Treść opublikowana przez czechcu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak dzisiaj się nie stocze na maxa to dotre Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Można coś pomyśleć... jak będzie frekwencja to ja się piszę
-
1.8T BFB PROŚBA O OCENĘ LOGÓW
Nie trzyma bo program na wyrost pod takie turbo jak K03. Cofanie zapłonu po byku . Na moje do poprawy i to szybko. Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
-
Prośba o ocenę logów - przed Chipem
002+ 115, 020+118 Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 15 minutes later A gazie zrób 002+033 Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
-
Prośba o ocenę logów - przed Chipem
Ja bym zaczął od diagnozy pompy i sprawdzenia szczelności. Korekty krótkoterminowe wskazują na zbyt mało paliwa lub jakąś dziurę w dolocie Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki za spotkanko[emoji5] Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
-
Jakie macie przebiegi w swoich 1.8t ?
151k 2004r Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co zwalasz na mnie ? Myślę, że na M1 jeszcze za zimnawo Zawartość dodana 2 minutes later Ja tam chyba podjadę na myjke bo tyle wiary że trzeba jakoś wyglądać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
3.czechcu 4. Maciej 6001 Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To robimy tego spota w Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 0 minutes later Niedzielę? I tak felg nie pomaluje bo za zimno wrr.. Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak będziesz chciał to mogę zerknąć ale nic nie obiecuję. Magikiem nie jestem ale pare1.8t już widziałem Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
-
Kontrolka ESP
Przeplywka ori Bosch? Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
-
Ocena logów 1.8T - Szarpanie na LPG
zrób logi te co łukasz pisze i będzie widać co i jak z dawką gazu
- Błedy AVJ
- Błedy AVJ
-
Dodatkowy czujnik ciśnienia oleju 1.8T
dziękować za wskazówkę, muszę tam zerknąć... ale dostęp rewelacja
-
Dodatkowy czujnik ciśnienia oleju 1.8T
Witam, Chcę dołożyć czujnik ciśnienia oleju i podłączyć go do v-fiz. Czy w podstawie filtra oleju w BEX-ie jest miejsce na takowy czy muszę dokładać podstawkę pod filtr na dodatkowe czujniki? http://www.oemepc.com/audi/part_single/catalog/au/markt/RDW/modell/A4/year/2004/drive_standart/249/hg_ug/115/subcategory/115045/part_id/252935/lang/e#sec_6
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba znowu same 1.8T co się stało z tymi dieslami?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak będą chętni to wpadne Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
-
1.8T BEX, DV upuszcza ciśnienie przy nagłym przyspieszaniu.
skoro dv jest sprawny to sprawdź szczelność bo problemów jest więcej. Spore cofanie zapłonu, turbina nie osiąga zadanego programu. to tak na początek. DV-ka upuszcza bo masz spore przeładowanie w tym zakresie co piszesz. Czyli albo N75 nie daje rady albo wyżej wymieniona nieszczelnośc.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Eee czepiasz się [emoji38] A może się wiara ruszy z chaty kto wie Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na spotka bym nie liczył chociaż auto umyte [emoji4] Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Głuchowska 1
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartek a ty jakiś czas temu chciałeś się ze mną pogonić ?? Mogłeś podlecieć do mnie pod firme
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chyba się tam jutro przejadę zapytać co i jak