Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czechcu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czechcu

  1. Graty fury bo rwie cycki [emoji16] Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka
  2. Raczej nie odstawales. Przełączyłem na pb przy światłach wcześniej Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka
  3. Przeplywka pokazuje za mało, więc albo ona albo szczelność Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka
  4. Pochowani po kątach boją się odezwać Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka
  5. Jakiś spot by się przydał bo cisza na maxa się zrobiła [emoji4] Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
  6. Ja przymierzam się do sprzedazy Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
  7. czechcu odpowiedział(a) na petrosdbz20 temat w Audi A4 B6/B7
    Bez płynu spokojnie na ta chwilę możesz odpalić i wjechać na lawete. Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
  8. Lista na spot: Niediela 17-ta M1 1.czechcu Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
  9. Raczej Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
  10. Ha ha ha... mi niedziela pasuje Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
  11. Na to wyglada Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
  12. Podsumowując moje drgania to występują: -przy ruszaniu na maksymalnie skręconych kołach - przy obrotach 2700-3100 na biegach 4,5,6 (po przekroczeniu tych obrotów cisza) - zaczynają się od tyłu i są przenoszone na całą budę Ma ktoś jakiś pomysł?
  13. Powyżej 3000 obr ustają więc sam już nie wiem Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
  14. Zastanawiam się nad założeniem moich starych polosi bo rozmiar mają chyba ten sam Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
  15. Bardziej bym obstawial przeguby wewnętrzne bo drżenie pojawią się przy skreconych kołach na maxa i ruszaniu Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
  16. Quattro już jeździ i wszystko piknie z wyjątkiem wibracji w zakresie obrotów 2700-3000 od 4-6 biegu. Karoseria wpada w wibracje, pojawia się tępy głuchy dźwięk jak przy jedzie po tarce. Powyżej tych obrotów kompletna cisza nawet przy dużych prędkościach. Macie jakies pomysły? Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
  17. Przekladka zakończona miała być pierwsza jazda i przy odpowietrzaniu wysprzeglik się złamał. Pytanie takie.. W skrzyni od dawcy miałem wysprzeglik Sachs i w swojej skrzyni również Ale różnica polega na średnicy wezyka tego metalowego. U dawcy była mniejsza i przelozylismy wysprzeglik z mojej skrzyni Ale niestety zdechł. Spotkał się ktoś z tym ze oba auta bex ten sam rocznik, obie skrzynie 6b A różne w ysprzegliki? Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
  18. Ja rozwiercilem nity przy tym uchwycie odcietym z naddatkiem i przyspawalem sam katownik Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
  19. Zakładasz wał i przykrecasz podpory A później przykladasz do karoserii i zaznaczasz Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
  20. Panowie czy wał od strony dyfra ma też jakąś amortyzację drgań tak jak od strony skrzyni? Bo są w nim jakies 4 otwory na śruby Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
  21. Za ubogo na gazie. Niech gazownik się przylozy albo samemu ogarnąć Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
  22. Projekt zmierza w dobrym kierunku. Powodzenia w modach [emoji6] Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
  23. Tak mam zamiar robić sam [emoji38] Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
  24. Panowie mam zamiar założyć Q od bexa do bexa. Poniżej spis części które udało mi się wyczytać w tym wątku, ale pytanie do tych co zakładali czy coś jeszcze jest potrzebne.. Skrzynia, wał, dyfer, całe tylne zawieszenie z hamulcami, ( sprężyny, amory?) bak, półosie, linki od hamulca ręcznego, osłony termiczne tłumik pompa abs podpora wału wybierak - obie skrzynie będą 6b więc to chyba nie będzie potrzebne osłony plastikowe tylne podłogi te koło zbiornika uchyt po poduszkę skrzyni (poduszka z tego co czytałem jest ta sama) Pytanie czy przy samej przekładce takie elementy jak łożysko igiełkowe, zimering ten uszczelniający między skrzynią a silnikiem kupować nowe czy pakować stare? Z góry dzięki za odpowiedź
  25. To 16:00 czy 17-ta? Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.