Treść opublikowana przez czechcu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o widzę że już jestem wpisany
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to spoko.. a spalanie wzrosło?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ktoś tu jeszcze zagląda? Przemo jak tam auto?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry ✋ Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
-
[BFB] wypadanie zapłonów, brak hamowania
bardziej chodziło koledze o logi dynamiczne 002, 011, 020, 031, 032, 033, 034, 115, 118 możesz robić parami np. 115+118, 033+002, 020+31 Dynamiczne czyli od 1500 ob.. i gaz w podłogę tak do czerwonego pola na obrotomierzu. Po tym co piszesz też bym sprawdzał eżektor i jego okolice
-
Audi A4 B6 - Wskazówka dziwnie leci w dół
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/321815-reanimacja-czujnika-polozenia-pedalu-sprzegla-a4-b67/
-
Audi A4 B6 - Wskazówka dziwnie leci w dół
czujnik położenia pedału sprzęgła? adaptacja przepustnicy? szczelność? Od tego bym zaczął
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To szykuje się tłusty spot.. Fazzi a ty gdzie się wybierasz?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jest spoko... dobrze ze udało Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Eee to takich makit to ja w życiu sporo sprzedałem Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
myślę że kc 17-ta?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To sobie roboty narobiles Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to kc? Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To dla pewności lista, 1.czechcu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ta niedziela mi też pasuje, do zoba!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to kiedy?
-
II sonda - i dziwne problemy
dla samego coolera nie musisz specjalnie robić korekty softu powinno być ok. Ciśnienie sprawdzasz wpinając się w listwę paliwową (wężyk + manometr do 6 bar starczy) Ale sprawdzenie szczelności dolotu też obowiązkowo. przyjrzałem się i widzę że ty już masz jakiś program ale turbo nie do końca chce to ogarnąć więc zacznij od sprawdzenia szczelności albo ten program kupowaty
-
II sonda - i dziwne problemy
12 stopni cofania to praktycznie stan zapalny więc musisz się najpierw tym zainteresować na PB. Pompa nie buczy? sprawdź ciśnienie paliwa przy bucie bo słabo to wygląda... jaki przebieg? jak coś to wtryski od bexa posiadam na zbycie ale zanim się udasz na program to cofanie na serri powinno być 0.0, uzupełni logi o 002+118
-
II sonda - i dziwne problemy
bardziej jakaś nieszczelność, może adaptacja przepustnicy by pomogła.. a pierwszej sondy nie ruszałeś czasami?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry na wieczór
-
Szarpie na LPG podczas przyspieszania.
chłopaki dobrze piszą albo za ubogo albo za bogato a jak gaziarz chce zmieniać cewki to ty zmień gaziarza
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak chcesz to mogę ci to ogarnąć.
-
Prośba o analizę logów
zrób kpl. logów i wstaw, Na tą chwilę troszkę wysokie czasy wtrysków
-
Prosze o analize logów.
No to odpowiedź jest prosta, turbo nie ogarnia tematu dodatkowo temperatura w dolocie za wysoka
-
Prosze o analize logów.
Kiedy był robiony program i czy wcześniej też błąd występował? Szczelność raz na jakiś czas warto sprawdzić,