Treść opublikowana przez Robberto
-
Jakie amortyzatory polecacie do Audi A4 B8?
Temat umarl, koledzy jakie amory szukac??? Co polecacie?
-
Jakie amortyzatory polecacie do Audi A4 B8?
Na wlepie mam 1BE
-
Jakie amortyzatory polecacie do Audi A4 B8?
No wlasnie , vin w serwisie, a kod skad odczytac? Dekodowac kod wyposazenia czy zczytac z amora?
-
Jakie amortyzatory polecacie do Audi A4 B8?
Ok ,wiec jak to sprecyzowac, po nr vin? Jestem zielony w tym temacie
-
Jakie amortyzatory polecacie do Audi A4 B8?
witam dzisiaj korzystajac z chwili wolnego czasu postanowilem ogarnac temat piszczacych klocow o ktorych pisalem w innym dziale, po zdjeciu prawego kola okazalo sie ze mam podpocony amortyzator ktory w przyszlosci bede musial wymienic. Jakiej firmy proponujecie zeby to pojezdzilo?
-
piszczace klocki
No dokladnie tez jestem ciekawy Poza tym piszczenie ucichlo,piszczy tylko jak przejade wiekszy odcinek na autotradzie
-
piszczace klocki
Piszczy przy koncu hamowania tzn przed zatrzymaniem, ok chodzi mi o to czy moze jest jakis plyn (specyfik) ktorym mozna psiknac na tarcze bez sciagania zacisku i przeczyscic klocek bo jak domysllam sie klocki lekko zeszklily sie i trzeba przetrzrc je drobniutkim papierem
-
piszczace klocki
Przy hamowaniu
-
piszczace klocki
Faktycznie pyla felgi czarne, po zalozeniu jechalen w trase (niemcy) gdzie wiadomo jak sie jezdzi i mozliwe ze kilka razy mocniejsze hamowanie bylo, klocki zakladal ogarniety mechanik
-
piszczace klocki
Podzespoly nie pamietam ale mialo byc cos lepszego a co do jazdy to przepisowo
-
piszczace klocki
witam ostatnio wymienialem klocki wszystkie kola i tarcze przod, po ok 3 tys km klocki piszcza, macie na to jakis prosty sposob, wiem ze mozna sciagnac zaciski i lekko przetrzec drobnym papierem ale jest moze cos prostrzego?
-
Multitronic wibracje 1200-1400 rpm
To i ja sie przylacze, mam podobne objawy i tez zastanawiam sie nad serwisem ale z tego co czytam tak ma byc, przy niskich predkosciach skrzynia lepiej pracuje w trybie "S" co z koleji skutkuje wyzszym spalaniem za to w trasie jezdze na "D", zastanawia mnie dwumasa mam nalatane 240 tys i powoli bedzie trzeba sie z tym liczyc...
-
Co myślicie o gazie do 2.4
Mialem 5 samochdow z gazem i w kazdym byl na poczatku problem z elektryka a dokladniej kable wys napiecia, po wymianie kabli i swiec wszystko chodzio cacy, najmilej wspominam A6 2,4 V6 jedyny problem to stare przewody ktore o zgrozo wymienilem na uzywki i fura smigala bez najmniejszego problemu , zrobilem tak ok 100 tys km i wszystko bez najmniejszego problemu jesli chodzi o LPG spalanie duze ok 15-17l/100km ale predkosc autrostradowa 160-200. Gaz w tym silniku jak najbardziej POLECAM !!!
-
Jaka plyta procesor pamiec i grafika?
Juz za pozno na i5 kupilem plyte ASRock 960GM-VGS3 FX i procek AMD FX 6300 i to chce rozbudowac
-
Jaka plyta procesor pamiec i grafika?
ok wiec postanowilem nieco zwiekszyc budzet na rozbudowe, na poczatek planuje kupic cos takiego: http://www.ebay.de/itm/Bundle-AMD-Bulldozer-FX-4300-4x4-00GHz-8GB-DDR3-USB3-0-ASUS-Mainboard-/380378790223?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item589057b94f a w najblizszej przyszlosci grafike. Bedzie to smigac?
-
Jaka plyta procesor pamiec i grafika?
ojjj to chyba bede mial na sprzedaz GTA V dzisiaj zakupione...
-
Jaka plyta procesor pamiec i grafika?
musial bym rozkrecac boudowe, zasilacz kupiony nowy za 200zl w grudniu
-
Jaka plyta procesor pamiec i grafika?
zasilacz mam 500W dysk sata 500 ,napedy DVD etc...
-
Jaka plyta procesor pamiec i grafika?
Witam, chcial bym odnowic mojego blaszaka tak zeby ruszylo GTA V obecnie mam 32 bitowa "7", grafike GF GTX 7900 i intel core duo 2ghz chce wymienic plyte procesor pamiec grafike. Co polecacie zeby zmiescic sie w 1000 zl
-
zolta kontrolka ze znaczkiem akumulatora
Witam Dzisiaj rano przed uruchomieniem silnika zapalila sie zolta kontrolka ze znaczkiem akumulatora, zapalic zapalil ale nie krecil jak zawsze dodam ze wczoraj troszke sprzatalem i ok 1,5 h gralo radio, czy aku jest na wykonczeniu czy moze wystarczy go troche podladowac, po krotkiej jezdzie palil normalnie ale obawiam sie ze czeka mnie pierwszy wydatek...
-
PROBLEM - grzanie bocznej szybki avant
hehe wlasnie dzisiaj tez zastanawialem sie dlaczego nie grzeja ale teraz juz wszystko jasne
-
Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
w poniedzialek wymieniam w serwisie chca 280 eur , dam znac jak wymienie olej wymieniony z wpisem do ksiazki 7l po prawie 30 eur/l