Treść opublikowana przez Robberto
-
Prosze o opinie Harman Kardon AVR 138
Chodzi o stosunek ceny do jakosci Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Prosze o opinie Harman Kardon AVR 138
Witam,mam okazje kupic zestaw 5.1 Harman Kardon AVR 138 plus glosniki ,czy ktos ma taki zestaw i i cena ok 900 zl jest ok,? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Skrzynia S-tronic czy Multitronic w A4 B8?
Moja wersja dla ubogich ma nalatane 260 tys i jezdzi, nastepna bedzie A6 C7 rowniez w multi. Wedlug mnie multi bardzo fajna skrzynia pod warunkiem ze odpowiednio uzytkowana i serwisowana Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Zakup dysku
Dzisiaj zainstalowalem dysk INTENSO 128 GB i jak narazie ok, predkosc pod sata II mierzona w konsoli cmd 220 mb/s jest to moj pierwszy dysk ssd wiec roznica w predkosci potezna, start swiezego win7 ok 20 sek, zobaczymy jak poinstaluje potrzebne programy, narazie jest ok. Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Zakup dysku
Juz zamowilem wiec za kilka dni opowiem co i jak Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Zakup dysku
Ja akurat mam stara plyte sata II ktora zamierzam niebawem wymienic Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Zakup dysku
Cyferki cyferkami podejrzewam ze w tym przedziale cenowym predkosci powinne byc podobne i dlatego chce sie zorietowac czy brac konkretnie ten model z linku powyzej czy cos innego,dodam ze dysk potrzebuje do komputera stacjonarnego Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Zakup dysku
A co myslicie o tym? http://m.ebay.de/itm/131280779461?_trksid=p5731.m3795&_mwBanner=1 Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Zakup dysku
A co myslicie o zestawie: sdd na system i drugi zwykly na reszte? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Zakup dysku
Potrzebuje porady na temat dysku, chce kupic o pojemnosci ok 2TB, brac zwykly czy hybryde i jakiej firmy? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Dron do 500 zl
Jak narazie wyleczylem sie z takich zabawek, po 2 dniach zabawy odlecial w nieznane i juz go nie znalazlem, dobrze ze to byla tylko syma za ktora dalem polowe z tego co zakladalem Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Trudny rozruch
Nic nie naprawialem, po prostu uruchamiajac silnik wlaczam zaplon czekam chwile ok 20-30 sek i wtedy uruchamiam, mysle ze mam problemy z odpiwiednim cisnieniem paliwa bo podczas tych 20-30 sek slychac jak pompa pompuje i wlasnie kiedy skonczy pompowac to dopiero uruchamiam Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Dron do 500 zl
A co myslisz o syma x5c? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Dron do 500 zl
Phantom odpada, cena jak na zabawke troche duza z kolei ten pierwszy to faktycznie jakosc obrazu nie powala ale tak jak piszesz technologia z przed 4 lat, w zeszlym tyg kupilem na flohmarku jakies badziewie za 40 eur ktore w ogole nie chce latac a zalapalem bakcyla i chcialbym sie tym pobawic z tym ze czysto rekreacyjnie a nie chce kolejnych nieudanych zakupow Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Dron do 500 zl
Witam, chce kupić drona do 500 zl , macie jakieś sprawdzone modele? wymagania to kamera HD oraz łatwy dostęp do akcesoriów typu śmigła, baterie itd Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 multitronic przestał jechać
Jakie koszty ?
-
Wezwanie na serwis EA189 (23Q4) Diesel Gate w Audi
w maju mam przeglad, nie orietuje sie ktos jak to sie ma wlasnie z przegladem?
-
A4 B8 multitronic przestał jechać
co tam dalej z ta skrzynia, jestem zainteresowany bo mam tez multi z 2009r podobny przebieg
-
Trudny rozruch
Kreci i nie odpala Po kilku tygodniach obserwacji zauwazylem ze przed porannym rozruchem pompa ,ktora slychac po wlaczeniu zaplonu czasami pompuje kilkanascie sekund po czym wylacza sie i chyba to ma zwiazek z moim problemem poniewaz nigdy tak dlugo nie czekalem zeby uruchomic silnik, nie jest tak za kazdym razem ale powiedzmy na 5 uruchomien 1 raz tak sie dzieje, moze traz naprowadze Was na odpowiednia diagnoze
-
Trudny rozruch
Tez myslalem ze moze miec na to wplyw poziomu paliwa ale, niestety czy pelny czy rezerwa jest tak samo, co do parkowania to raczej parkuje na niewielkim wzniesieniu
-
Trudny rozruch
Bledow nie bylo zadnych, dodam ze problem z uruchomieniem wystepuje nie za kazdym razem, mozliwe ze swiece zarowe zaczynaja nie domagac?
-
Trudny rozruch
Aq faktycznie jest chyba od nowosci i kiedys zaswiecila sie kontrolka akumulatora ale nie zwrocilen na to wiekszej uwagi. Ostatnio nie jexdzilem wogole tylko zona do sklepu ok 2 km, wczoraj przegonilem troche po autostradzie i dzisiaj odpalil normalnie Odswieze temat, jestem po wymianie filtra paliwa, kontroli akumulatora i sprawdzeniu bledow i czasami nadal nie odpala za pierwszym razem a dodatkowo wydaje mi sie ze problem nasila sie bo teraz jesli nie odpali za pierwszym razem toodpala za 3 lub 4, ktos ma jeszcze jakis pomysl
-
A4 B8 2.0 TDI 88KW - Wysokie spalanie?
Mi na trasie Frankfurt-Wroclaw pali 7,9 do 8,5 z tym ze tempomat ustawiam tak zeby nie przekraczal 3 tys obr czyli tak ok 180 km/h
-
okopcone koncówki wydechu
Faktycznie moze tak ma byc, ostatnio zwracam uwage na wdechy i kilka juz widzialem okopconych czarnych w tdi i to w 3-5 latkach
-
okopcone koncówki wydechu
Wszystko zalezy jakie trasy pokonujesz, znam przypadek w peugeocie 508 gdzie dpf zapchal sie przy 140 tys km, ja mam nalatane 250tys km i wydech czysciutki z tym ze czesto robie duze trasy