Treść opublikowana przez Robberto
-
Liga Dirt Rally - PS4
Jestem chetny ale tylko z czystej ciekawosci, poza tym jestem niedzielnym kierowca w dr4 i mam vzas na odpalenie konsoli tylko w weekendy, jesli liga w ogole wystartuje to napewno zagladne Robertnrmtk
-
wyciek z mechanizmu roznicowego
witam czy ktos posiada zdjecie spodu skrzyni multitronic? mam wyciek z mechanizmu roznicowego poprzez otwor technologiczny ktory znajduje sie obok zebrowanego dekielka na spodzie skrzyni, pytanie czy owy otwor powinien byc zaslepiony ?
-
chlodzenie oleju multitronic
witam problem polega na tym ze przy wiekszych predkosciach wyrzuca mi olej odpowietrznikiem, jak jest rozwiazane chlodzenie oleju w multi? auto co prawda a6 c7 ale skrzynia chyba bardzo podobna jak nie taka sama
-
Czy to odgłos łańcuszka rozrządu ?
U mnie to samo, tak pracują wtryski
-
Jakie amortyzatory polecacie do Audi A4 B8?
Sciagasz kolo ,nadkole i masz pełny dostep
-
Spotkania na drodze
Widziałem dzisiaj a6c7 RS6 piękna niebieska na klapie po lewej A6 a po prawej 2,0 TDI niestety prowadziłem i nie zrobiłem fotki ale jestem gotów jechać i pstryknąć fotke
-
Ilosc FPS w GTAV
Witam moje czasy z PC-tami zakonczyly sie na etapie Athlon Duron i win xp,teraz tez temat ogarniam ale nie bawia mnie gry ktore jak wiadomo potrzebuja mocnego sprzetu. Chodzi o to ze rok temu zmodernizowalem kompa dzieci na ktorym nie mozna bylo grac w ulubione GTA . Kupilem plyte procesor amd fx6300 8 gb ram i grafike gtx 970 po drodze dokupilem ssd i 1tb hdd a dzisiaj slysze ze komp slabo chodzi ze 60 Fps w gta to malo i tnie. Czy 60 fps to naprawde malo? Zastanawiam sie nad procesorem FX8xxx czy lepszy bedzie i5 bo na i7 jesCze nie zwariowalem. Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Wady i zalety 3.0 TDI V6
Na zimnym silniku po kilkugodzinnym postoju przy rozruchu lubi łańcuch zagrać, druga sprawa bezwzględnie każdy egzemplarz przed zakupem na podnośnik sciagasz osłony pod silnikiem, 3 litrowki lubią się rozszczelnic
-
antena satelitarna
Niech wypowiedzą się ci którzy mają bądź znają kogoś kto takiej anteny używa
-
antena satelitarna
Daj znać jak kupisz, sam jestem zainteresowany bo mam na balkonie 80 i trochę szpeci
-
antena satelitarna
Z tego co mi wiadomo to bez wzmacniacza powinno hulać a 15 m kabla to nic
-
antena satelitarna
Szukaj antena panelowa sat
-
Problem z obrotami
Wydaje się wszystko w porządku, jadąc z góry hamujesz silnikiem i obroty rosną w zależności jak stroma góra a po prostym jak nie przyspieszacz to obroty spadają, przynajmniej ja tak miałem w a4 i teraz też jest podobnie
-
Skrzynia S-tronic czy Multitronic w A4 B8?
- Przygoda na autostradzie
Odswieze temat. Wczoraj wymienilem niszczesna zime na lato i co sie okazalo: zimowka z ktorej wyszly druty to stara opona z 2007 roku marki federal. Mysle ze wiek opony byl przyczyna jej uszkodzenia. Fakt,moja wina ze tego nie dopilnowalem ale auto kupilem ok rok temu z dwoma kompletami kol gdzie stan bieznika byl bardzo dobry i to nie wzbudzilo moich podejrzen co do wieku opony. Teraz lato mam dunlopy z 2014 wiec ten sezon powinienem przejezdzic. Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka- Przygoda na autostradzie
Wyjasniam jeszcze raz ze opona nie wystrzelila tylko dostala bicia po prostu na biezniku wyszla banka z tym ze przy dosc duzej predkosci Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka- Przygoda na autostradzie
Nie pamietam jaka to opona cisnienie przed wyjazdem sprawdzalem 2.2 wszedzie na 4 ,opona na szczescie nie wystrzelila ale jechac dalej nie dalo rady ,potezne wibracje Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka- Przygoda na autostradzie
Zawsze przed wyjazdem sprawdzam i tez bylo tym razem nawet kontrolowalem 2x przy wymianie oleju ( stal na podnosniku) ale niestety tak bywa co do zapasu nie mam miejsca w bagazniku Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka- Przygoda na autostradzie
Zalozyli mi jedna opone sportiva snow win 2 takze jest nawet inna niz druga na osi ale jedziemy, co do predkosci to jasne ze nie caly czas 200 ale warunki byly wiec czemu nie Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka- Przygoda na autostradzie
Wracajac do domu jeszcze w swiatecznym nastroju kilka godz temu mialem dosc nie przyjemna przygode z opona. Zona prowadzi,tempomat ustawiomy na 200 i nagle potezny huk w samochodzie, oczywiscie zjezdzamy pierwszym zjazdem i co? Z opony wyszly druty a w zapasie akumulator i zestaw naprawczy,na szczescie niedaleko byl czynny warsztat calodobowy ale nowa opona z wymiana 215 eur. Takze zastanawiam sie czy nie kupic na przyszlosc dojazdowki. Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka- Wezwanie na serwis EA189 (23Q4) Diesel Gate w Audi
W maju mam przeglad czyli raczej bede musial to zrobic Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka- Wezwanie na serwis EA189 (23Q4) Diesel Gate w Audi
dzisiaj dostalem info od audi, pisza ze w tym roku zostane wezwany na akcje serwisowa to ok ale podaja ze spadnie nieco moc za to auto bedzie bardziej ekologoczne, dodatkowo bez przerobki nie dostane zielonej nalepki euro4, (niemcy)- Żarówki Xenon - kiedy wymienić ?
Zamienilem stronami ale teraz pytanie czy zamieniam calosc czy tylko zarowki i jesli zarowki to jak je wymontowac z gniazda? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka- Żarówki Xenon - kiedy wymienić ?
Podlacze sie pod temat,od dzisiaj prawa strona swieci mi na fioletowo a po kilku min gasnie na fisie komunikat ze slabo swieci a pozniej zapala sie spalona zarowka na wyswietlaczu, padla zarnik czy przetwornica? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka- Prosze o opinie Harman Kardon AVR 138
Oczywiscie ze jakosc dzwieku kolego Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka - Przygoda na autostradzie