Treść opublikowana przez Swir3k
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
b5 w sedanie 1,9tdi granatowe na bytowskich numerach jak będę miał wolne to podjadę na Szczecińską Dev tam ma warsztat?
-
Robot sprzatajacy. Jaki wybrac?
Powiem Ci że jeżeli masz dużą i płaską powierzchnię to fajnie się będzie irobot sprawdzał. tylko że musisz liczyć się z wydatkiem około 1,5kzł. napewno nie kupuj robotów samsunga bo to badziewie pozdro
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Witam panowie też aktualnie mieszkam w słupsku. Potrzebowałbym pomocy z ciężkim odpalaniem, podejrzewam przestawiony kąt wtrysku :/ No i chętnie poznać ludzi którzy by pomogli w ewentualnych modach pzodro
-
[ALL B5] Instalacja xenonów, zestawu w A4
ok to chyba na lato sobie zamontuje te farenheit pozdro thx za info
-
[ALL B5] Instalacja xenonów, zestawu w A4
witam niewiem czy dobrze trafiłem z tym pytaniem ale chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o tym aby w lampy boscha po I lifcie wstawić takie żarówki : http://allegro.pl/zarowki-farenheit-h7-55w-100w-super-white-xenon-i5237062364.html wiem że to nie ksenon ale chciałbym osiągnąć łądny efekt zarówno wizualny jak i lepsze o świetlenie w nocy. Niektórzy powiedzą żeby wsadzić osram nightbreakery ale jakoś one mi się nie widzą.. miał ktoś te żarówki u siebie?? może powiedzieć jaki jest efekt czy jest sens wydawać 30zł czy lepiej już kupić Megalight Ultra 120 ?? choć one nie są w jasnym kolorze pzodro p.s. Jeśli zły temat to sorki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
pozdro ze słupska
-
A4 B5 AFN LZ8P
kolorek fajny usuń sobie jeszcze znaczki z tyłu A4 i 1.9TDI
-
Jakie końcówki wydechu do seryjnego zderzaka poliftowego?
u mnie końcówki miały srednice 49mm a kupiłem ulter końcówki 70mm i pasowały idealnie nie stukają się ze sobą i fajnie wyglądają. fakt kupiłem z dyfuzorem ale dla mnie się fajnie prezentuje te końcówki mam u siebie: http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/56
-
Jaki kolor dekorów do granatowej tapicerki
ja mam u siebie też granatowe wnętrne i myślałem nad oklejeniem w niebieski jasny ale jakoś nie mogę się do tego zabrać
-
[ALL B5] Zmiana listewek ozdobnych na drewno (foto)
moglby ktoś powiedzieć w jaki sposób sciąga dekory bez demontazu calego srodkowego tunela?? pozdro
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
tak a propo orientuje sie ktoś czy da sie zrobić niebieskie podświetlenie tych nawiewów jak i całego panelu bo mam niebieskie podświetlenie nóg i zastanawiam się czy można coś takiego zrobić i ewnetualnie jak to zrobić
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
podpinam się do tego bo też planuje wymianę właśnie u siebie i najbardziej sie zastanawiam jak podłaczyc te boczne bo ze srodkowymi mysle ze nie bedzie problemu Panowie jaki kabel mam kupić żeby przedłużyć podłączenie ?? jak on się nazywa bo nie pamietam
-
Jakie rozmiar opon 15"
kupiłem używki dunlop sport 195/65 dzieki za rady kosztowały mnie 4szt z wymiana 230zl pozdro
-
Jakie rozmiar opon 15"
właśnie tez mam u siebie 195/65/15 i szukam teraz zimówek i kumpel doradził mi żeby wziąć 205 jutro jade do gościa do opony zobaczymy jak się bedą prezentować pozdro
-
Audi A4 1.9 TDI, czyli moje pierwsze auto :)
audi prawie identyczne jak moje pozdro i szerokości
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
mój 1,9 AHU miał jak sprowadziłem z niemiec 278 000 km i z tego co wiem to był to ori przebieg aktualnie 300 000 mi pękło pozdrawiam
-
Ksenony, czarna plama w środku
Słuchajcie pytanko mam czy da coś jak rozkleje lampy wyszyczsze i ewentualnie lepiej przytwierdzę soczewkę?? w sensie żeby nie świeciła na boki?? bo lampy chce w sumie sprzedać ale chciałbym na nich poćwiczyć rozklejanie lamp i jak by dało radę naprawić je i sprzedać komuś kto będzie z nich zadowolony, a nie zadzwoni że mu źle świecą pozdro
-
Wymiana dekorow listw ozdobnych oraz ich pozostalych elementow
właśnie miałem pisać czy podobnie jest w B5 bo chciałem okleić dekory a nigdzie na forum też nie mogę znaleźć, podpinam siędo prośby kolegi wyżej
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
ale lepiej polecacie malowanie czy folię. chodzi o efekt rozjaśniający wnętrze nie wiem czy lepszy będzie mat czy połysk osobiście lepiej mi się podoba połysk :-)
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
Witam mam pytanie czy istnieje możliwość pomalowania dekorów plastidipiem bez konieczności sciągania dekorów ? mam auto granatowym kolorze i myślałem o pomalowaniu dekorów dipem w jasny niebieski kolor aby rozjaśnić wnętrze, do tego niebieski meszek i dywaniki z niebieską ramką. mam zrobione podświetlenie pedałów i nóg pasażera niebieskim ledem więc zastanawiam się czy to by się fajnie komponowało. A nie znam się na ściagnięciu dekorów, szczególnie jęsli chodzi o środkową konsolę.. z góry dzięki za pomoc. pozdro p.s. Ten czerwony karbon fajnie się prezentuje w tym czarnym wnętrzu
-
Ksenony, czarna plama w środku
tak tylko, że lampa przdliftowa nie wygląda tak fajnie. :-) Ale dzięki za rade chyba odłoże trochę i kupie nowe lampy. Orientuje się ktoś czy są lampy ksenonowe do wersji 1998 rok z oddzielnymi kierunkami? z góry dzięki za pomoc
-
Ksenony, czarna plama w środku
Witam, nie chcę zakładać kolejnego tematu ale mam pewnie problem z tymi lampami Otóż wstawiłem do nich żarówki megalight ultra 120 i zauważyłem że dzieje się podobni jak przy ksenonach. Otóż lampy swiecą na boki. W lato tego nie widziałem bo nie było za dużo tras w nocy ale teraz myśle czy można to jakoś wyregulować czy poprostu mam te lampy wyrzucić i wstawić ori boscha z 1998 roku. Lampy dla przypomnienia to sonar angel eyes black. Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc
-
Potrzebuje pomocy z gwintem
Witam, nie wiem czy to dobry dział ale nie znalazłem innego Mianowicie chodzi o to że miałem u siebie gwint w mojej Audi, ale że był za niski to zmieniłem na ori i chciałbym się dowiedzieć ile jest warte te zawieszenie firmy Ta Technix o numerach : GFAU02HA i GFAU02VA 52 09 załącz fotki http://zapodaj.net/256d71cccc7b8.jpg.html http://zapodaj.net/ab1c7cc4e64d2.jpg.html http://zapodaj.net/f90581ae24759.jpg.html http://zapodaj.net/ea6ef3c6df2c9.jpg.html http://zapodaj.net/be1cdbc95ab7e.jpg.html niemcowi który miał audi przede mną ten gwint odpowiadał i auto się naprawdę fajnie prezentowało, ale dla mnie był stanowczo za niski, dlatego chcę je sprzedać ale niewiem za ile wystawić. Z góry dzięki za pomoc. jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem to pisać priv :-) odbiór w słupsku
-
Chrom obwódki Pytanie
dzięki za info, pytanie jak ewentualnie rozpoznać że to ori? gdyż na aukcjach ceny są różne a większość wygląda tak samo... Nawet myślałem żeby te listwy później pomalować lakierem bezbarwnym żeby to dłużej trzymało jeśli znacie jakieś zaufane aukcje z allegro czy olx to prosiłbym o udostępnienie, z góry dzięki pozdro
-
Chrom obwódki Pytanie
też mam pytanie jaki ewentualnie klej do tego typu listw ?? czekam na fotki jakby co. p.s. to jakie ewentualnie sobie zamowic żeby to chociaż dwa lata potrzymalo ?