Treść opublikowana przez Swir3k
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Felgi dostałem w dobrej cenie i niedlugo wioze je do bytowa zeby je mi zrobil jak zrobie to wrzuce fotki
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Dzwoniłem do tego w trzebielinie, ale on nie poleruje rantów. koleś w bytowie mówił że mi to ogarnie za 500zł ale miałem nadzieje że jest ktos ogarniety blizej i troszke tańszy
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Ma ktoś znajomego w słupsku który ogarnąłby renowacje tych w felg w dobrej cenie??
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Czarny srodek do granatowego auta? Troche srednio mi sie to po Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka Podoba* Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AHU] Srebrna A4 od Niemca
powiem Ci mam takie sam silnik jak ty ostatnio robiłem kompletny dwumas bo po prawie roku czas odkąd klekotał mi po zgaszeniu, później ledwo dojechałem do warsztatu, wrzuciłem sprzęgło od AWX-a i czuje różnice w rzucaniu biegów już tak wysoko nie bierze co do felg to kupuj 17 i do twojego kolorku mogą fajnie pasować jakieś czarne ale to kwestia gustu powiedz mi miałeś duży problem z wymianą spysków na mgiełkowe? i odczuwasz różnice? jakie mniej więcej koszty?? jak coś to proszę o PW
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
wyśle Ci mmsem zdjęcia wieczorem jak dam rade bo felgi mam w Kołczygłowach i nie chce mi się z nimi jeździć poza tym na razie tam mieszkam bo mieszkanie nie skończone powiedzcie mi jaka opona do tej felgi 17" 8j et 40 były założone 225/45/17 z lekkim naciągiem, czy takie będą dobre aby zachować komfort jazdy.?? Cos takiego kupilem tylko musze oddac do malowania i wypolerowania rantow:-) Jaki kolor polecacie do granatowego auta. Ja mysle ze srodek pomalowac na grafit[emoji12] Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
bo kupiłem 17stki do renowacji :-)
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Panowie znacie kogos kto dobrze i nie drogo piaskuje i maluje proszkowo felgi aluminiowe w okolicach słupska???
-
dekle alufelg - renowacja "kapsli"
powiem Ci że u mnie coś nie działają..
-
dekle alufelg - renowacja "kapsli"
możesz wrucić na nowo zdjęcia bo moje kapsle też są do odnowienia pozdro
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
może coś z N75 się dzieje?;p u mnie jak stracił moc się okazało że kabel do n75 był przerdzewiały i wystarczyło tylko zrobić nową złączkę i wszystko hulało jak trzeba. pozdro
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
ja mam u siebie w AHU dokładnie te same końcówki i powiem Ci ze fajnie się prezentują u mnie jest przerwa pomiędzy rurami z 2 mm więc nie ma problemu zobacz też czy na stronie ultera nie mają jakiejś promocji bo pamiętam że za dwie płaciłem 170zl z przesyłka
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
dobra czyli powiem mu że jednak nie kupuję, dzięki za info. Chłopaki Czy półoś od AFN-a będzie pasować? bo podobno przeguby te same
-
A4 B9 Avant sport 2.0 TDI quattro S tronic
dałeś więcej za furę niż ja za mieszkanie z remontem, gratki zakupu i szerokości może kiedyś i mi uda się zmienić na coś z wysokiej półki pozdro
-
Półoś, przegub 1.9 TDI AHU pomóżcie !
z Tego co DEV mówi to wewnętrzny i najlepiej całą półoś kupić. chodzi mi głównie o to czy z jakichś innych typów silnika będzie to pasować czy nie? Pany czy z passata 1,9tdi silnik ATJ podejdzie półoś do mojego AHU ??
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Gość powiedział że pochodzi z silnika ATJ . myślę że z passata bo ma dużo cześci na sprzedaż na olx z passata Czy to będzie pasować?? pozdro
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
jak mu napisałem czy będzie pasować do a4 b5 1.9tdi AHU to powiedział że tak zaraz mu napiszę żeby dał mi znać z jakiego to silnika
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
Ja u siebie w AHU miałem tak że jak przyjechało z niemiec to bardzo długo trzeba było kręcić. Wymieniłem rozrząd filtry, itp i troche pomogło palił lepiej choć nie idealnie za każdym razem. ostatnio po przejechaniu 25 tys km zaczął mi gorzej palić ze względu na temperaturę. Dodam że niedawno wymieniłem opony na nowe i zaczął mi też więcej palić jak ostatnią zimę na trasie palił 5,2 to teraz na trasie pali mi około 5,8 niewiem czy jest to spowodowane wiekiem auta czy może coś jest z pompą paliwą. Rzadko też zeruje licznik a paliwa dolewam z reguły do pełna. Jadę niedługo na montaż zaworku zwrotnego tylko nie wiem czy to coś da. pozdro u mnie wyskoczył błąd: czujnik temperatury powietrza zwarcie na plusie (+) narazie nie wymieniam tego czujnika bo narazie się do tego przyzwyczaiłem chyba że gorsze mrozy przyjdą i będzie problem
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
znalazłem coś takiego, koleś mi mówił że pasuje, mogę zamawiać myślicie ?? http://olx.pl/oferta/audi-a4-b5-vw-passat-b5-1-9-tdi-polos-prawa-lewa-CID5-IDd02iF.html
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Na sobieskiego przy biedronce :/ jeśli chodzi o przegub to będę szukał. jakbyś miał gdzieś możliwość zdobycia całej półosi to daj znać na tel. pozdro
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Tomek słuchaj czy do mojego AHU przegub byłby dobry taki: http://allegro.pl/przegub-audi-a4-b5-1-6-1-8-1-8t-quattro-1-9tdi-i5719473366.html czy lepiej szukać tej półosi całej?? p.s. wyjechałem dzisiaj od Ciebie i miałem pierwszą w życiu stłuczkę także pewnie uda mi się wyrwać troche kasy z ubezpieczenia pozdro
-
Półoś, przegub 1.9 TDI AHU pomóżcie !
Witam panowie, zauważyłem u siebie stuki w lewym przegubie od strony kierowcy z przodu oraz również jest lekkie charczenie czasami przy ruszaniu. Chciałbym się dowiedzieć gdzie mógłbym niedrogo dostać przegub lub całą półoś do mojego 1,9 TDI AHU i czy muszę szukać konkretnie do swojego typu silnika czy z innych też będzie pasować ?? Jeżeli tak to z jakich Pozdro
-
My DarkBlue A4 B5
dzięki za info odnośnie dekielków, orientujesz się czy ten spray do plastiku boll jest w kolorze chromu?? pozdro
-
Robot sprzatajacy. Jaki wybrac?
Kwestia jest tego typu że po pierwsze roomba (irobot) skanuje pomieszczenie na bieżąco i nawet jak przestawisz krzesło to on to będzie wiedzieć. A Samsung skanuje pomieszczenie puszczając wiązke do sufitu i zapamiętuje układ jaki jest przed sprzątanie i w trakcie nie możesz nic przestawić bo on ma w pamięci że np. tam stało krzesło i je omija. Jeśli chodzi o modele roomby. Jeśli chcesz włączyć go i mieć spokój mając kilka pokoi kup minimum model 780 z wirtulanymi latarniami (jedna w zestawie, reszta do dokupienia cena około 170zł za szt.) Jeśli chcesz przenosić go z pokoju do pokoju to kup sobie najtańszy 620 model za koło 1000zł i tyle Pozdro.
-
My DarkBlue A4 B5
dekielki do alusów sam robiłeś czy już były takie? jeśli sam to jaką farbą malowałeś i czy długo ona trzyma? bo u siebie pomalowałem na chrom i co jakiś miesiąc dwa farba lekko odchodzi.. pozdro