Treść opublikowana przez czechcu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jutro sprawdzimy ale wydaje mi się że nic nie dzwoni jak otworzysz drzwi w B6
-
Prośba o analizę logów 1.8T BEX
sprawdź szczelność na wtryskach i tych plastikowych gniazdach wkręcanych w kolektor ja je będę wymieniał na dniach i może to coś zmieni bo zbiera mi się wkoło nich troszkę oleju A dzisiaj czeka mnie czyszczenie przepływomierza na który nikt nie stawia ale warto spróbować Te ostatnie logi wyglądają całkiem całkiem choć expertem nie jestem korekty 3,0 to chyba dopuszczalna norma logi na serii na PB 98 przed czyszczeniem przepływki http://vaglog.pl/log_214045.html Logi na serii po czyszczeniu przepływki na V-power nitro + http://vaglog.pl/log_216186.html Może coś ci to pomoże
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przepływka wyczyszczona (prawie bo wszystko nie zeszło) i korekty zapłonu spadły znacznie (może to przyczyna palikwa Vpower) ale jedno z dwojga pomogło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Już dzisiaj dojechały ferodo premier od wandey-a więc pewnie do wieczora znajdą się na aucie ale może następnym razem sprawdzę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
slo ten który pokazałeś jes 6-cio kątny a tam jest 5-cio kątny no i oczywiście z dziurką
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
torx taki występuje oczywiście ale poradziłem sobie szczypcami czołowym Jak się nie ma co się lubi... (10 lat w narzędziach pracuje a tu jakiegoś torxa brak no masakra )
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzie kupie w poznaniu?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czyścił ktoś z was przepływomierz?
-
Prośba o analizę logów 1.8T BEX
i jak udało się podmienić n75? Jestem ciekaw rezultatów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ile za te ori?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry, Jakiej firmy klocki na przednią ośkę polecacie na ori tarcze bo chyba jeszcze jedną zmianę wytrzymają?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kuba oddawał swoje na malowanie zagadaj z nim czy był zadowolony
-
Co szybsze? A4 B6 1.8T po modach czy A6 C6 3.0TDI ?
A kiedy te wyścig ?
-
Co szybsze? A4 B6 1.8T po modach czy A6 C6 3.0TDI ?
ja mam jakieś 233KM i z BMW 330 kompleksów nie mam ale piszę o prędkościach 120-210km/h bo mam jedną ośke i na stracie bieda ale powinieneś dać rade bo zmodzone 1.8T zapier... A C6 waży na bank więcej niż te 1750 (wywal zapas i zbędne graty każdy kilogram na wagę litra finlandii )
-
Co szybsze? A4 B6 1.8T po modach czy A6 C6 3.0TDI ?
a 100 na drugim biegu wykręcisz? A6 z tym motorem tylko tyle waży?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdzieś ci się wyczepił węźyk od podciśnienia przerabiałem to u teścia jakiś czas temu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
9-ty może mi będzie pasował ale 10-tego jestem na komunii
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszyscy się wynieśli że taka cisza?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mi pasują terminy z wyłączeniem 9-10 .05
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Odezwij się do użytkownika Pepin ogarnie temat na bank
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki panowie !! frekwencja rewelacja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Auto troszkę głośniejsze ale różnica jest znikoma Jeżeli chodzi o różnice w przyśpieszeniu to auto stało się bardziej "agresywne" inaczej reaguje w momencie jak wciskasz i puszczasz gaz jak się to przekłada na rzeczywiste parametry jeszcze nie wiem. Jeżeli chodzi o minusy to bandaż którym owinąłem DP to czuć go w aucie na postoju możliwe że to ustąpi. \ Oczywiście check się zapalił ale już nad tym pracuje. Jeżeli chodzi o samo DP to tylko walić do Inkognito bo wszystko pasuje idealnie Uszczelki tylko ori albo ze strony fmic.pl łączny koszt to 475zł z własnym montażem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Analiza logów dynamicznych Bex
to kiedy ?- Analiza logów dynamicznych Bex
Była wymieniana 2 krotnie aktualna również pochodzi z Bex-a i w poprzednim aucie było wszystko ok Dodatkowo zostały zmienione świece na platynowo irydowe i nadal brak poprawy - Analiza logów dynamicznych Bex