Treść opublikowana przez muunv
- B7 Crew
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
235/45
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Owszem, popieram dystanse. Ale akoro mozna dorwac felgi, jakie sie podobaja w innej konfiguracji to lepiej poszukac innej konfiguracji.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Bedzie mega schowane. Mozliwe, ze bedzie ocierac o zacisk.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Nie bedzie.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Wejdzie tak, ze raczej nie bedzie juz luzu. Siadzie bardzo dobrze, rowno z blotnikami.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Nic trzec nie bedzie, bo na takich oponach wychodzily b7. Felga z tymi parametrami tez wejdzie idealnie.
-
Zapaszki do auta
Wiesz, dla kazdego inny zapach bedzie ladny Dla mnie nr 1 jest Coronado Cherry.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Nie powinno byc, jesli juz to minimalny. Ja na 9j mialem 225/35 i byl lekki naciag, ale spoko wygladalo i spoko sie jezdzilo
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
225/35
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
@jaras99 na przod mozesz wrzucac apokojnie 20mm. Co do tylu to 25mm powinno podejsc, ale najpierw bym to zmierzyl
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Czy 1bv czy 1ba, to wejda te felgi ktore wyslales. Jeszcze dystans 5mm wrzucisz.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Nie zastanawia sie ktos nad sprzedaza bexa Q lub 1.9tdi Q?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Szpachla i malowanie
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Pieknie wyszlo! Jedna z nie wielu B7, ktorych zazdroszcze
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Nie ma co sie pytac, tylko wystarczy poczytac ze zrozumieniem. Opony to 225/40 ja bym ladowal. Ew 235/40.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Ludzie, zacznijcie czytac ze zrozumieniem! @r7adek skoro Ty masz 8.5j to sam sobie odpowiedz czy wejdzie to kolo. Mozesz miec 9-9.5j i nie bedzie ocierac. Nie pamietam nicku kolegi, ale wpakowal 10j JR i tez nie tarlo.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Przeczytaj 3-4 posty w gore. Otwor 66.6 ma juz b8. Musisz do nich zastosowac pierscienie centrujace.
-
2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...
Albo mi sie wydaje, albo strasznie zapyziala skore masz, bo sie strasznie swieci Koncowli z aliexpress?
-
Kolejny Avancior V6
Dokladnie
-
Kolejny Avancior V6
No wlasnie troche lipa, bo nie widac takich rzeczy ?
-
Kolejny Avancior V6
Niestety nie weszlo
-
Kolejny Avancior V6
Tak, koledzy ktorzy zajmuja sie dorywczym handelm, licytuja na tej stronce Wlasciciel strony pobiera 10% od wygranej kwoty. www.swisscars.pl Tylko jest widoczna chyba jedna zakladka, po zarejestrowaniu sie, jest kilka zakladek.
-
Kolejny Avancior V6
Wiem tylko, ze to oznaczenie silnika Mamy w swojej ofercie serwis BMW, chlopaki (mechanicy) mowili, zeby smialo licytowac, bo MOZE kielich nie dostal, a turbiny sa spoko. Ew mala turbina moze stwarzac problemy. Co do konwertera to prawda, ze przy ~300.000km przydalaby sie regeneracja. Mialem juz jedna e61, troszke poszarpywala czasami skrzynia. Jedyne co mnie drazni w e60/e61 to naglosnieni. Hi-Fi LoudSpeaker, kto to w ogole ***** dopuscil do sprzedazy?