Treść opublikowana przez Swir3k
-
Numer części wydechu a4 b6 BEX
pęknięte jest z tego co widziałem ale raczej nigdzie nie uderzyłem
-
Numer części wydechu a4 b6 BEX
Co radzisz zatem Tomaszu ? Brak czasu żeby do Ciebie podjechać stąd temat tutaj
-
Numer części wydechu a4 b6 BEX
Witajcie, powie mi ktoś jaki jest numer części tego elementu na zdjęciu? (w załączeniu) łączy on na końcu dwie rury w 1.8T quattro BEX i ostatnio zauważyłem że mi się jedna z tych cienkich rurek złamała i strasznie mi brzęczy niekiedy, wiec chcę to wymienić ale nie mogę nigdzie tego znaleźć. Chciałbym sam to wymienić bo to nie jest problem ale potrzebuje kupić cześć, pomożecie? pozdro
-
Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5
Panowie mam pytanie jest sens kupować coś takiego: RAMIĘ WYCIERACZKI AUDI Q5 (2009-2016) 7781405275 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 24 zł - RAMIĘ WYCIERACZKI AUDI Q5 (2009-2016) (7781405275). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Czy lepiej zamówić ori z ASO ?? Pozdro
-
A4 1.6 AHL 1998r. -> A4 1.8 AGR 1999r. ->exeo loading
pytanko mam jaki masz numer ramion od passata i czy haczy Ci przy otwieraniu maski?? bo mam ten sam rocznik co ty a ramiona i haczą btw gdzie kupowałeś wkłady do lusterek i czy problem jest z wymianą ? pzodro
-
Jakie ramie wycieraczki do B5 ?
Ja ma nowy mechanizm i to nic nie zmienia.. Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Jakie ramie wycieraczki do B5 ?
Nawet probowalismy ramie kierowcy zamienic z pasazera ale zachodzi na siebie. Niewiem czy ma znaczenie ze moje ramiona w numerze mialy koncowke C a nie B :-) Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Jakie ramie wycieraczki do B5 ?
Ja mam 98 rok i jeszcze z DEVem patrzylismy i nic nie mogłem z tym zrobić Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Jakie ramie wycieraczki do B5 ?
Panowie takie info jakby ktoś nie wiedział. Dzisiaj zamontowałem u siebie ramiona i pióra od passata b5 fl i powiem że jestem mega zadowolony z ich pracy. Jednak okazuje się że w przedliftach przy innej masce ramię od strony kierowcy obciera o maskę przy jej otwieraniu i podczas pracy lekko uderza o maskę jak wraca ;-/ więc jak ktoś ma przedlifta to jest to troszkę uciążliwe a Ci co mają Filtowe A4 niech sięwogóle nie zastanawiają nad wymianą Pozdro
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Tomek jak tam moje heble ?? dzwoniłem ale nie odbierałeś
-
Lalunia by BlackHazelAudi
wstaw sobie końcówki ultera n1-70rs o ile dobrze pamiętam okrągłę ścięte w dół
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
pewnie chcesz mieć ori grzanie
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
ja mam u siebie firmy maxxis o ile mnie pamięć nie myli i jeżdzę już 2 lata zrobiłem ponad 30 tys. km i narazie żadnych luzów ni nic, ale jeżdze na zawiasie 1ba i w zimę 15cali fela a w lato 17ki
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
fura kox ale ja bym tu widział felgi takie jakie ma w signaturze profilowej + czerwone zaciski pozdro pozazdrościcć
-
Chinski podłokietnik z allegro
myślę że przyda się kilku osobom napewno, ale nie lepiej było już poszukać ori podłokietnika za nie wiele więcej ?;> pozdro
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
kiedy kratki w zderzaku montujesz? ;> fajna fela i folia zrobiła dobrą robotę
-
A4 Avant by Giniu
ladne autko lakier tak jak u mnie proponuje kierunki boczne dymione o ile nie planujesz zmienić błotników na liftowe lub od esy
-
Audi S5 8T 4.2 V8
Ale Kocur Piękna zabawka, szerokości !
-
[B5 ADP] Śnieżka seria.
co to za felgi? ;>
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Jak zrobisz czerwone dodatki chetnie obejrze bo kolejne a4 jakie planuje u siebie to chce wlasnie czarne z czerwonymi dodatkami, myslalem o lusterkach listwach progowych i lotce w czerwieni wedlug mnie za***iście czerwien z czarnym sie komponuje pozdro
-
Duże radio w małym kokpicie B5
szczerze to chyba lepiej kupić konsolę 2din i zrobić jak należy bo mi też średnio to się podoba i myśle że jest wiećej zabawy z upychaniem niż zrobieniem tego jak należy. btw napewno znajdzie się ktoś kto będzie chciał to zrobić pozdro
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Spoko najpierw muszę jak cos zakupić poza tym jakby nie dał rady to zalecę Pany pytanko mam odnośnie tych wycieraczek. Kupiłem ramię od kierowcy od passata b5 fl załozyłem i jeszcze orzej było jeżeli chodzi o powrót bo nie zbierało dokładnie. poza tym później za mocno dokręcałem i połamałem ramię, ale to nieważne. Chcę się dowiedzieć czy jest jakaś różnica jeżeli chodzi ramię te od kierowcy a pasażera? Pomyślałem skoro te od pasażera dobrze zmienia to czy mogę zamienić i bedzie wszystko grało ?? Pozdro
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Dlatego u Deva cały czas tyle samo aut do robienia ma ktos na sprzedaż dobre ramiona wycieraczek od passerattie FL w dobrej cenie?? i czy jest duży problem żeby wymienić ramiona samemu?
-
spadek mocy 1.9 TDI AHU 90KM
ja w swoim miałem tak że przy przyspieszaniu nie czułem turbiny, okazało się że przewód przy n75 był sparciały i wystarczyło zrobić nową wtyczkę, Sprawdź najpierw okablowanie i n75, najlepiej podłącz pod kompa i zobacz jakie błedy wywala
-
[B5 ARJ] Clean Freak V6
Czym robiłeś tą kierownicę, możesz podać nazwę środka/farby?? autko fajnie widać że zadbana szerokości