Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Et 33. Pamietaj, ze czarny zawsze wydaje sie optycznie mniejszy.
  2. Owszem, popieram dystanse. Ale akoro mozna dorwac felgi, jakie sie podobaja w innej konfiguracji to lepiej poszukac innej konfiguracji.
  3. Bedzie mega schowane. Mozliwe, ze bedzie ocierac o zacisk.
  4. Wejdzie tak, ze raczej nie bedzie juz luzu. Siadzie bardzo dobrze, rowno z blotnikami.
  5. Nic trzec nie bedzie, bo na takich oponach wychodzily b7. Felga z tymi parametrami tez wejdzie idealnie.
  6. Wiesz, dla kazdego inny zapach bedzie ladny Dla mnie nr 1 jest Coronado Cherry.
  7. Nie powinno byc, jesli juz to minimalny. Ja na 9j mialem 225/35 i byl lekki naciag, ale spoko wygladalo i spoko sie jezdzilo
  8. @jaras99 na przod mozesz wrzucac apokojnie 20mm. Co do tylu to 25mm powinno podejsc, ale najpierw bym to zmierzyl
  9. Czy 1bv czy 1ba, to wejda te felgi ktore wyslales. Jeszcze dystans 5mm wrzucisz.
  10. muunv odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rozwazam
  11. muunv odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie zastanawia sie ktos nad sprzedaza bexa Q lub 1.9tdi Q?
  12. Nie ma co sie pytac, tylko wystarczy poczytac ze zrozumieniem. Opony to 225/40 ja bym ladowal. Ew 235/40.
  13. Ludzie, zacznijcie czytac ze zrozumieniem! @r7adek skoro Ty masz 8.5j to sam sobie odpowiedz czy wejdzie to kolo. Mozesz miec 9-9.5j i nie bedzie ocierac. Nie pamietam nicku kolegi, ale wpakowal 10j JR i tez nie tarlo.
  14. Przeczytaj 3-4 posty w gore. Otwor 66.6 ma juz b8. Musisz do nich zastosowac pierscienie centrujace.
  15. Albo mi sie wydaje, albo strasznie zapyziala skore masz, bo sie strasznie swieci Koncowli z aliexpress?
  16. Dokladnie
  17. No wlasnie troche lipa, bo nie widac takich rzeczy ?
  18. Niestety nie weszlo
  19. Tak, koledzy ktorzy zajmuja sie dorywczym handelm, licytuja na tej stronce Wlasciciel strony pobiera 10% od wygranej kwoty. www.swisscars.pl Tylko jest widoczna chyba jedna zakladka, po zarejestrowaniu sie, jest kilka zakladek.
  20. Wiem tylko, ze to oznaczenie silnika Mamy w swojej ofercie serwis BMW, chlopaki (mechanicy) mowili, zeby smialo licytowac, bo MOZE kielich nie dostal, a turbiny sa spoko. Ew mala turbina moze stwarzac problemy. Co do konwertera to prawda, ze przy ~300.000km przydalaby sie regeneracja. Mialem juz jedna e61, troszke poszarpywala czasami skrzynia. Jedyne co mnie drazni w e60/e61 to naglosnieni. Hi-Fi LoudSpeaker, kto to w ogole ***** dopuscil do sprzedazy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.