie przez plutony i druzynowki to zapraszam. Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
-
Śruba górnych wahaczy w zwrotnicy
Przy wymianie na nowa srube poproscie by od strony lba sruby oraz nakretki naniesli odrobine silikonu. A koniecznie nalezy go dac w wyciecia na labedziu. Srube nasmarowac smatem grafitowym.Nast. razem wymiana bedzie przyjemnoscia. Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
-
Czyszczenie odprysków asfaltu?
Kolego noe gdybaj i kupuj środek Decabit. Uzyjesz na felgach i lakierze. Srodek nie jest drogi! Podziekujesz przy okazji Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
-
Fotele i kanapa z Audi A4 B8, A5 8T do Audi A4 B6/B7
Kurna że w ogóle ktoś pomyślał by to spasować
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Powinieneś zjebki dostać że nie daliście znać i takie atrakcje mnie ominęły
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zróbcie ustawkę CRVka & Rover
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Usypiaj kobity i wpadaj Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Na 99% na piweczko wpadnę ... ktoś jeszcze będzie?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dziś? Patryk kiedy odbierasz furmankę ...mamy też gości klubowiczów w Hotelu Elbląg...Można by ich jakoś ugościć ---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ---------- kutfa , chętnych widzę w CH jak zawsze , można by było połączyć spota gościnnego, z prezentacją Hondy( Patryk) i passka (bielik) i z zobaczeniem dawno niewidzianego kolegi z wysp To trza mowic kto jest.... i gdzie i o ktorej trzeba byc... sa tez smsy Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A 16 alus moze byc?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie , to jest japońska technologia i trzeba regulować I to jest glowna kupa tego auta i innych hond toyot. dla fanow gaziu sie nie nadaje. Pewnie diesel 2.2 kosztowal by 10-15 kola wiecej wiec przeginka i lepiek juz przepalic troche wiecej benzynki. Wolnossaca benz. - prostrza konstrukcja wiec z bani pare temstow jak turbo, ic itp. Generalnie i tak w tej hondzie co kilkadziesiat tys. nawet jak nie zagazowane powinno sie ustawiac luz zaworowy na szczelinomierz taktak jak kiedys w duzym fiacie Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] by Edyta
Zamow w aso podszybie i pokrywe aku razem cos ok. 110 pln ... używki?!?!?! Popatrz ich ceny to sie usmiejesz Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
-
odkrecenie śrub jarzma
Dodajmy ... w dobrym metalowym bo potrzebne min. Kl. 8.8 a najlepiej kl. 10.9 Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
-
Wyciek płynu chłodzącego
Nie wiem ile w 2.0 tdi cr ale pewnie batdzo podobnie jak sw 1.9 więc 6 litrow styka. 2 x 3 litry koncentratu + woda demineralizowana Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
-
Zasięg lamp
VCDS mozesz zrobic Nastawy lamp po wczesnejszej regulacji w stacji diagnostycznej . tutaj cała procedura ===> Strona firmy ADAKO - oprogramowanie diagnostyczne VCDS? Chcesz aby ci wyzej swieciły ? z drugiej strony jak dasz wyzej to bedziesz oslepiał innych uzytkownikow Lapka z vcds bierzesz na diagnostyke - wcześniej upewnij się ze laczy sie z gr. 55 (ewentualnie w niektorych chyba 25 czy 27). Uruchamiasz procedure nastawy i w pewnym kroku jest aby diahnosta ustawil swiatla recznie. Zapisujesz i cieszysz sie światłami. Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
-
odkrecenie śrub jarzma
Ja z tylem kiefys walczylem... do ukreconego imbusa kupilem najtanszy klucz fajkowy znajomy przyspawal i odrazy poszlo Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
-
BLUETOOTH i czujniki parkowania
To przy mmi 3g high nie jest bt standardem... ewentualnie kwestia aktywacji? Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka