Treść opublikowana przez Swir3k
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
zderzak przedni masz poliftowy czy przedlift i halogeny dołożone?? :-)
-
[AEB] A4 B5 1.8T QUATTROOOO [-40mm] 17" L5ZT
jesli chodzi o lampy to tak jak mówisz w5w pozycja h7 mijania i drogowe
-
[B5 AHU] Srebrna Królewna - powoli do celu
też mam AHU jak zaślepisz egr daj znać jak wrażenia z jazdy bo też myślałem o tym u siebie a co do wtrysków to zakładaj 0.216 pozdro
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
pięknie zrobiona, też mam AHU w kolorze lz5l ale niestety nie wygląda tak kozacko powiem Ci felgi daj na gruboziarnisty grafit w słońcu za***isty wygląda bynajmniej mam takie u sibie
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
i jak tam poskladany juz w calość ??
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
wszyscy zapracowani ze nie maja czasu na nic Dev zasypany samochodami do zrobienia że niedlugo nie bedzie mial miejsca przy warsztacie hehe btw ma ktoś zamek do bagażnika do b5 98rok ?? numer czesci: 8D0862055 pozdro
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
efekt piorunujący, wygląda lepiej niż z fabryki szerokości choć u Ciebie jej nie brakuje
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
mowisz oczywiscie o polerce mechanicznej?? bo myślałem u siebie zrobić samsmeu polerke ale nie mam zbytnio hajsu na maszynke
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Polerke sam robiles czy dawales komus?? Jesli sam to czego uzywales po kolei jakich srodkow?? Mam taki sam lakier jak u Ciebie i powiem Ci ze Twoj ladnie sie prezentuje lepiej od mojego:-) Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
{97} Audi A4 B5
jak rożnica w jeżdzie przy zaslepionym egr??
-
Jakie końcówki wydechu do seryjnego zderzaka poliftowego?
ja u siebie mogłem schować bardziej ale stwierdziłem że jak już kupiłem te ozdobne końcówki to niech je będzie trochę widać
-
Błękitne A4 B5 Quattro
Ja mam 17 i mialem gwint ale polskie drogi do gwintu jak duzo jezdzisz tonsrednie rozwiązanie wiec u mnie chyna najlepiej amory i springi 1be Tak u mnie wyglada na 1ba Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Jakie końcówki wydechu do seryjnego zderzaka poliftowego?
Ja mialem od niemca uciete koncowki a dlugosc bralem chyba 140 albo 160 nie pamietam Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Błękitne A4 B5 Quattro
qrcze mam u siebie tez 1ba i chciałem kupic eibacha 30/30 ale widząc po zzdjeciach to za duzo w dół u mnie nie pójdzie, chyba lepiej jednak sprezyny od 1be
-
{97} Audi A4 B5
prawie jak mój tylko że felgi inne u siebie też muszę właśnie zerknąć do egr szerokości
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
kod lakieru masz lz5l czy lz5k ? czy jakiś inny?
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
jaki masz kod lakieru? powiedz mi co to za lampy tylne masz założone. btw kozak ten spojler jak i całe auto pozdro
-
Jakie końcówki wydechu do seryjnego zderzaka poliftowego?
49mm tak jak pisałem wyzej tak wyglada na aucie sorkibze brudne :-) Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no właśnie chyba sprężyny obniżające zakupie ale to jak będzie więcej hajsu. po 10 maja przyjadę tomek ogarniemy kilka drobnych spraw i sprawdzisz mi jaka mam zawieche żeby do tego dobrac sprężyny btw powiem mi jakiej firmy fabrycznie są montowane turbiny do AHU?? bo mam turbo firmy garret i nie wiem czy nie jest to jakas mocniejsza pozdro
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Witam Pany. Wlasnie dzisiaj odebralem felgi z bytowa i powiem ze jestem mega zadowolony z efektu i jakby co polecam :-) jedyny minus to ze tak dlugo czekalem;-D Pozdro :-) Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Jakie akcesoria do mycia felg?
Mi odbatwilo jedynie dekielki ktore malowalem tanim chromem a lakier na felg nie uszkodzony. Po zatym kumple tez to stosowali i nie mieli zadnego problemu. Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Jakie akcesoria do mycia felg?
do bardzo zabrudzonych felg użyj środek do czyszczenia piekarników rewelacyjnie schodzi kazdy brud tylko uważajcie bo czasami może delikatnie odbarwić lakier
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
klejk dopiero dzisiaj zawiozlem jak zrobie to wrzuce fotki cena to 500zl bez zmian zobaczymy czy bedzie mozna polecic najgorzej ze niewiem czy w 2 tygodnie to ogarnie bo zajmuje sie wulkanizacją a teraz pelno wymian opon..
-
Jakie wycieraczki do B5
wiecie moze co moze byc przyczyna ze wycieraczka zbiera dobrze ale marze mi szybę tak że przez chwilę prawie nic nie widzę, jakby była tłusta.. myłem szybę bardzo dokładnie z dwóch stron i ciągle przy duzym deszczu mam to samo podczas jazdy,,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam, bierz b7 ładniej z zewnątrz wygląda