Treść opublikowana przez muunv
-
Wariuje centralny zamek i światła awaryjne
To, ze jest suchu jeszcze nic nie znaczy. Moze poprostu jego czas minal. Zobacz jaki masz nr i popros kogos kto ma taki sam o przepiecie do Ciebie. Mialem kiedys b6 z takimi objawami i modul byl suchy, kupilem drugi i jak reka odjal. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
niepokojace buczenie/szumienie w okolicy lewego przedniego koła A4 b5 98r.
Moze lozysko Ci sie sypie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Black Avant z dodatkami S4,gwint AP, ASA 19" by Cygan ;)
Fajnie sie prezentuje [emoji4]Masz jakies lepsze foto tych felg? Pokaz srodek i dupke [emoji14][emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Masa wrogiem predkosci Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Masz tu kilka zdjec jak wyglada to u mnie () Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI BKN - sprawdzenie świec VCDS
Da sie vcds'em sprawdzić czy wszystkie świece dobrze się spisują? Zrobiło się chłodno i długo musze go kręcić zanim zaczai, ale pali z pierwszego po nocy. Później jak już jest rozgrzany pali po 1-2 sekundach. Obstawiam świece i z tąd moje pytanie
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Drugie forum do ktorego powinienes sie zapisac, to AA... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
Fotele kosmos Tyl tez recaro i boczki? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Mam ceny hurtowe Pracuje poprostu w serwisie samochodowym Ale zanim tu pracowalem to mialem takie same ceny, bo moj przyszly szwagier pracuje w AutoPartnerze i tez mi dawal/ daje takie znizki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Jak sciagniesz tablice to bedziesz widzial Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Zalezy jaka masz blende, ta co ja mam sie otwiera. Podesle jutro foty bo mam auto u mechaniora Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Serio? W szkole tez byl taki dowcipny? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Ale w ogole ktos jezdzi do Bydgoszczy? http:// Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Tak wlasnie robie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
W sumie to nie pamietam.. Musze zerknac Ale wkladasz tablice i tak jakby zamykasz blende, przykrecasz od dolu chyba 2-iema srubkami i tyle Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Nie przykrecalem, ja poprostu mam taka blende. Jest kilka rodzaji tych blend w s line. Jest gdzies na forum rozpiska z poszczegolnymi rodzajami. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Masz racje, oby Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
http:// Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Kilka czesci, ktore wymagaja wymiany + lozysko z piasta (pp) oraz musze gdzies dorwac obie poduchy silnika z czujnikami Poza tym nic narazie sie z autem nie zmienilo. Wystawilem A4 w dziale sprzedam ale widac swiatelko w tunelu i nie bede musial go sprzedawac Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Mistrzowsko wyglada ta b6, szczegolnie w tyl kolorze Powodzenia w modach Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie felgi 16'' do audi b7 3.0 tdi
16” 7.5j i max et45. To na 100% podejdzie Ci pod przednie zaciski. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
FroS-t wpadam na sesyjke do Ciebie :fap: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
10mm przy et35 i 8j? Zmierz jeszcze raz... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew