Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. To, ze jest suchu jeszcze nic nie znaczy. Moze poprostu jego czas minal. Zobacz jaki masz nr i popros kogos kto ma taki sam o przepiecie do Ciebie. Mialem kiedys b6 z takimi objawami i modul byl suchy, kupilem drugi i jak reka odjal. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Moze lozysko Ci sie sypie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Fajnie sie prezentuje [emoji4]Masz jakies lepsze foto tych felg? Pokaz srodek i dupke [emoji14][emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Masa wrogiem predkosci Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Masz tu kilka zdjec jak wyglada to u mnie () Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Da sie vcds'em sprawdzić czy wszystkie świece dobrze się spisują? Zrobiło się chłodno i długo musze go kręcić zanim zaczai, ale pali z pierwszego po nocy. Później jak już jest rozgrzany pali po 1-2 sekundach. Obstawiam świece i z tąd moje pytanie
  7. Drugie forum do ktorego powinienes sie zapisac, to AA... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Fotele kosmos Tyl tez recaro i boczki? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Mam ceny hurtowe Pracuje poprostu w serwisie samochodowym Ale zanim tu pracowalem to mialem takie same ceny, bo moj przyszly szwagier pracuje w AutoPartnerze i tez mi dawal/ daje takie znizki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Jak sciagniesz tablice to bedziesz widzial Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Zalezy jaka masz blende, ta co ja mam sie otwiera. Podesle jutro foty bo mam auto u mechaniora Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Serio? W szkole tez byl taki dowcipny? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Ale w ogole ktos jezdzi do Bydgoszczy? http:// Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Tak wlasnie robie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. W sumie to nie pamietam.. Musze zerknac Ale wkladasz tablice i tak jakby zamykasz blende, przykrecasz od dolu chyba 2-iema srubkami i tyle Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Nie przykrecalem, ja poprostu mam taka blende. Jest kilka rodzaji tych blend w s line. Jest gdzies na forum rozpiska z poszczegolnymi rodzajami. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Masz racje, oby Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. http:// Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzieki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Kilka czesci, ktore wymagaja wymiany + lozysko z piasta (pp) oraz musze gdzies dorwac obie poduchy silnika z czujnikami Poza tym nic narazie sie z autem nie zmienilo. Wystawilem A4 w dziale sprzedam ale widac swiatelko w tunelu i nie bede musial go sprzedawac Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Mistrzowsko wyglada ta b6, szczegolnie w tyl kolorze Powodzenia w modach Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. 16” 7.5j i max et45. To na 100% podejdzie Ci pod przednie zaciski. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. FroS-t wpadam na sesyjke do Ciebie :fap: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. 10mm przy et35 i 8j? Zmierz jeszcze raz... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ma ktos nr tego emblematu OEM? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.