Treść opublikowana przez Robberto
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
Jesli tak to wyglada ze kolejne 250 kkm bym przelatal
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
Kupilem imbus w serwisie skody w koszalinie 100mm i jestem w trakcie wymiany, faktycznie kupa roboty przy tym , ciekawostka taka ze przy przebiegu 247 tys imbus nosi minimalne slady zluzycia, myslicie ze juz ktos to wymienial, ja kupilem auto z przebiegiem 230 tys , wyjety imbus ma 70mm i posiada z dwoch stron nagwintowany otwor
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
Mozesz napisac gdzie kupowales imbus i ile Cie to kosztowalo z wymiana ?, tez mam zamiar za kilka dni to robic
-
Jakie amortyzatory polecacie do Audi A4 B8?
Czy moze ktos sam wymienial tylne amortyzatory, pytam bo ostatnio robilem hamulce i przygladalem sie amortyzatorom, wydaje mi sie ze trzeba dosc wysoko podniesc auto zeby amor swobodnie wyciagnac
-
problem z bagaznikiem mercedes c180
Problem rozwiazany, jak w kazdym samochodzie w ktorym akumulator znajduje sie w bagazniku , gdzies w komorze silnika musi byc "+" do awaryjnego uruchomienia silnika i tak bylo w tym przypadku
-
Wskaźnik Poziomu Akumulatora....
Podaj jaki typ akumulatora bo tez mnie czeka wymiana z tym ze chce to zrobic sam
-
Jaka plyta procesor pamiec i grafika?
Zamowilem gtx 970...
-
problem z bagaznikiem mercedes c180
Nie widzialem tego auta ale jesli akumulator w bagazniku to pod maska musi byc wyprowadzone zlacze awaryjnego podania pradu, chyba dobrze mysle...?
-
problem z bagaznikiem mercedes c180
witam, koledzy pomozcie, sasiadka wyjezdzajac na urlop zostawila w mercedesie otwarte drzwi, po powrocie zastala rozladowany akumulator, problem w tym ze nie moze dostac sie do bagaznika w ktorym znajduje sie akumulator, nie wie czy ma popsuty zamek czy moze inny klucz jest do bagaznika, pytanie jest takie, czy pod maska znajde jakies punkty do ladowania akumulatora, jest to stary mercedes c180 z 94r
-
Kołobrzeskie A4 .........
Szkoda, fajna miejscowka na spocik, mozna bylo sie poscigac , 1/4 mili itp... A wiec milego spota a ja i tak przyjade do Kolobrzegu
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ehhh szkoda, bede w Kolobrzegu od 2 sierpnia a co do lokalizacji pomyslcie o starym lotnisku Bagicz, nie wiem czy jest jeszcze do niego dostep ale kiedys bylem tam na zlocie...
-
Trudny rozruch
Ok .Czyli swiece odpadaja
-
Trudny rozruch
Tak zrobie ale gdyby tylko to bylo przyczyna to na rozgrzanym silniku tez powinno byc cos nie tak a po uruchomieniu zimnego i ponownym odpaleniu jest ok, jutro podjade do serwisu zapytam ile krzycza bo w polowie lipca jade do PL i jesli bedzie duzo taniej to zrobie to w Polsce
-
Trudny rozruch
Kreci identycznie ,ale drugi dzien z rzedu nie odpala za pierwszym razem , silnik uruchamia sie za 2-3 razem, na cieplym jest tak samo jak na filmie czyli od razu
-
Trudny rozruch
Po wcisnieciu kluczyka bez hamulca wlacza sie zaplon i tez na chwile zapala sie spirala grzania swiec ,po docisnieciu bez hamulca wyciagam kluczyk i operacja ponowna z tym ze wciskam hamulec i rozrusznik uruchamia sie, na oko wykonuje jeden obrot i powinien odpalic co nie zawsze uruchamia silnik
-
Trudny rozruch
Tankuje tylko aral lub shell i tylko w DE bo tutaj mieszkam i mam dziwne przeczucie ze to nie filter o ktorym mowa, dzisiaj odpalil za drugim razem ale grzalem 2x swiece, pytanko jak odpalacie swoje motory, moze robie cos nie tak...
-
Trudny rozruch
Wedlug ksiazki powinien byc wymieniony 5 tys km temu
-
Trudny rozruch
Tego niestety nie wiem, ja nie wymienialem, musze do ksiazki zerknac
-
Trudny rozruch
Witam, auto posiadam ok pol roku i kilka razy przytrafilo sie ze po wcisnieciu kluczyka silnik nie uruchomil sie, dopiero za 2-3 razem odpala. Moze zle go uruchamiam... a robie to w ten sposob ze naciskam kluczyk trzymajac juz wcisniety hamulec (automat), poroblem wystepuje tylko z rana na zimnym silniku.
-
Jaka plyta procesor pamiec i grafika?
Faktycznie moze cos z tego bedzie, nie pali sie, pozyjemy -poczekamy
-
Jaka plyta procesor pamiec i grafika?
Budzet jaki chce przeznaczyc to 300-350 eur
-
Jaka plyta procesor pamiec i grafika?
A wiec nadszedl czas na grafike, co proponujecie do tej konfiguracji, mysle o GTX 780
-
zakup tv - help!
Ostatnio w realu byla promocja, telefunken 49' fhd,smart tv , wifi, dvbt, tuner sat, 360 eur z tym ze to w de, moze w pl tez bedzie
-
Pytanie o Multitronic w rocznikach 2012+
Obroty przy tempomacie w zaleznosci od wzniesienia i obciazenia samochodu mogą nawet wzrosnac do 4 tys ale jest to chwilowe do podtrzymania predkosci, ja staram sie nie przekraczac 3 tys obr i wtedy predkosc mam 175-180 i to nieustanne 8 l/100km...
-
Jakie amortyzatory polecacie do Audi A4 B8?
Tyle ile trzeba dac za dobre