Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Myslalem, ze troche tansza zabawa. Ale za kawalek plastiku w aso 150 i 170zl? Przegiecie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzieki wielkie Nie wiedzialem nawet, ze taki temat jest Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Potrzebuje nr malego i duzego pokretla do rnse, najlepiej w chromie. Jak je zdemontowac zeby nic nie polamac? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Bedzie Ci normalnie wszystko dzialac. Mam boczne fotochromy, sciemnione szyby i jest gitara Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Taka opcja pewnie jest ale tylko w duzych zakladach. Bo u zwyklego gazownika z doskoku napewno nie ma A jak slusznie zauwazyl@jacek70, pytanie trzba skierowac do gazownika. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zobacz ofertę: AUDI A4 B6,B7 LISTWY PROGOWE (2 szt) NOWE!!! http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6993467712http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6993467712 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Przy 1be nic Ci dobjac nie bedzie. Mi przy -45 nie dobija, woec Tobie tym bardziej. Przod bedzie idealnie przy et30, a tyl to nawet et 28/27. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Taki wlacznik ze Skody podpsuje p&p? Zobacz ofertę: Włącznik świateł Fabia III Octavia III 5E0941431F http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6577957464http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6577957464 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Po co pchac na 8” 235? Wedlug mnie za szeroka opona na taka felge i nie ma w tym sensu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Jesli 19” to tylko zawoas w dol. Bedzie dobra koza Jak noe chcesz sie ladowac w kosztu to wrzuc chociaz 1be lub 1bv. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Czyli bedzie temat [emoji16][emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Gratki [emoji1319] Co za motorownia tam siedzi? Mam nadzieje, ze bedzie temacik? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Hahahahahah :D Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Najwaznejsze, ze problem rozwiazany Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Ja tam uzywam tego co najszybsze czyli mms lub messenger. Raczej nikt nie bedzie wieszal na scianie tego co mu wysylam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Messenger tez strasznie psuje jakosc zdjec, niestety. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Wyszlo zaje***cie [emoji1319][emoji1319] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Smialbym sie jakby „x” chodzil na 11, tak samo jak jego poprzednicy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Skad wytrzasnales te klamki? To sa oem od rs? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Czyli mniej baterii ciagna apki dzialajace „w tle” niz wylaczone?@GreGoriO Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Wymienic baterie? W moim przypadku to predzej w leb soboe strzelic. Zmienilem 6 na 7 doslownie kilka dni temu. 7 kupilem nowiutka, jeszcze w folii z PLAY, tak wiec bateria raczej sprawna... Nie powiem, roznica w szybkosci urzadzenia jest ogromna ale tak jak pisalem wczesniej, 11-stka daje d*py nawet na 7. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Powiem Ci, ze to naprawde wydarzenie Trzeba bylo przejsc tyle iOS-ów zeby sie tego doczekac Ja mam odczucie co do 11-stki takie, ze bardziej muli, bardziej zzera baterie i nie jest stabilna :/ Nic po za tym. Chetnie bym wrocil do nizszej wersji. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzieki! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. O wlasnie! Dzieki wielkie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ma ktos nr haczyka w ktory zapina sie rolete drzwi bocznych? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.